Soğan Kürlerini Kullananların,Adeti Düzene Girenlerin Paylaşım Alanı

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.871
15
1.Yumurtalık kisti-polikistik over için kuru soğan kürü:1 beyaz kuru soğanı 4 e bölerek üstüne 1 yemek kaşığı sumak serperek yiyin. Bunu haftada 3-4 kez tekrar edin.

2.Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğl ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Dün itibariyle ben başladım.Soğan yemezdim hele suyu meleğim için zehir olsa içerim dedim ve başladım.Soğan suyu küründe fazla soğan tadı olmuyor.İçlecek gibi içinizi ferah tutun..
Hatta birbirimize destek olmak için bu konuyu açıyorum hatta Liste bile yapalım bakalım neolacak ??
Ben inanarak başladım

bende bu gün başladım
soğan suyuna bakalım ne olucak
rabbim sifamızı versin inşşşşşşşşşşşşşşşş

kızlar bende içmek istiyorum ama tadı nasıl bana çok iğrenç olur gibi geliyo siz içerken içine bal koyuyomusunuz (tatlandırmak amaçlı)

ben ayın 6 sından beri içiyorum tadı içerken fena değil ama içtikten sonra çok kötü soğan tadı oluyo ama hemen arkasından biraz meyve suyu yada mandalina gibi bi meyve yerseniz hemen ağzınızın tadı düzeliyo hatta bisüre sonra tada alışıyorsunuz normal bi içeçek gibi geliyo artık ben arkasından hiç bişey içmiyorum.ben pkoluyum ağustostan bu yana hastalanmadım arada hafif kanlı akıntılarım geldi o kadar şimdi bu soğan suyunu çok büyük bi umutla içiyorum dr ibrahim saraçoğlu çok kesin konuşuyo inşallah faydası olur.umarım yardımcı olabilmişimdir:içelim:

tamam bende başlıyorum yarın soğan kürüne fakat bişey sormalıyım, soğan kürü ağız kokusu yapıyomu?

hem hayıt suyu hem soğan suyu içiyorum nolcak bakalım su su eriyip gitcem bigün

Bende de pko var bu ay tahlillerim yapılacaktı ama bir türlü adet olamadım.bugün doktoruma gittim ve yumurtlamanın geç olduğunuve şuan biri 12mm biride 17mm çapında 2 yumurta olduğunu söyledi.Yani yumurtalar geç gelişmişler o yüzden 15 gün kadar daha geçikecek adetim.Birde göğüslerimden süt gelip gelmediğini sordu bende yok dedim ama hiç kontrol etmemiştim.Muayenede göğüslerimi kontrol etti ve süt geldiğini söyledi.Prolaktin ve troit tahlillerimi tekrarladı yarın alıcam sonuçalarını...

Şu soğan kürüne hangi günde başlıyorsunuz.......

soğanı kaynattım tarifteki gibi ılıyınca içicem hadi kızlar hepimize şifa olsun
bu soğan kürüyle hamile kalırsam eğer çocuğuma onun için yaptığım fedakarlıkları bir bir anlatıcam
o kür bu kür diye diye içi,miz dışımız kür oldu her tarafımdan kür fışkırıyo

Bende de pko var bu ay tahlillerim yapılacaktı ama bir türlü adet olamadım.bugün doktoruma gittim ve yumurtlamanın geç olduğunuve şuan biri 12mm biride 17mm çapında 2 yumurta olduğunu söyledi.Yani yumurtalar geç gelişmişler o yüzden 15 gün kadar daha geçikecek adetim.Birde göğüslerimden süt gelip gelmediğini sordu bende yok dedim ama hiç kontrol etmemiştim.Muayenede göğüslerimi kontrol etti ve süt geldiğini söyledi.Prolaktin ve troit tahlillerimi tekrarladı yarın alıcam sonuçalarını...

Şu soğan kürüne hangi günde başlıyorsunuz.......

Adetin biterbitmez başla ama ben duyduğum an başladım meleğimi kucağıma sağlıklı alıyımda ağız kokusu versin umrumda değil ağız kokusuna çareler çok var ben her sabah duş alıyorum içtikten sonra

Bu arada sonuçların nasıl çıktı

İncir Suyu Kürü

8-9 adet kuru inciri soğuk su ile iyice yıkadıktan sonra yarım litre suda 8-9 dakika kaynatın.İçine 1 tanede havuç katarak kaynatın..Ilıdıktan sonra elde edilen suyun yarısını sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısını öğle yemeğinden önce için.

Kızlar sizlere tavsiyem bu kürü içtikten sonra evden çıkmayın:)5 dakika içinde wcye gidilmesi gerekiyor:)bağırsakları çalıştırıyor

Ben soğan suyu kürü ile incir kürünü bir yapıyorum midem bazı zaman altüst oluyor ama meleklerimiz için değer dimi??

yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

Her gün taze olarak hazırlanmalıdır. Kolaylık olsun diye fazla miktarda hazırlayamayın.

Bu kür 20-25 gün uygulanmalıdır.

*** Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over 'den de koruyacaktır.

meraba bayanlar bende bugünden itibaren allahın izni ile başlamayı planlıyorum hayırlısı allahtan hadi bakalım kimler bu soğan kürünü denedikden sonra hamiş kalacaklar inşallah rabbim gönlümüze göre verir inşallahhh

bu arada bende pkoluyum ve adet düzensizliği yaşıyorummm ilaç kullanmasam olmuyorum

:eek:
meraba bayanlar bende bugünden itibaren allahın izni ile başlamayı planlıyorum hayırlısı allahtan hadi bakalım kimler bu soğan kürünü denedikden sonra hamiş kalacaklar inşallah rabbim gönlümüze göre verir inşallahhh

bu arada bende pkoluyum ve adet düzensizliği yaşıyorummm ilaç kullanmasam olmuyorum

İnşallah yarar bu kür ..Allah yardımcımız olsun

karayağızım doktor git bence ihmal etme..Hamilemisin yoksa

arkadaslar bu sogan kuruyle incir kurü aynı anda kullanılıyomu eger kullanılıyosa adet oluncamı baslamam gerekıyor ıkısınıde sabah oglenmı ıcıyoruz

X