izmirli anneler lütfen yardım

SAPHIRA

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
11.790
216
40
herkese merhaba a.s. çiçeği burnunda bir anne olarak yardıma ihtiyacım var :ecrin_bebek: henüz 10 günlük bir bebeğim var fakat aylık kontroller için henüz doktor bulamadık.lütfen tavsiyelerinizi yazın çok hora geçicek teşekkürler :uhm:

bebeğinizi sağlıkla büyütün....ömrü uzun, şansı açık olsun....alsancakta İRENBE nin çocuk dr. öneriyorum...........

analı babalı büyütün inşlh.dr tavsiyesi için nerede oturduğunuzu belirtmelisiniz ki yardımcı olabilelim.ben hasan özkan a götürüyorum alsancak ta .siz nerede oturuyorsunuz....

Canım,bebeğini güle güle büyüt.ben karşıyakada oturuyorum ve bebeğimi tuğrul özcana götürüyorum.aynı zamanda behçet uz un doktoru..ben çok memnunum ama sen ne tarafta oturuyorsun o önemli tabii..

hepinize çok teşekkür ederim..ben küçükyalıda oturuyorum.irenbeyi biliyorum
ksk tarafı uzak kalıyor bana
alsancaktakiler daha uygun
bir de göztepede ilgi polikliniği var.oranın çocuk dr unu çok övdüler ama bilemiyorum tabi

Ben iki oğlumu Alsancakta Dr. Tolga Şentürke götürüyorum çok da memnunum. Eskiden Özel Sağlığın doktoruydu şimdi kendi muayenehanesini açtı. Tavsiye ederim.

Öncelikle bebeğini güle güle büyüt. Ben şuan annemlerde güzelyalıda kaldığım ve Karşıyaka'da oturduğum halde düzenli olarak Bornovada Migrosun karşısında Hurşit Apa var ona götürüyorum. Behçet Uz'un süt şefi.Çoookkk memnunum. Ama uzak dersen Hatay'da Yalı Spor'un üstünde Şeref Targan var onu da çok övüyorlar. Sevgiler

evet arkadaşım bende ilgi polikliniği kaya beye gidiyordum çok ilgili bir dr. hemşirelerde öyle kesinlikle tavsiye ederimben 4 kere gittim narlıderede oturuyorum balçovadada varmış artık oraya gidiyoruz ama kaya beyi özledim diyebilirim

kaya beyi çok övüyorlar,ayrıca ilgi hem evime çok yakın hem de sgk anlaşmalı.olmazsa ilgiye bi götüreyim memnun kalmazsam başka yerlere bakarım artık.
bu arada diğer dr tavsiyesinde bulunan arkadaşlar çok teşekkür ederim.bir de vizite ücretlerini yazarsanız çok sevinirim

Benim doktorum çok komik bir rakama bakıyor. Muhtemelen Bornova diye öyle. 75. YTL ücreti. 15 gün içinde götürürsen tekrar ücretsiz. Bu arada Kaya Hoca çok kısa bir süre sonra İlgiden ayrılıp Üçkuyularda muayenahanesinde bakacakmış sadece. Bilgin olsun

Benim doktorum çok komik bir rakama bakıyor. Muhtemelen Bornova diye öyle. 75. YTL ücreti. 15 gün içinde götürürsen tekrar ücretsiz. Bu arada Kaya Hoca çok kısa bir süre sonra İlgiden ayrılıp Üçkuyularda muayenahanesinde bakacakmış sadece. Bilgin olsun

ilgi polikliniğinde kaya beye götürdüm 2 kez bebeğimi memnun kalmadım.bana göre biraz ilgisiz ama tabi kendi özel muayenehanesine gidersek nasıl olur onu bilmiyorum -tatlicadiarzu- senin ve başka bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hurşit beye götürücem.yarın akşam için randevu aldık.bu arada ücret 85 tl,sanıırm yılbaşından sonra 10 tl zam yapmış.kendisiyle ilk defa tanışıcaz,bakalım inşallah memnun kalırız :lepi: sonucu yazarım tekrar,teşekkür ederim:1hug:

hurşit bey çok iyi bir dr gibi geldi şimdilik bize.umarım devamlılığımız olur.herkese de tavsiye ediyorum artık. :)) tekrar teşekkürler

merhaba, ben alsancak kent hastanesinin doktoru süreyya paksoy a götürüyorum, 85tl vizite ücreti, hem de ücretsiz otoparkı var alsancak için bulunmaz bir kolaylık. Doktorumuz çok iyi ve ilgili devamlı arıyor takip ediyor, en büyük rahatlığı da tahlilleri için hastane hastane dolaşmıyorsun herşeyi aynı gün kent hast. de yaptırabiliyorsun.

ben ilk Hurşit Beye götürmüştüm hem de evimizin tem karşısında yeri. sarılık olduğu için 5.günüde gittik.sonuçlarını söylemek için aradığımızda cep tel.nunu açmadı ve bir daha da geri dönmedi. ben de bir daha götürmedim. çocuk doktoru için ulaşılabilirlik çok önemli. bir de muayenehane lerde temizliği hasta karşılamayı bebeği giydirme yi vs. hepsini aynı bayan yapıyor. o yüzden hastaneyi tercih ediyorum. çok profosyenel.

X