Tüp Bebek Merkezleri Hakan Yaral hakknda yorumlarnz.

sarolcugum ben hakan beyın klınıgınde tedavı oluyorum bu 2 denemem benım dr um bulent bey ama hakan bey hakkındada bılgı sahıbı oldum oradakı hastalarla konusuyoruz hepsı memnunlar hacettepede hoca kendısı ve bu alanda bulent hocada oda cok ıyıler benım arkadasım hakan beyın hastası ıdı sımdı 2 aylık ıkızı var bırı erkek bırı kız hastalara yaklasımları ıyı ve maddı cıkar ıcın tedavı uygulamıyorlar neyse o netler yanı ben memnunum

canım tesekkur ederım bende bayramdan sonra 2 denememı khakanda yaptırmak ıstıyom bakarım ınsallah allah her ısteyıne verır

sarolcugum ben hakan beyın klınıgınde tedavı oluyorum bu 2 denemem benım dr um bulent bey ama hakan bey hakkındada bılgı sahıbı oldum oradakı hastalarla konusuyoruz hepsı memnunlar hacettepede hoca kendısı ve bu alanda bulent hocada oda cok ıyıler benım arkadasım hakan beyın hastası ıdı sımdı 2 aylık ıkızı var bırı erkek bırı kız hastalara yaklasımları ıyı ve maddı cıkar ıcın tedavı uygulamıyorlar neyse o netler yanı ben memnunum

merhaba ada67,tedaviniz nasıl gidiyor?memnunmusunuz?benimde 2 denemem olacak bende o merk i düşünüyorum,izlenimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim,umarım bu sefer sonucunuz güzel olur:Saruboceq:.....sevglr

ben hakan beyin hastasıyım.ocakta başlıcak tedavim.izlenimlerimi söylerim yaşadıkça.ama şimdilik çok yoğun az ilgili ama profösyönel bi imajı var.bakalım...

ne ilgisi bir defa ilk görüşmede görüyosun bide sonuç olumsuz derken başka yüzünü gördüğün yok ben gçen yıl (2008) şubatta ordaydım. herşey para için boşversenize ne ilgisi kimse kimseyle bedava ilgilenir mi:KK43::Saruboceq: Hepimize Allah kolaylık versinn

ne ilgisi bir defa ilk görüşmede görüyosun bide sonuç olumsuz derken başka yüzünü gördüğün yok ben gçen yıl (2008) şubatta ordaydım. herşey para için boşversenize ne ilgisi kimse kimseyle bedava ilgilenir mi:KK43::Saruboceq: Hepimize Allah kolaylık versinn

Daha önce başka merkezde de denemen olmuş muydu arohacığım?

Ben önce iyi olduğuna inandığım bir tıp fakültesine gitmiştim, beyaz önlüklü bir bayan (dr falan değil) polikliniğin ortasında ayak üstü bizimle ön görüşmeyi yaptı, sorular sordu, eşimin sperm testini yaptıracağı yeri eliyle göstererek (tabi eşim bu arada kıpkırmızı kesildi, sinirlendi onca bayanın arasında) yönlendirdi aklınca... Bu görevliler bu testlere ve görüşmelere alışıktır belki ama biz ilk defa gidiyoduk ve özel konularımız herkesin ortasında anlatma durumunda bırakılıyoduk. ınan bunları yazmak bile zor geliyo.. kendimi toparladım ve testlerimi verdim. Test sonuçlarımı almaya gittiğimde hemşire olduğunu öğrenebildiğim bu bayan tarafından nerdeyse hakarete maruz kaldım. Burası seçkin bir fakültenin tüp bebek merkeziydi ve ben paramla tedavi olacaktım. Bir doktorla bile görüşememiştim, hemen vazgeçtik ordan.
Anotolia da başlayınca herşey bambaşkaydı. ınsanca bir muamele gördük ve hemen karar verdik. Hakan Yaralı açıkça şansımın %15-20 olduğunu söylemesine rağmen psikolojik olarak kendimi orda rahat hissettim ve doktoruma güvenmek istiyorum. Eğer sonuç olumsuz olsa dahi ordan rahat bi şekilde ayrılacağıma inanıyorum.

Son düzenleme:
Ben bi ara Hakan hocaya gidiyordum. Bence gayet iyi bir doktor kendisi. Gayet profesyonel ve yaptığı işi iyi biliyor. Teşhislerine güveniyorum.

Ama çok fazla meşgul, çok yoğun. Bazen arıyosun ulaşamıyosun. Bazen gidiyorsun 2 dakika yüzünü görüyorsun. Bu sebepten ben başka doktora gitmeye karar verdim.

Bir de ben gonaphene kullanıyordum. 5 ay hamile kalamadım. Bir daha ki ay gonal f kullanıcaz dedi. Ben de onu istemedim. Başka doktora geçtim. Şimdi kendiliğinden 6 aylık hamileyim.

ben hakan bey hakkında iyi bir doktor meslegınde cok başarılı oldugunu duydum. yaklaşık bir yıl önce bir çiftle karşılaşmıştım ikizleri vardı maşallah çok sevimlilerdi onlara sordum tüp bebeklermi diye evet dediler sonrada 17 yıldır cocuk sahıbı olamadıklarını ankarada bütün bu konuda deneyımlı denılen doktorlara gıttılerını fakat hiç birisin başarılı olamadıgını maddi manevi cok yıprandıklarını anlatmışlardı. tam ümitlerini kesmişken hacettepe de hakan beyle tanıştıklarını onlara moral verdıgını maddı yonden hıç çıkar gözetmedigini ve son bır kez denemyı göze aldıklarını hakan beyın emeklerı sayesındede ıkizlerine kavuştuklarını söylemişlerdi. cok iyi bir doktor güvenebılırsın

ben gonaphene tedavisi ile 1.ayda H.yaralı takibi ile hamile kaldım. mesleğinde çok profesyonel ve paragöz değil. ancak çok yoğun fakat acil bir durumunuz olursa hocayı napıpğ edip buluyorlar. 24 haftalık hamileyim şu an

kızlarrrrr bence hakan yaralı mükembel bir doktor bu işte onun üzerine tanımıyorum...ben hakan beye tüp bebek için gittim ama yapmadı sana aşılama yapcam dedi önce kabul etmedim ısrarla aşılama dedi we allah ondan binkere razı olsun ilk aşılamamda hamileyimmm bn normal adet göremiyorum ilaçla görüyorum normal adet göremeyen hamile kalamaz diyenlerede inanmayınn...allahım ewlat isteyen herkese nasip etsin:Saruboceq:

canım bende aşılama düşünmüyorum direkt tip bebek istiyorum yaş çok önemliymiş tüp bebekte hamilesin demek Allah eline almayı da nasip etsin canım sizlerin sevincini paylaşmak da güzel bizim için umut oluyo benim eşimde sperm azlığı ve hareketsizliği var sizde ne sorunu vardı yaren?

cnm sorun bendeydi yukarıdada yazdığım gibi adet göremiyordum adet göremediğim içinde yumurtalıklar büyüyüp çatlayamıyordu cnm yaşım 22 üç yıllık evliydim ve hiç korunmamıştık inşlh rabbım sanada nasip ederrr

ben hakan beyi bir ay boyunca internetten araştırdım katıldığı tv programlarını bile tek tek izledim internetten.ve dün tanıştım kendisi ile sadece 2 dk görüştüm buna muaynede dahil :)mesleğinde çok profesyonel ve paragöz değil. ancak çok yoğun fakat yoğun olmasını yadırgamadım çünkü işinin ehliii ve şifa bekleyen çok hasta var

Evet gerçekten çok yoğun. ılk gittiğimizde 10 dk falan görüştük ilk başta yadırgamıştm ama şu an öyle düşünmüyorum .Gerçekten başarılı biri.

yukarıda hakan beyin ilgisiz olduğu vs yazılmış ama bana göre tamamen haksız eleştiriler canlarım. çünkü bende hakan beyin hastasıydım ve şu an hemn ben hemde arkadaşım ikiz bebek sahibiyis. biz ne zaman gitsek güler yüzel karşılayan bir ekibi var, işinin son derece ehli bir hekim. ayrıca bildiğim akdarıyla şu an hacettepe üni. kadın doğum ana bilim dalı başkanı. yani bukadar işinin ehli olamsa sanırım o posizyona akdar erişemezdi. ben çok araştırdım kiem gideyim diye hakan beyin web sayfasındaki hasta notları bölümündeki kişilerin yazdıkalrını okudum. bir tane bile olumsuz yazan görmedim. iyiki hakan beyi seçmişim şu an eşimle beraber ona dua ediyoruz. Allah Hakan Yaralı hocamdan ve ekibinden razı olsun.

Hakan bey tabiki işinin ehli bir profesör ama tedavim süresince onu sadece 2 kez görebildim
birincisi tanışma ve muayene ikinciside transfer işleminde,o kadar yoğunki hastalarına ayıracak vakti yok herşeyle hemşireler ve mehtap hanım ilgileniyor,yumurta toplama işlemini bile mehtap hanım yaptı,sonucum negatif hala çocuk sahibi değilim bu demek değilki dr. kaynaklanıyor nasip kısmet işi...
Negatif sonucumu merkeze bildirdim dr. size dönecek dediler 2 sene geçti hiçkimse aramadı,hastalığım nedir? bundan sonra ne yapmam gerekir? 2. denemeyi hemen yapalımmı? sebebi araştırılmalımı? kafam soru işaretleriyle dolu kaldı,ee bizde dolayısiyle paralarını aldılar işleri bitti diye düşündük.

Son düzenleme:
Hakan bey tabiki işinin ehli bir profesör ama tedavim süresince onu sadece 2 kez görebildim
birincisi tanışma ve muayene ikinciside transfer işleminde,o kadar yoğunki hastalarına ayıracak vakti yok herşeyle hemşireler ve mehtap hanım ilgileniyor,yumurta toplama işlemini bile mehtap hanım yaptı,sonucum negatif hala çocuk sahibi değilim bu demek değilki dr. kaynaklanıyor nasip kısmet işi...
Negatif sonucumu merkeze bildirdim dr. size dönecek dediler 2 sene geçti hiçkimse aramadı,hastalığım nedir? bundan sonra ne yapmam gerekir? 2. denemeyi hemen yapalımmı? sebebi araştırılmalımı? kafam soru işaretleriyle dolu kaldı,ee bizde dolayısiyle paralarını aldılar işleri bitti diye düşündük.

anges yani cnm benim 2 sene boyunca hakan hoca arayacak diyemi bekledin :)) belki aramıştır sana ulaşılamamıştır. hani talep eden sen olduğun için keşke 2 yıl boyunca beklemeyip bir kez daha arayıp hocam ne durumdayız, hastalığım nedir diye sorsaydın :) emin ol ben tüm tedavim boyunca hakan beyle neredeyse ortalamaya vurusak haftada bir kesin görüştüm. yani senin ulaşamamana şaşırdım. inşallah gönlünce olur hayırlı bir evlat sahibi olursun sende. yanlış anlama lütfen ama hakan hocama işi ve kendisi hakkında pek laf söyletmem. işini severek ve profesyonelce yapan sempatik tavırlarıyla artık ailemizden birisi gibidir. bu vesile ile ona bir kez daha teşekkür edeyim burdan. sevgiyle kalın

X