İlköğretim Yorum ve Soruları Performans ödevi kendinize bir gönüllü yardım kuruluşu oluşturun

hadin

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2007
157
1
kızlar sosyal bilgiler performans ödevimiz var ödevin çoğunluk kısmını yaptık fakat bir yerde takılıp kaldık. Yardım ederseniz sevinirim . Bu arada kızım 4.sınıfa gidiyor

Ülkemizdeki sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfının genel amaçları . (Biz bunu yaptık)
Yardımlaşma ve dayanışma nedir?.(Biz bunu yaptık)
Ülkemizde planlı yardımlaşma ve dayanışma kuruluşlarının isimleri (Biz bunu yaptık)

Takıldığımız yer şurası

Kendinize bir gönüllü yardım kuruluşu oluşturun. Bu yardımlaşma kuruluşunu niçin kurmak istediğinizi belirtiniz.
Derneğinizin ve kuruluşunuzun amacını belirleyiniz
ve dahası

bize sadece bir isim lazım ne olabilir. düşünüyoruz ama bulamıyoruz takıldık kaldık. Mümkünse bir yardım istiyoruz. Ne olabilir.

anlaşıldı benim ödev hakkında kimsenin bir fikri yok ben eğitimle alakalı yaptım ama şimdide bir afiş hazırlamam lazım bari ona bakının kızlar ya

merhabalar benim kızımda aynı ödevi geçen sene yaptı burda aynı ödevi görünce şaşırdım biz yaptık ödevi size kolay gelsin arzu ederseniz yardım edebilirim

kızlar sosyal bilgiler performans ödevimiz var ödevin çoğunluk kısmını yaptık fakat bir yerde takılıp kaldık. Yardım ederseniz sevinirim . Bu arada kızım 4.sınıfa gidiyor

Ülkemizdeki sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfının genel amaçları . (Biz bunu yaptık)
Yardımlaşma ve dayanışma nedir?.(Biz bunu yaptık)
Ülkemizde planlı yardımlaşma ve dayanışma kuruluşlarının isimleri (Biz bunu yaptık)

Takıldığımız yer şurası

Kendinize bir gönüllü yardım kuruluşu oluşturun. Bu yardımlaşma kuruluşunu niçin kurmak istediğinizi belirtiniz.
Derneğinizin ve kuruluşunuzun amacını belirleyiniz
ve dahası

bize sadece bir isim lazım ne olabilir. düşünüyoruz ama bulamıyoruz takıldık kaldık. Mümkünse bir yardım istiyoruz. Ne olabilir.

merhabalar canım, ödevinizin büyük kısmını tamamlamışsınız zaten, isim konusunda öneri verirsem bu kızının ödevi olmaz, kendisi bulmalı, onlar bu konuda çok daha yaratıcı buna inanın

dernek oluşturma konusunda sınıf içersinde ya da yaşadığı çevrede ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım etmek için bir dernek oluşturabilir
şimdiden kolay gelsin, başarılar dilerim

dayanışma ve yardımlaşma derneklerinin adlarını nasıl aldıklarını araştırısanız işiniz daha kolaylaşır.örneğin akut (açılımının kısaltılmışı) derneğinizi oluşturduysanız amacını belirlediyseniz buraya yazın isim konusunda daha kolay fikir verebiliriz.kolay gelsin.

canım aynı dert bizimde var ne kadar zormuş yav aradıgımızı bulamıyoruz bazen her derste performas sı var valla fikir veremicem alah yardımcınız olsun
biiz de zorlanıyoruz

X