Lise Yorum ve Soruları Açıkögretim meslek lisesi diploması için ocak ayında yeni kayıt alınacak bilginize!!

kamelya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
1.104
0
Arkadaşlar az önce halk eğitim merkezini aradım. Ocak ayında cocuk gelişimi için tekrardan yeni kayıt alacaklarını söylediler..Ben düz lise mezunuyum telafi derslerini vermek için başvuru yapacagım.Bilginiz olması adına bu başlıgı actım:))

kamelyacım acık ögretim demişsin ama o bildigim kadarıyla örgün egitim olması lazım yani okul gibi haftanın 4 günü okulda ders kurs görülüyo sana tam olarak ne dedi halk egitimdekiler

Canım ben tlfla görüştüm sadece ocak ayında tekrardan kayıt alacagız dediler Eğitim hakkında bilgim yok bu hafta içi gidip ayrıntılı bilgiyi alacagım. Bilgi aldıktan sonra burda paylaşırım

kamelyacım acık ögretim demişsin ama o bildigim kadarıyla örgün egitim olması lazım yani okul gibi haftanın 4 günü okulda ders kurs görülüyo sana tam olarak ne dedi halk egitimdekiler

Canım eger sende kendi bulundugun ilçenin halk egitim merkezinden bilgi alırsan buraya yazarsan sevinirim..

kamelya ben anlamadım canım ya

lise mezunu olanlar açık liseden yararlanabiliyor mu ki?:uhm:

eğer konuyla ilgili link falan varsa yazar mısın bulamadım da ben

Canım evet düz lise mezunuysan acık liseye kayıt yaptırıp fark derslerini vererek meslek lisesi diploması alabiliyosunn..

aa ilk defa duydum canım bunu sendenn bnde burdakı halk egıtıme sorayım canım cocukgelışımı heryerde aranıyı dıploma yanı bnde 2yıl kreste öğretmnlık yaptım ama iş ilanalrına bktım diploma istiyolar,bnde anadolulisesi mezunuyum baklım bnde buraya sorayım yazarım sızede

Canım evet düz lise mezunuysan acık liseye kayıt yaptırıp fark derslerini vererek meslek lisesi diploması alabiliyosunn..

ya keşke bunu daha önce öğrenseydim..

ben 2 yıllık üni bitirdim.şimdi açık öğretime dikey geçişle 3.sınıf işletmeye geçtim

yararlanabilir miyim acaba..

çocuk gelişimi çok istemiştim zamanında olmadı..

ay çok sinir oldum şimdi yaaaaaaaaaakötükedihüso

Canım evet yararlanabiliyosunuz. Ocak ayında gidin halk egitime lise diplomanızı verinn cocuk gelişimine yazılacagınız söyleyin 2 yılda diplomanız elinizde:)))) Bende iktisat mezunuyum. Tekrardan acıkögretim okul öncesi ögretmenliğini okumak için bu diplomayı almak istiyorum ..

Canım evet yararlanabiliyosunuz. Ocak ayında gidin halk egitime lise diplomanızı verinn cocuk gelişimine yazılacagınız söyleyin 2 yılda diplomanız elinizde:)))) Bende iktisat mezunuyum. Tekrardan acıkögretim okul öncesi ögretmenliğini okumak için bu diplomayı almak istiyorum ..

kamelyacım çok teşekkür ederim bu bilgi için

örgün eğitim de mi iktisat okudun açık öğretimde mi?
bununla ilgili forumda bi başlık daha vardı kızlar üni okuyanlar
başvuramıyor diye yazmişti kafam karıştı benimde

arkadaşlar ben de düz lise mezunuyum bende başvurmak istiyorum hepimiz için hayırlısı olsun inş

Arkadaşlar canınızı sıkmam istemem ama daha önce bir ünüversite okuduysanız
yada kayıt yaptırıp terk durumda bile olsanız sanırım meslek lisesi diploması alamıyorsunuz.Olaki kayıt yaptırmış bile olsanız dosyanız daha önce bir yüksek öğretim kurumuna kayıt yapılmıştır diyerek geri gönderiliyor.
Bende düz lise mezunuyum 4 sene önce aöf 3 den devam etmedim.Bu sene bu meslek lisesini öğrendim araştırdığımda böyle bir engel çıktı.Gerçi ben kayıt zamanını kaçırmıştım ama yinede şansımı denemek istiyorum .Daha ayrıntılı bilgi sahibi olursanız sizde yazın paylaşalım lütfen.
Ben İstanbuldayım Burada halk eğitimi deil ama bu diplomayı veren Kız meslek liselerini aradığımda böyle bişeeyin olmadığını yeni kayıt döneminin seneye başlıyacağı bilgisini verdiler

başvuru zmnı geçmemiştir dimi..yarın ilk işim halk eğitime gtmek olacakkkk...sağolunn

bildiğim kadarıyla geçiş yapabiliyorsun ama okuyamıyorsun çünkü okullarda görülen eğitim örgün öğretim gibi somestr tatili flnda var ..

dönemin geçmesi gerekiyor sanırım

X