Tüp Bebek Merkezleri Hakan Yaral hakknda yorumlarnz.

Hakan hoca kesinlikle işin de çok iyi... titiz, dikkatli ve çok ilgili. Bu konuda kendisini tanıdığım için çok mutluyum. onun sayesinde en düşük ihtimaller olur oldu benim için. kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. kesinlikle hakan hoca ile tanışmalısınız...

31 yaşındayım hakan yaralının anatolia tüp bebek merkezinde 1. Denememde hamile kaldım.kendiaini ilk muayenede ve transferde görüyorsunuz ki esas önemlisi de zaten bu.kendisi oldukça mesafeli ve gerçekçi.insanları kandırmıyor.durumunuz ne ise onu izah ediyor.kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum şu an ben 17 haftalık hamileyimve kız bebek bekliyorum .allah herkesin yardımcısı olsun yaşamayan bilemez

arkadaşlar son olay hakkında hakan hoca ve ekibi herhangi bir açıklama yaptı mı merak ediyorum?internet sitelerinde veya medyada herhangi bir yazıları açıklamaları çıkmadı ona tedavi olan arkadaşlar cevaplarlarsa memnun kalırım:...

kızlarrrrr bence hakan yaralı mükembel bir doktor bu işte onun üzerine tanımıyorum...ben hakan beye tüp bebek için gittim ama yapmadı sana aşılama yapcam dedi önce kabul etmedim ısrarla aşılama dedi we allah ondan binkere razı olsun ilk aşılamamda hamileyimmm bn normal adet göremiyorum ilaçla görüyorum normal adet göremeyen hamile kalamaz diyenlerede inanmayınn...allahım ewlat isteyen herkese nasip etsin.............

merhaba hayırlı olsun rahatsızlıgın neydı acaba?..........................

X