Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

balst emriyo transferin
9. günü bthcg 313.9
12. günü bthcg 780.8
6+6 ikiz hamileyim.
Hepimizin Sağlıkla bebeklerine kavuşmasını diliyorum Rabbimden.

Canim ayniyiz :) bende 6+6 ikizlerime hamileyim :)
Benimde blast transferiydi
10.gün bthcg 603
17.gün bthcg 7284

bu konuyu devam ettirirseniz sevinirim arkadaşlar....

benimde değerim
9. gün 28.66
10. gün 50.77 bilemedimm iyimi kötümü. yarın 12. gün yani asıl test günüm inş değerim katlanarak artmıştır

benim de yarın test günüm çok heyecanlıyım keşke bugün bi test yaptırsaydım diye düşünüyorum dua edin nolur ...

transferden sonra 11. gün. 3.9 12. gün 8.69 ve 14. gün.8.5 araya bayram girnce kaldı günümde geçti doktorum bu degerler düşük gebelik yok dedi ama bi ümit genede :KK43:

bende sana yazacaktım inan değerim 81 çıkmış yani 2 kat artmadı
9. gün 28
10. gün 50
12. gün 81
kendi doktorum değil ama başka bi kadın doğumcuyla konuştuk artış iyi 2 katına artmasını 20. günlerden sonra bekleriz demiş eşime belki sanada umut olur doktor böyle söyledi. inan 5i denemem elim ayağım kesildi bilemedim ne yapacağımı
Rabbime sığınıp beklemekten başka çare yok. prşmb kendi merkezimde tekrarlayacağım tahlili...bide hafif kanamam var...
sen bebeklerini kaybetmişsin sanırım senin CIN ÇOK ÇOK DAHA KÖTÜ BAŞIN SAĞOLSUN RABBİM YARDIMCIN OLSUN..

Son düzenleme:
bende sana yazacaktım inan değerim 81 çıkmış yani 2 kat artmadı
9. gün 28
10. gün 50
12. gün 81
kendi doktorum değil ama başka bi kadın doğumcuyla konuştuk artış iyi 2 katına artmasını 20. günlerden sonra bekleriz demiş eşime belki sanada umut olur doktor böyle söyledi. inan 5i denemem elim ayağım kesildi bilemedim ne yapacağımı
Rabbime sığınıp beklemekten başka çare yok. prşmb kendi merkezimde tekrarlayacağım tahlili...bide hafif kanamam var...
sen bebeklerini kaybetmişsin sanırım senin CIN ÇOK ÇOK DAHA KÖTÜ BAŞIN SAĞOLSUN RABBİM YARDIMCIN OLSUN..

ay Pınarcım inşallah yaaaaa.......biliyo musun genelde öyle gidenler hep 4. testte toparlamış heryeri okudum neredeyse..benim de böyle bir durumum oldu diğer yerden oku isterse...evet ben 3 tane 6 aylık kaybettim rahim ağzı ytmezliğinden...bir kere tek bebeğimi bir kere ikizlerimi hepsi kız :KK43:

ay Pınarcım inşallah yaaaaa.......biliyo musun genelde öyle gidenler hep 4. testte toparlamış heryeri okudum neredeyse..benim de böyle bir durumum oldu diğer yerden oku isterse...evet ben 3 tane 6 aylık kaybettim rahim ağzı ytmezliğinden...bir kere tek bebeğimi bir kere ikizlerimi hepsi kız :KK43:
BAşın sağolsun inan çok çok üzüldüm bende okuyorum deli gibi heryeeri bu yazdığımız topiği tam 4 defa okudum bir yerde bi arkadaş yazmış doktoru ona % 60 artması yeterli gibi bişey demiş okumuştum ama bulamadım bi türlü, eşim şimdi konuşunca rahatladım biraz inşallah toparlar bizimde değerimiz

hakkımızda hayırlısı olur inş arkadaşımm

BAşın sağolsun inan çok çok üzüldüm bende okuyorum deli gibi heryeeri bu yazdığımız topiği tam 4 defa okudum bir yerde bi arkadaş yazmış doktoru ona % 60 artması yeterli gibi bişey demiş okumuştum ama bulamadım bi türlü, eşim şimdi konuşunca rahatladım biraz inşallah toparlar bizimde değerimiz

hakkımızda hayırlısı olur inş arkadaşımm

amin canım işallah...

seninki benimkinden biraz daha iyi ama ya...
10. gün 55
12 gün 78
14. gün.114

Arkaşlar 3.tüp bebek denemem ama hala sevinemiyorum
ama bu topiği başından beri okudum
ve moralim düzeldi
9.gün 18
11.gün 42
13.gün 72 sanırım embryonun kaç hücreli olduğu falan etkiliyor.benim 3.gün embrysu idi sanırım hücresi azdı bana bilgi vermediler..ınş bundan sonra da yükselir..sizce yükselmiş olması iyi değil mi..morale ihtiycım var..kimyasal olsa az artardı anladığım kadarıyla dimi..aff rabbim yardım et sen bize...:KK49::KK49:
bak canım bu arkadaşın 1 aydan daha az var doğumuna kasım aralık ayı doğum yapacaklar topiğinde moral ve dua etmekten başka çaremiz yok Rabbimin emanetleri Rabbime emanet. ben senin konunu okudum önceki senin bence bünyesel inan...Allahım izin versin yeter ki çok güzel olacak inşş herşey....

X