Acil..gslerde hassasiyet kesin belirtimi

esinse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
17
0
42
ya ben daha önce bir gebelik yasadım ama düştü..onda belirti olarak göğüslerde müthiş hassasiyet gerginlik olmuştu..şimdi de adetim gecikti ama göğüslerde hiç bir değişikli yok..illa göğüslerde ağrı şişlik oluyormu herkesde meraak ettim..belimde ağrı var gerçi idrar testi yaptım negatif çıktı..pko ve adetlerim düzensiz olduğu için de heveslenemiyorm...

ya ben daha önce bir gebelik yasadım ama düştü..onda belirti olarak göğüslerde müthiş hassasiyet gerginlik olmuştu..şimdi de adetim gecikti ama göğüslerde hiç bir değişikli yok..illa göğüslerde ağrı şişlik oluyormu herkesde meraak ettim..belimde ağrı var gerçi idrar testi yaptım negatif çıktı..pko ve adetlerim düzensiz olduğu için de heveslenemiyorm...

canım merhaba.bende iki kez hamilelik yaşadım hoş ikiside düştü:KK43: ama benimde ilk hamileliğimde gögüslerde müthiş dolgunluk ve ağrı vardı özellikle uçlarda. artı koyulaşmıştı hemen. ikincide de o kadar olmasada yine gögüslerde hassasiyet vardı. Ama duyduğum kadarıyla herkeste bu böyle olmuyomuş kiminin gögüsleri ağrırken bazısının hiç ağrımıyomuş.hatta aynı kişinin her hamileliği bile farklı olabiliyormuş. yani bir bebekte hassaslık varken diğerinde olmayabiliyor. Ama senin testte negatif çıktıysa büyük ihtimalle yok gibidirl çünkü testler genelde doğru çıkıyo. birde beldeki ağrı üzgünüm ama çok iyi değil. benim ikinci düşüğüm hep bel ağrısıyla oldu. olumsuz şeyler yazmak istemem ama ya hamilesin farkında olmadan düşük yapıyosun yada yakın bir zamanda adet olucaksın. ama ne olursa olsun hayırlısı tabi herşeyi allahbilir sıkma canını canım hayırlısıysa olsun. ben ikinciyi çok istedim ama bak oda düştü. bizimle kalacaksa ve hayırlı olucaksa gelsinler inşallah öptüm iyi akşamlar

allah herkese hayırlısını versin,,hamile kalmak değil tamamına ermesi önemli...hayırlısı..

kızlar çok acil ! ben 30 unda erkek arkadaşımla ilişkiye girdim gecen ay da adetim gelmemişti bu ayda gelmedi ay bitiyo 22 sinde 3 tane idrar testi yaptım 3 üde negatif cıktı göğüslerimdee aşırı hassasiyet oluştu agrımıyo ama bastırınca acıyo başka bi belirtide yok sizce hamile olabilirmiyim lütfen yardım edinnnn :KK43:((((

X