Sezeryan dikişleri yardım!!!

gxuxl-xsxen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
368
1
kızlar 35 gün önce sezeryanla doğum yapmıştım 15 gün içersinde dikişlerim tamamen kapanmıştı ve hiçbir ağrısı sızısı kalmamıştı çok rahatlamıştım ama 2 gündür ilk baştaki gibi tekrar yanma şeklinde acı hissediyorum özellikle yürürken ve oturup kalkarken
perşembe günü kontrolüm var ozaman doktorum bakacak ama normal mi bu durum acaba merak ediyorum yoksa dikişlerimde bi problemmi oluştu acaba? herkes 6 ay-1 yıl dikişlerlerde sıkıntı yaşarsın diyor ama benimkisi öyle hissedilmeyecek tarzda değil nerdeyse ilk günlerdeki kadar acıyor sezeryanlı anneler acaba benim durumumda olan var mı? acaba derhal doktora mı gitmeliyim???

üşütmüşsündür canım..ben de 24 gün önce sezeryanla doğum yaptım.bana hep söylenen şey aman kendini üşütme oldu..dikişler ağrı yapar dediler.ani hareketle dikiş açılıyor gibi olur,üşütmeyle çok sancılanırsın dikkat et dediler.mesela yukarı uzanma,ayaklarını sıcak tut.ama yine de rahat etmiyorsa için dr a git tabii..ALLAH analı babalı büyütsün bebeğinizi..geçmiş olsun

teşekkür ederim bende öyle düşünüyorum çok dikkat ediyorum ama demekki olabiliyor gece emzirmeye falan kalkıyoruz o aralarda üşütmüş olabilirim ama çok sızladığı için korktum acaba iç dikişlerde mi bişey var diye neyseki bugün nispeten daha iyi perşembe kontrolüm var zaten ozamana kadar beklicem inşallah düzelir diye umut ediyorum

normaldir canım ya benimde olmuştu öle.sanki iki yandan çekiliyo gibi acıyodu.özellikle sağa sola ani dönüşlerde bu 3 4 ay sürdü desem yeridir.oğlum 14 aylık oldu hala sezeryen yerimde hissizlik var benim

hissizlik hiç geçmiyo bildiğim kadarıyla benim eşim de kasıktan ameliyat olmuştu dikiş çizgisinin üstüne dokununca hissetmediğini söylüyor, sezeryanın en kötü yanı da bu

ben de 2 ay önce sezeryanla doğum yaptım, dikişlrimin sol tarafı bir süredir acıyor ve içi ağrıor. sanırım zorlamadan oluyor, emzirirken ben karnımın üzerine fazla eğiliyorum ondan oluyor gibi geliyor
geçmiş olsun

İşte sezeryanın kötü tarafı.....

Ben 1 sene oldu doğum yapalı bayram temizliği yaparken eşyalarımın yerlerini değiştirdim ve mobilyaları tek başıma çektim o gece ağrıdan yatamadım....

Ağır birşey kaldırsam ağrı yapıyor ne yazık ki....

Geçmiş olsun canım....

X