ağrı kesici

zigo

Guru
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2007
189
0
45
merhaba arkadaşlar.ben bugün puregon iğnelerin 6.sını yapacağım.şeker ilacı içiyodum çok kötü etkiledi.mide bulantısı ishal,iştahsızlık neyse onu yarıma indirdik.biraz daha iyiyim ama bu seferde çok başım ağrıyo.önceden de baş ağrım vardı ama ayda bir falan oluyodu.şimdi birgün ağrımazsa diğer gün mutlaka ağrıyo.ağrı kesici alıyorum geçiyo.acaba tedaviyi olumsuz etkilermi ağrı kesiciler.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yazın.eşimden habersiz alıyorum o kızıyo.kafana takıyosun onun için ağrıyo diyo.kafama takmamaya çalışıyorum.ondan olduğunu zannetmiyorum.

doktoruna sormadan içme ilaç. bide hangi aşamadasın? transferin oldu mu? normalde hamilelere parol ve minoset veriyolar ağrı kesici olarak.

ben tüp bebek için hazırlanıyorum.pazartesi günü kontrolüm var.geçen perşembe günü de vardı.hafta sonuna transfere yollarım büyük bi ihtimalle dedi.vermidon içiyorum çok ağrıdığı zaman.zaten içmezsem geçmiyo.

canım vermıdon ve parol agrı kesıcı ıcebılırsın bunlarda baska ıcme bu ıkı ılac hamılelerede önerılenler ama cok ıcme yınede bıtkı cayı falan ıc rahatlatır gecer belkı

valla cnm ben iğne kullanırken hiçbişeye dikkat etmedim zaten alerjim olduğu için en fazla parol içebiliyordum...şimdi hamişim doktorum minoset verdi ...yaniii rahat ol cnm
yok o ilacı içim yok şunu yedim ....herşey bahane olmayacaksa olmuyor olacaksa engel tanımıyor yaşan biri olarak şöylüyorum...bence minoset içebilirsin hamileler bile kullanıyorken sen daha tedavi aşamasındayken bişeycik olmaz transferin olsun o zaman düşün..ve relax ol cnm ...umarım emeklerin boşa çıkmaz ...rabbim kollarını doldursun..

valla cnm ben iğne kullanırken hiçbişeye dikkat etmedim zaten alerjim olduğu için en fazla parol içebiliyordum...şimdi hamişim doktorum minoset verdi ...yaniii rahat ol cnm
yok o ilacı içim yok şunu yedim ....herşey bahane olmayacaksa olmuyor olacaksa engel tanımıyor yaşan biri olarak şöylüyorum...bence minoset içebilirsin hamileler bile kullanıyorken sen daha tedavi aşamasındayken bişeycik olmaz transferin olsun o zaman düşün..ve relax ol cnm ...umarım emeklerin boşa çıkmaz ...rabbim kollarını doldursun..

çok teşekkürederi canım.beni çok rahatlattın.bide eşimden habersiz içiyorum.sürekli başım ağrıyo diye onuda huzursuz etmek istemiyorum.onun için arada alıyorum ağrı kesici.sağol canım.allah sağlıklı hayırlı uzun ömürlü kılsın bebeğini.darısıda bizim başımıza inşallah.

Canım ben de puregon kullandım ban de parol içiyordum ağrım olunca bir de ben fibromiyalji hastasıyım antidepresan falan hiçbirini içemiyordum doktorum parol yazmıştı sadece ama gene de fazla içme

çok teşekkürederi canım.beni çok rahatlattın.bide eşimden habersiz içiyorum.sürekli başım ağrıyo diye onuda huzursuz etmek istemiyorum.onun için arada alıyorum ağrı kesici.sağol canım.allah sağlıklı hayırlı uzun ömürlü kılsın bebeğini.darısıda bizim başımıza inşallah.

cnm benim kendini çokmu kasıyorsun acaba yani strestenmi başın ağrıyor

çünki böle ağrı kesiciye dayanma ...bak daha 2,5 aylık hamiştim ben nasıl bir baş ağrısı anlatamam kustum vs.ama geçmedi zorla uyudm gece bi kalktım gözlerimi açamıyorum ağrıdan doktorada sormadım ağrı kesici ne almalıyım diye neyse ....o gece buz koydum yok eşim sabah dörtte kalktı başımı avdu yokkk sabahı sabah ettim ...
yani zorlu dönem gelebilir ağrı kesici çok alma hamiş kalıncada doktora sor ne içebilirim diye benim gibi ağrılar çekme :1hug:

cnm benim kendini çokmu kasıyorsun acaba yani strestenmi başın ağrıyor

çünki böle ağrı kesiciye dayanma ...bak daha 2,5 aylık hamiştim ben nasıl bir baş ağrısı anlatamam kustum vs.ama geçmedi zorla uyudm gece bi kalktım gözlerimi açamıyorum ağrıdan doktorada sormadım ağrı kesici ne almalıyım diye neyse ....o gece buz koydum yok eşim sabah dörtte kalktı başımı avdu yokkk sabahı sabah ettim ...
yani zorlu dönem gelebilir ağrı kesici çok alma hamiş kalıncada doktora sor ne içebilirim diye benim gibi ağrılar çekme :1hug:

bilmiyorum kendimi kasmıyorum rahatım gibi geliyo ama içimde neler oluyo bilmiyorum ki.bugün yine sabah baş ağrısıyla kalktım.akşama kadar dayandım olacak gibi değil.vermidon aldım yarım saat demeden geçti.inşallah hamile kalırımda ağrıya falan dayanırım.ilgilendiğiniz için çok teşekkürler.

Canım ben de puregon kullandım ban de parol içiyordum ağrım olunca bir de ben fibromiyalji hastasıyım antidepresan falan hiçbirini içemiyordum doktorum parol yazmıştı sadece ama gene de fazla içme

canım şimdi durumun ne.hamilemisin.

arkadaslar bende adet donemine baglı migren var yani doktorum amerikadan gelen bir migren uzmanıydı haftalarca test yaptı bana sonunda dediki portakal suyu yorgunluk sacımın ıslak kalması ve adet donemi bunlarda migrenini druduramayız dedi
bu yuzden dıkkat edicen dedi 2 sini bir araya getirme dedi yani adet doneminde portakal suyu icme mesela dedi
benimde transferden sonra agrım tuttu tam iki gun ılk denememde de olmustu inanın oldum agrıdan ama icmedim ilac sizde icmeyin bence
ben devamlı cin yagı surdum basıma boynuma oyle dayandım

bendede sanırım migren başlangıcı var çünkü ağrı ilerleyince midemde bulanmaya başlıyo.ama bunlar için doktora gitmedim.şimdi ilaçlarında etkisiyle heralde sık sık ağrıyo.zaten tek korkumtrasferden sonra ağrı olması.ilginç olan ilaç alır almaz geçiyo.migren olan arkadaşlar vermidon falan etki etmiyo diyolar.çin yağının ne kadar etkisi oluyo canım.birde nerden bulcam.

bendede sanırım migren başlangıcı var çünkü ağrı ilerleyince midemde bulanmaya başlıyo.ama bunlar için doktora gitmedim.şimdi ilaçlarında etkisiyle heralde sık sık ağrıyo.zaten tek korkumtrasferden sonra ağrı olması.ilginç olan ilaç alır almaz geçiyo.migren olan arkadaşlar vermidon falan etki etmiyo diyolar.çin yağının ne kadar etkisi oluyo canım.birde nerden bulcam.

canım ya seninki birazcık psikolojik olabilir bak ilaç alınca hemen geçiyo diyosun.sen yinede mutlaka doktoruna sor. vermidonun sakıncası var mı bilmem ama parol ve minoset hamilelikte içiliyo. gerçi senin daha transferin olmamış şu aşamada bişey olmaz ama transferden sonra dikkat et. herşey gönlünce olsun.

canım ya seninki birazcık psikolojik olabilir bak ilaç alınca hemen geçiyo diyosun.sen yinede mutlaka doktoruna sor. vermidonun sakıncası var mı bilmem ama parol ve minoset hamilelikte içiliyo. gerçi senin daha transferin olmamış şu aşamada bişey olmaz ama transferden sonra dikkat et. herşey gönlünce olsun.

tamam canım pazartesi gidince soracağım.

X