Mutfak tezgahı için fikir verir misiniz?

OnlyTime

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2008
108
0
Selam bayanlar..a.s.bi sorum olacaktı,mutfak tezgahı olarak ne tavsiye edersiniz?sunni mermer yaptırmayı düsünüyoruz ama kansorejen madde iceriyormuş sanırım..ne kadar kullanışlı?granit daha mı iyi olur acaba ?siz hangisini tavsiye edersiniz??evlerinizde ne kullanıyorsunuz? fikirlerinizi bekliyorum..

canım eniştem mütahit ve o en kullanışlı tezgah üstü granit der granit diğerlerine göre biraz daha pahalıymış fakat en kullanışlı granitmiş

ben de granıt ıyı dıye duydum. bız de mutfak yaptırıcaz da herkes granıtı onerıyo.

canım annemin mutfak tezgahı da granit.ben bu kadar kullanışlı birşey görmedim.ne çiziliyor ne sıcaktan etkileniyor.üzerinde doğrama işi bile yapabiliyoruz.hiçbir sorun yok.çayın sarı lekesini felan tutmuyor su lekesi de kalmıyor.normal el bezi ile yüzelsel olarak sil bitti gitti.ama tabi ki fiyat konusunda diğerlerinden farklı.bence kesinlikle granit :KK66:bu arada canım suni mermerlere sıcak koyamıyorsun çatlama riski var ve birde çabuk çiziliyorlar

Son düzenleme:
BİZDE MUTFAĞI DEĞİŞTİK ÇOK ARAŞTIRDIM. MERMERİT VE GRANİT DUYDUM MERMERİT MERMER TOZU VE SLIKON MALZEME İÇERİYORMUŞ SICAKTAN ETKİLENİYOR .EN İYİSİ GRANİT AMA ÇOK ÇEŞİDİ VAR EN UCUZU ÇİN GRANİTİ SAKIN YAPTIRMA ALTA SU SIZDIRIYORMUŞ. BİZ İTALYAN SEÇTİK MEMNUNUZ ŞİMDİLİK. ÇOK HOŞ DESENLERDE VAR:lepi:

arkadaşlar yaa ben bu resimleri göremiyorum ayrıyeten biyer mi açmam gerekiyor anlamadım görünmüyor bende yardımcı olurmusunuz?

canım eğer imkanın varsa kesinlikle granit yaptır derim bende yen, yaptırdım mutfağımı granit yaptım son derece memnunum ayrıca görüntü açısından da çok ağır duruyo ben siyah seçtim gerçi belki ondandır

ben bir mermerci eşi olarak granit tavsiye ederim bende siyalı olanı begeniyorum evimize geçince inşaallah ondan yaptıracagım:)

beyaz mermer yaptırmayın da ne yaptırırsanız yaptırın inanın leke bazen çıkmıyo çatlıyo biz çok çektik arkadaşımda görmüştüm yeşili falan birşey ama ne olduğunu bilmiyorum granit böyle birşeyse eğer yaptır derim

yeni bir ürün çıktı granitten daha pahalı sanırım.adı çimstone netten bakabilirsiniz.ben onu kullanmayı düşünüyorum..beyazı çok hoş duruyo..

Bu çimstone denen malzemeyi inceledim internetten gerçektin hoş uygulama örnekleri var .Kullanan arkadaş varmı acaba ??

selamlar bende tezgah için çimstone yaptırmak isstiyorum kullanan varsa fikirlerini paylaşırsa memnun olurum.

X