Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

KıZlar 13. Gün 160
15. Gün 270
19. Gün 574
21. Gün 1120
Doktor dış gebelik olabilir demişti ya sizce son tahlil ikiye katlamış gibi normale dönüyo mu sizce çok tedirginim

Canim testi yaptirdim mi hadi hayırlı haber ver bize
Merhaba üçüncü testi yaptırmamıştım ve beta hcg değerlerime hiç güvenmiyordum biliyorsunuz bu hün ultrasona girdim çok şükür ki kese görüldü hakkımızda hayırlısı haka düşünmeye devam ediyorum acaba kalp atışı olacak mı diye Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin.

Melek test sonucunu merak ediyoruz... hayirli haberlwr ver insallah. Benim 82den 178e cikti bugun. Haftaya kese icin cagirdi ama daha 4 haftalikken bukadar gaz normalmi. Mide gazi... mahfedio gogsumu cigerimi midemi... cozum oneriniz varmi. Canim herseyi istio ama yiyemiyorummm :KK43:(
Merhaba inşallah ultrasondan güzel haberler bekliyoruz.Ben bu gün çok şükür kesenin görüldüğünü öğrendim.

Merhaba üçüncü testi yaptırmamıştım ve beta hcg değerlerime hiç güvenmiyordum biliyorsunuz bu hün ultrasona girdim çok şükür ki kese görüldü hakkımızda hayırlısı haka düşünmeye devam ediyorum acaba kalp atışı olacak mı diye Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin.

inşallah allahın izniyle kalp atışını daduyarsun canım

Transferimin 11.günü 221 di bugün tekrar baktık 15.günü 1165 çıktı , çok şükür ,3 hafta sonra kese ve kalp atisina bakalim diyor,çok ya nasıl bekleyeceğiz :anneadayı::KK200:

Kızlar yardımcı olun nolur 2. Gün embrıyo transferımın 9. Gününde beta hcg 6.84 negatıfmı pozıtıfmı bırşey söyleyın lütfen:KK17::110:

Mrb arkadaşlar aramıza yeni katıldm kısaca başımdan geçenleri anlatayım

2 yıllık evliyim ve 1.5 yıldır melegimizi istiyorduk yaklaşık 1 yıl özel bir hastahane de tedavi gördük işin aslı boşuna oyalandık hiç bir problemimiz olmadığı söylendi ve her ay klomen sonucunda kist 2 ay daha gitti derken aşılama istediğimizi söyledik ve nihayetinde aşılamadan da olumsuz sonuç aldık çok zor bi süreç umutlanmak ... Sonunda hayal kırıklığına uğramak sizden umutla haber bekleyen aile fertleri sonuc olarak düşündük ve Dr.muzu ve hastanemiz i değiştirerek tüp bebek merkezinde tecrübeli bir Dr.a gittik

Direk tüp bebek geçelim dedi. Peki dedik belki tedavi sürecinde verdiğimiz en doğru karardı.

5. Gün emb. Transfer edildi.
10. Gün yanı dün gebelik testi yaptık 2. Çizgiyi silik gördük. Kan testi yaptiralim dedik ve kan testi sonucumda şükürler olsun ki

Transferden sonra 10. Gün beta HCG: 373 çıktı :KK66: Rabbime şükürler olsun kimsenin kucağını boş bırakmasın

Bide hemşire ile görüştük değer yüksek çoğul olabilir dedi bilgisi olan var mı :KK66:

Mrb arkadaşlar aramıza yeni katıldm kısaca başımdan geçenleri anlatayım

2 yıllık evliyim ve 1.5 yıldır melegimizi istiyorduk yaklaşık 1 yıl özel bir hastahane de tedavi gördük işin aslı boşuna oyalandık hiç bir problemimiz olmadığı söylendi ve her ay klomen sonucunda kist 2 ay daha gitti derken aşılama istediğimizi söyledik ve nihayetinde aşılamadan da olumsuz sonuç aldık çok zor bi süreç umutlanmak ... Sonunda hayal kırıklığına uğramak sizden umutla haber bekleyen aile fertleri sonuc olarak düşündük ve Dr.muzu ve hastanemiz i değiştirerek tüp bebek merkezinde tecrübeli bir Dr.a gittik

Direk tüp bebek geçelim dedi. Peki dedik belki tedavi sürecinde verdiğimiz en doğru karardı.

5. Gün emb. Transfer edildi.
10. Gün yanı dün gebelik testi yaptık 2. Çizgiyi silik gördük. Kan testi yaptiralim dedik ve kan testi sonucumda şükürler olsun ki

Transferden sonra 10. Gün beta HCG: 373 çıktı :KK66: Rabbime şükürler olsun kimsenin kucağını boş bırakmasın

Bide hemşire ile görüştük değer yüksek çoğul olabilir dedi bilgisi olan var mı :KK66:
hayırlı olsun canım olabilir benm 9.gun 410 idi iki kese görüldü hayırlısı olsun tatlım inşallah

[QUOTE="SSsyn, post: 41547810, member: 642099hayırlı olsun canım olabilir benm 9.gun 410 idi iki kese görüldü hayırlısı olsun tatlım inşallah[/QUOTE]

Teşekkür ederim canım seninde hayırlı olsun dr. Perşembe günü gelin dedi. Birde değeri duyunca maşallah dedi. Bidaha teste gerek yok perşembe gelin dedi.
Bide bu progenix ve kan sulandırıcı iğneye ne kadar devam etcez canım ya bilgin var mı

X