Nişan Nişan evde mi olmalı salonda mı?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Ben 500 kisilik salonda yaptim cok hos ve eglenceliydi ama cok masrafli oluyor eger maddi durumunuz iyise yaptirin derim cok guzel oluyor.

Aslında ben de evde olsun istiyorum ama sadece ailelerimiz 23 kişi.Biz altı,onlar beş kardeş.Benim abim ve ablam evli,onlardan da üç kişi evli,yeğenler vs,toplam 23 yani.Evimiz de küçük.2+1 Sanırım salonda olacak ama hiç istemiyorum salonda olmasını.

Biz evde aile arasi yaptik, 30-40 kisi vardik ama bicok gelemeyen kisi darildi bozuldu.. Daha sonra pisman oldum salon da yapsaydim diye geciyo bazen aklimdan..

Ben nisanima yakin akrabalarimin hepsini cagirmak isterim ve bu yüzden salon gerekir. Yasadigim sehirde 50ye yakin yakin akrabam var birde evlenecigim kisiyinde ailesi gelecegi icin salon lazim olur. Dügünleri cok seven birisi olarak nisanimi kesinlikle salonda yapmak istiyorum :teytey:
Ama suan sevgilimden ayrilmak üzereyim senağlama yani bu konular bana cok uzak senağlama

disarida güzel syk kücük bir mekanda yapmayi tercih ederim

teknede nışan nasıl olur arkadarslar konuyla ılgılı fıkırlerınızı beklıyorum...:emir_bebek: :emir_bebek: -tatlicadiarzu-

bütçeye göre değişen birşey...biz 30 kişilik bir gruptuk..ankara figede yaptım...süper bir mekan...canlı müzikte vardı..kaynanam nişan yastığı almış ve yüzüklerin takıldıktan sonra kesilme merasimine takmıştı..biz kesmek istemedik.sanki ayırıyormuş gibi...amca konuşma yaptı.şık kutulardan yüzükler çıktı ve takıldı.kesmeye karşıyım:ecrin_bebek:ardındanda pasta kestik..gayet keyifliydi...çok eğlendik..
zuzu88 süper bir fikir..bende sahilde evlenmek istiyorum ama hayal işte...

salonda olmasa bile küçük bir kafede olabilir salon çok büyük gelir diye düşünüyorum. hem servis yapan elemanlarda olur. ailedekiler telef olmaktan kurtulur. bizde evde yapanları hatırlıyorumda tabak bardak toplamaktan sinir olmuştum.

bende nişanımı evde yapmak istiyorum seney inş bu vakitlerde nişan yapmayı planlıyoruz :) evde olmasını ben istiyorum akşamda kuzenler kardeşler çıkar hepberaber kurtlarımızı dökeriz :) zaten yakın akrabalar dostlarım olsun bnm için yeter sonuçta aşkımla nişanlanıcam salonda da olsa aynı şey evdede :))

Benim sözümde 40 kisi vardı ve nisanda salon tuttuk yaklasik 300 kisi katildi.herkes rahat etti ev kirlenmedi cöp bulasik cikmadi nisan bitince herkes odasina cekilip rahatca dinlenebildi öbür turlu kagit tabak catal bile kullanilsa illa ki su bardagi vs bulasik cikardi. nisanlimin ailesi baya kalabalik konu komsu arkadas herkes cagiriliyormus onlarda bende arkadaslarimi rahat rahat cagirdim kimse aaa bizi cagirmadi diyemez.dugun oncesi prova yapmis olduk ne nasil oluyo taki mi once pasta mi once ne ne zaman olack herseyi öğrendik. Düğün salonumuzu da tuttuk daha 9 ay var ama:)))

X