Boyundaki kızarıklık

mylilapause

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
1.606
1
yaa arkadaşlar boynumda bi kızarıklık war ama nasıl bişi anlam veremedim yaa böle elimi attıgımda kurulk ve kaşıntı var..alerji gibi ama sadece boynumda yaa=((kulagımn altından başlıyo çene bölgeme kadar..cildim kuru degildir normalde.çok hassas da sayılmaz..neden olabilir yaa=(((off çok moralim bozuluyo düşünsenize boynunuzda koaman bi kızarık offffffffffff:1no2:

canım sakın oraya parfüm sıkıp günese çıkmiş plmayasın ben oyle bi akılsızlık yaptım ve 7 aydır duruyo kahverengine donüştü doktor krem verdi bakalım daha yeni kullanmaya başladım

ayy peki neden olmuş olabilirki yaa,,benmde şuan kırmızı kahverengi arası böle kurumaya başladı hafiften ayy bi görsen böle kuruyan yerler büzük duruyo ayy çok moralim bozuluyo onu görünce bide ne kremi kullandıgın canım yaa???

canım ilk zamanlar doktora gittiğimde 6 ay izlerin geçme süresi bekleyelim demişti şimdi travocort yazdı ama şimdilik fark yok bidaha gitcem haftaya

canım ben kese yapmıştım vücuduma o yüzden derim zedelendi diye düşünüyorum..çnkü soyulma ve acı var bepanten sürüyorum inşallah geçer..sanada çok geçmiş olsun tatlım..

X