kızlar doğumda kaç kilo verdiniz?

azo

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
2.405
0
47
selam kasım anneleri..
ben daha doğum yapmadım ama eli kulağında bugün yarın gelir..
şimdiye kadar toplamda 20 kilo aldım.:1shok:
merka ettiğim doğum yapan arkadaşlar doğumdan sonra kaç kilonuz gitti?
burada paylaşalım..
hepinize sağlıklı günler diliyorum..a.s.

selam kasım anneleri..
ben daha doğum yapmadım ama eli kulağında bugün yarın gelir..
şimdiye kadar toplamda 20 kilo aldım.:1shok:
merka ettiğim doğum yapan arkadaşlar doğumdan sonra kaç kilonuz gitti?
burada paylaşalım..
hepinize sağlıklı günler diliyorum..a.s.

canım başka bir başlıkta daha konuşuyorduk zaten ama burayada yazalım ben doğuma 58 kg girdim, doğum sonrası 55 tim yani 3 kg gitmiş şimdi ise 54 oldum bebeğimin 3. günü toplamda 7 kg almıştım:))

ben hamilelikte 6 kilo aldım 66 ile hamile kaldım 72 ile doğum yaptım doğumdan sonra 65 kiloydum doğum yapalı 1 ay oldu şimdi yine kilo aldım ve güngeçtiçe de alıyorum çünkü süt yapsın diye ha bire birşeyler yediriyorlar (40 çıkana kadar annem buradada:)) 1 aylık kontrole gittiğimde doktora sordum sadece sıvı içmen yeterli imiş artık kırkım çıktıktan sonra tek başınayken daha dikkat etmem etmem gerekiyor

ha birde azo ben sezeryenle doğum yaptım ve göbeğim kaldı hatta arasıra aynaya bakıyorum kesilen yerden sarkıyormuş gibi geliyor çok canım sıkılıyor eğer sezeryenle yapacaksan kesinlikle doğumdan sonra korse kullan benim yaptığım hatayı yapma!!!!

Azocum biliyosun bende 20 kilo aldim.72 ile girdim doguma.

hastanedeyken 67 idim.Ama suanda 63 kiloyum,yavas yavas gidiyor

daha anca topluyor vücudum kendini galiba.Yani toplam 9 kilo gitti benden.

Dogumdan sonra 4.gün hemen korse kullanmaya basladim ve suanda hemen hemen

tamamen gitti göbegim.Korse isini sakin unutma.

evet ya bende normal doğum düşünüyorum ama sezeryana bile dönse her iki durumdada korse kullanıcam.acaba sezeryan olanların benim duyduğum gibi korseleri farklımı oluyo?
doktora sorup kullandınız dimi siz?

Azocum biliyosun bende 20 kilo aldim.72 ile girdim doguma.

hastanedeyken 67 idim.Ama suanda 63 kiloyum,yavas yavas gidiyor

daha anca topluyor vücudum kendini galiba.Yani toplam 9 kilo gitti benden.

Dogumdan sonra 4.gün hemen korse kullanmaya basladim ve suanda hemen hemen

tamamen gitti göbegim.Korse isini sakin unutma.
çilekcim korse işe yaradı demişsin bende bugün kullanmaya başladım (3. günüm) bacaklar ve popoyu güzel tutuyorda sanki göbeğimi yeterince sarmıyor gibi geldi bana, sen nasıl birşey kullanıyorsun??

slm arkadaslar bende dogum sonrası için korse bakıyorum bu linkteki korseden siperiş vermek istiyorum da nasıl rahat mı sıkıyo mu sizi birde dikiş yerleriniz acıyo mu bende ocagın ilk haftası sezeryan olcam zaten göbekli biriydim sezeryandan sonra da kalcagını varsayarsama cil almamm gerekicek hamilelik öncesi m bedendim L sipariş versem olur herhalde...

slm arkadaslar bende dogum sonrası için korse bakıyorum bu linkteki korseden siperiş vermek istiyorum da nasıl rahat mı sıkıyo mu sizi birde dikiş yerleriniz acıyo mu bende ocagın ilk haftası sezeryan olcam zaten göbekli biriydim sezeryandan sonra da kalcagını varsayarsama cil almamm gerekicek hamilelik öncesi m bedendim L sipariş versem olur herhalde...

canım hamilelikte kaç kilo aldın bilmiyorum ama almış olduğun kiloyada bağlı alacağın beden, ben 7 kilo aldım 4 ü gitti zaten kalanda göbekte sanırım:)) eğer çok kilo almadıysan bence doğumdan önceki bedeninde al, ben xs olmadığı için s aldım ama dediğim gibi sanki göbüşü yeterince tutmuyor ama belimi karnımı rahatlattı sardığı için

bu arada ben normal doğum yaptım sezeryan konusunda yardımcı olamıyacam

çilekcim korse işe yaradı demişsin bende bugün kullanmaya başladım (3. günüm) bacaklar ve popoyu güzel tutuyorda sanki göbeğimi yeterince sarmıyor gibi geldi bana, sen nasıl birşey kullanıyorsun??

canim benimkisi bacaklarimi sarmiyor.Gögüslerimin altindan baslayip külot seklinde benim kullandigim korse.üst tarafi cok uzun oldugu icin göbegide kesinlikle birakmiyor,ayrica popoyuda topluyor.ama ben bacaklarim icin gerek duymadim..

ben doğuma 84 kilo girdim. 80 kilo cıktım. su anda da 74 kiloyum. yavaş yavaş gidiyor kilololar, keşke hep bu hızda gtse :)

canim benimkisi bacaklarimi sarmiyor.Gögüslerimin altindan baslayip külot seklinde benim kullandigim korse.üst tarafi cok uzun oldugu icin göbegide kesinlikle birakmiyor,ayrica popoyuda topluyor.ama ben bacaklarim icin gerek duymadim..

benim kullandığımda resimdede görünüyorya göğüs altına kadar ondan memnunum göbeği tutmamasıda xs bulamadığım
için bugün dördüncü günüm pek bişey kalmadı zaten inşallah en kısa zamanda tam olarak toparlanırım

hamilelikten önce:52 kilo
doğuma: 63 kilo ile girdim
doğumdan sonra : 57 ( 5 kilo gitmiş)

şuan nedurumdayım bilmiyorum ama hhızla kilo verdiğimi hissediyorum
en azından eski kıyafetlerimi giyiyorum bende korse kullandım doğumdan 3 gün sonra başladım
bence ihmal etmeyin çok işe yarıyor çünkü

X