Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

badem ve sinem kızlar siz kaçıncı haftanızdasınız?

canım şuan benim 6+4 günlük son adetimden hesaplanıyo yaa haftaya kalp atışları için gidicez gecen hafta kesemizi gördük inşallah bebeişim sımsıkı tutunmuştur çok korkuyorum canım yaaa inşallah bişey olmaz bebişlerimize:nazar:

canım şuan benim 6+4 günlük son adetimden hesaplanıyo yaa haftaya kalp atışları için gidicez gecen hafta kesemizi gördük inşallah bebeişim sımsıkı tutunmuştur çok korkuyorum canım yaaa inşallah bişey olmaz bebişlerimize:nazar:

naşallah ne kadar güzell ben de 6+2 deyim beni de kese için ayın 18 inde çağırmışlardı ama gidemedim bu cumaya gidicem acaba kalp atışları da varmıdır olması gerekiyormu yanii bilgin var mı canım ne kadar stresliii:ecrin_bebek::ecrin_bebek::nazar:

inşallah canım cuma yine tahlil vericem bugünde o iğneye başlıycam doktor 50 mg günde 1 kere vurul dedi ama burdaki kızlar hep çok acıdığını yazmışlar bende biraz tırstım doğrusu yoksa vurulmasammı zaten lekede yok artık nası çok acıyormu

Adet günüme göre hesaplayacak olursam 4 hafta 5 günlük hamile sayılıyorum:1rolleyes:

Valla canım benim popo çok iğne yediğim için acıdı sadece zaman içinde o da..2 gün ara verdik..iğne yerine günde 2 kez vajinal jel yapıyorum..normalde günde 1 vajinal jel 2 kez de iğne oluyordum..Bu akşam gene başlıcaz iğneye...

senin gene iyimiş günde sadece 50 mg..
benim sabah 50 mg,akşam 50 mg..100 mg.iğne ve vajinal jel...

naşallah ne kadar güzell ben de 6+2 deyim beni de kese için ayın 18 inde çağırmışlardı ama gidemedim bu cumaya gidicem acaba kalp atışları da varmıdır olması gerekiyormu yanii bilgin var mı canım ne kadar stresliii:ecrin_bebek::ecrin_bebek::nazar:

canım çoğu kişinin 6 haftalıkta duyulaniliyormuş inşallah seninde duyulurda iki streside atarsın üstünden ben gecen hafta gittim 5 haftalıktım mecburen haftayı bekliycem bende çok merak ediyorum ama beklemekten başka bişey yok inşallah duyarız bebişlerimizin sesini

canım çoğu kişinin 6 haftalıkta duyulaniliyormuş inşallah seninde duyulurda iki streside atarsın üstünden ben gecen hafta gittim 5 haftalıktım mecburen haftayı bekliycem bende çok merak ediyorum ama beklemekten başka bişey yok inşallah duyarız bebişlerimizin sesini

inşallah güzel haberler alırız canım :1hug:

Adet günüme göre hesaplayacak olursam 4 hafta 5 günlük hamile sayılıyorum:1rolleyes:

Valla canım benim popo çok iğne yediğim için acıdı sadece zaman içinde o da..2 gün ara verdik..iğne yerine günde 2 kez vajinal jel yapıyorum..normalde günde 1 vajinal jel 2 kez de iğne oluyordum..Bu akşam gene başlıcaz iğneye...

senin gene iyimiş günde sadece 50 mg..
benim sabah 50 mg,akşam 50 mg..100 mg.iğne ve vajinal jel...

canım senindemi adet günün 16 ekim evet o günden hesaplanıyor doğumumuzda 23 temmuz ben sezaryanlıyım zaten bizim bebişler aynı dönemin çocukları canımya gittim iğneyi aldım kutunun üzerinde 50 mg yazıyor 5 ampül var içinde 1 tanesini vurdurdum hiç acımadı sizde sabah 1 ampül akşam 1 ampülmü vuruluyorsunuz reçetesiz aldım doktor telefon açdı bana o iğneden al vurul dedi bende aldım yanlışlık olmasında bende poregeston fitil 2 sabah 2 öğle 2 akşam kullanıyorum corapsin, gulucophage,folikasit senne kullanıyorsun iğneyide fitilide kullanıyorum

canım senindemi adet günün 16 ekim evet o günden hesaplanıyor doğumumuzda 23 temmuz ben sezaryanlıyım zaten bizim bebişler aynı dönemin çocukları canımya gittim iğneyi aldım kutunun üzerinde 50 mg yazıyor 5 ampül var içinde 1 tanesini vurdurdum hiç acımadı sizde sabah 1 ampül akşam 1 ampülmü vuruluyorsunuz reçetesiz aldım doktor telefon açdı bana o iğneden al vurul dedi bende aldım yanlışlık olmasında bende poregeston fitil 2 sabah 2 öğle 2 akşam kullanıyorum corapsin, gulucophage,folikasit senne kullanıyorsun iğneyide fitilide kullanıyorum

Çok uzun süre iğne olunca acıma başlıyor popoda...sabah 1 ampül akşam 1 ampül..50 mg + 50m mg diye yazdım ya...kaydirigubbakcemile3

doktor 2 hafta sonrası için çağırdı..1 hafta kaldı ama...:1rolleyes:

benimkide reçetesiz canım...doktor telde söyledi al diye...zaten 12ytl bişey..

benimde 11. gün 274 çıkmıştı şu an 16 haftalık ikizlere hamileyim ayrıca değerlerin gün aşırı ikiye katlaması gerek 274 rakamı için doktorum muhtemelen tek gebelik demişti ultrasonda 5. haftada tek kese görüldü ama ikiz çıktı hemde 7. haftada

Benim 13. gün değerim 192.5 çıktı.22 gündeğerimde 2948 çıktı o gün keseyide gördük.vajinal ultrasonda görüldü ancak.kalp atışı için 1 aralık olabilir dediler. ilaç olarak sadece crinon jel,aspirin ,folik polas kullanıyorum.

beta hcg değerlerim 12. gün 143 15. gün 664 19. gün 1735 daha tahlil yapmıycağız çarşamba keyi görüceğiz inşallah ordada yüzümüz güler

maşallah kız badem :) benimde 16. gün değerim 756 çıktı muhtemelen tek bebekmiş dr.çarşamba günü keseyi görmek için çağırdı değer 1500 çivarı olunca kese gözüküyormuş ama ben cumartesi gideceğim garanti olsun diye

kızlar bişey sorucam ben ilk tüp bebek denememde çok şükür hamileyim ama benim embriyolar 4 hücreliydi transferde sonucu öğrendiğimizde 12. gün değerim 25.2 idi doktorum erken gebelik dedi 14. gün tekrar kan verdim bhcg için iki katına çıkması lazım dedi doktorum çıktıda ama yinede sizlere göre düşük 67 çıktı
kafam karıştı

kızlar bişey sorucam ben ilk tüp bebek denememde çok şükür hamileyim ama benim embriyolar 4 hücreliydi transferde sonucu öğrendiğimizde 12. gün değerim 25.2 idi doktorum erken gebelik dedi 14. gün tekrar kan verdim bhcg için iki katına çıkması lazım dedi doktorum çıktıda ama yinede sizlere göre düşük 67 çıktı
kafam karıştı

merhaba sevimli. kafanı hiç karıştırma sonuçlar her bünyeye göre değişiyor. mesela benim 12. gün değerim 1600 lerde çıkmıştı.ikiz gebelik oldu. ama 12. gün değeri 200lerde olupta ikiz hamile kalanlarda var. değeri 7 çıkanıda biliyorum sonra katlaya katlaya çıktı. yani kafanı boşuna bulandırma bak ne güzek hamilesin allah tamamına erdirsin.

11. gün değerim 207,5
Dr.um 1 hafta sonra yenile dedi testi , yeni testi ctes ya da pazar günü yaptırıcam sanırım

merhaba.
11.gün 99, 12. gün 111, 14.gün 236, 18.gün 1057, 21.gün 3037, 25.gün 8691, 29. gün 23314 şu anda 8 haftalık hamileyim (aslında embriyolar oluşalı 6 hafta oldu ama son adet tarihine göre hesaplıyorlar:)

X