Ilişkide sıradanlık

K

kalp_perisi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kalp_perisi
3 senedir hayatımda olan insanla aklımın alamayacagı kadar büyük bir aşk yaşıyordum ama bigün geldi ve ben artık yoruldugumu artık eskisi gibi sevemedigimi ve bunu bile bile onun hiçbişey yapmadıgını gördüm bunu anlatmaya çalıştıgımda abarttıgımı söyledi aslında hala çok seviyorum ama galiba sıradan olmak canımı sıkıyo yani ilişki zamanla yol aldıkça evrim geçirmeli ilişkinin devamını ve sürekliligini saglayan bişeyler olmalı bana göre ama erkekler için bu çok saçma onun kafasındaki tek şey şu seviyorum vazgeçemem ozaman geri kalan pürüzlerin pekte bi degeri yok nasılsa düzelir küssede iki tatlı söz bundan onu vazgeçirmeye yeter bir erkegin asla degişemeyecegini adım kadar iyi biliyorum bunun için bi çaba bile göstermem çünkü bu imkansız ama diger yandan bunlar canımı çok sıkıyo dışardan bakınca ozaman ayrıl ve bitsin demek çok kolay ama bu okadarda basit degil çünkü bir erkek digerinden pekte iyi degil yani erkeklerin dogasında olan bu boşvermişlik duygusu biliyorumki bir çok bayanın sorunu tek bilmek istedigim bunu en aza indirip nasıl canımızın daha az yanmasını saglayabiliriz:uhm:

İnsanlar zaten değişmez kalp_perisi. Bu değişmezlikte cinsiyetin bir etkisi yoktur. Siz kiminle beraberseniz, onunla berabersinizdir. Ahmet'in Mehmet olmasını beklemek sizce de yanlış değil mi?
Karşınızdakini olduğu gibi kabul ederseniz, beklentilerinizi de ona göre ayarlarsınız. Ve böyle üzülmezsiniz.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

''bir erkegin asla degişemeyecegini adım kadar iyi biliyorum bunun için bi çaba bile göstermem çünkü bu imkansız ama'' demiştim kadın yada erkek dediginiz gibi insanlar degişmez ben hayatımdaki insan erkek oldugu için bunu vurguladım zaten sorunum onun degişmemesi ile ilgili degidi ben genelde bunu yaptıklarını ve nasıl başa çıkabilicemizi ögrenmek istiyorum zaten oldugu gibi kabullenmiş durumdayım onu degiştirmeden benim elimden ne gelir sakin yada sabırlı olmakmı yoksa direnmekmi yada bi çocukmuş gibi yaptıklarını ciddiye almamakmı ben bunu merak etmiştim genede ilginize çok teşekkür ederim

Yaşamın her alanında sakin olmak çok önemli bir yaşam becerisi. Yazdıklarınız detay bilgi/örnek içermediği, genel anlamda soru olduğu için, ben de size genel anlamda bir cevap iletebildim.
Elbette ki karşınızdaki kişiye erişkinse, erişkin gibi davranmalısınız, çocuk gibi değil. Ama direnme kısmını doğrusunu isterseniz, anlayamadım. Neye direneceksiniz?
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

yaptıklarına tavırlarına karşı. ilgilendiginiz için tekrar teşekkürler sakin olmak gerçekten çok önemli bir beceri ama zaman zaman bunu yapamadıgımız içinde sorunlar oluşuyo umarım zamanla düzelir

X