Aşılama Aşılama için ilaca reglenin kaçıncı günü başladınız ve kaç gün sonra aşılama oldunuz

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

E.L.XIX.F.T.G.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
370
3
SELAM ARKADAŞLAR
Ben bu ay aşılama düşünüyorum reglenizin kaçıncı günü ilaca başladınız kaç gün kullandınız ve aşılamanız kaçıncı gün oldu.
benim dr Klomen kullanacağız dedi günde iki tane
Klomen kullanıp aşılama yaptıran varmı tutan oldumu ne olur yardım edin kızlar
yoksa dr başka ilaçmı istesem ne dersiniz tecrübelerinize ihtiyacım var acilen
2 güne kadar reglem başlayacak çünkü
hadi birileri cevap versin ne olur.

canım doktorun bilgilendirmesi gerekiyordu seni bu konuda bilmiyorum herkese aynı takwimmi uygulanıyor ama bana reglnin 1.yada 2.günü gel demişti gittim we hemen başladım iğneye. ama gün aşırı yumurta takibi için kontrole gidiyorsun zaten çağırıyor .yumurtaların sayısına we büyüklüğüne göre tedawi şekli uzayıp kısalabilir ben 10. gün çatlatma iğnesini yaptırıp yanlışım yoksada 36 saat içinde aşılama yapılmıştı...14gün sonra kan testinde ak koyun kara koyun çıkıyor ortaya zaten haa bide 2.günden itibaren günaşırı ilişki öneriyor dr.bukadar çaba harcıyorsun yani allah yardımcın olsun inşallah tutar canım emeklerin boşa çıkmaz benimki tutmamıştı amasırnaşık şey bir ay sonra kendiliğinden geldi meleğimm
allah yardımcın olsun bana uygulanan tedawi şekli buydu

selam canım ben adetin 2 günü başladım ama igne kullandık devamlı yumurtalık kontrolü oldu ve 12 gün aşılamam oldu igneyi 10 gün kullandım ve çatlatma ignemi oldum 36 saat sonra aşılama gerçi benim tutmadı ama inşallah senin tutar

X