Cilt Bakımı Ürünleri jülide ateş ve olay kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

armoni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
230
2
arkadaşlar pazar günü ender saraçın programını izleyen var mı?jülde ateş vardı ve 15 yıldır olar regenerist kullanıyorum dedi,tabi doğruysa.cildiniz çok güzel dedi ender saraç.bu register, total efectten farklı mı kullanan var mı?cokacimcoook

Son düzenleme:
arkadaşlar pazar günü ender saraçın programını izleyen var mı?jülde ateş vardı ve 15 yıldır olar register kullanıyorum dedi,tabi doğruysa.cildiniz çok güzel dedi ender saraç.bu register, total efectten farklı mı kullanan var mı?cokacimcoook

evet. yeni serisiymiş. ben bir gazetede okumuştum. dünyanın en başarılı 2 kreminden biri seçilmişti. hatta olaya yazmıştım ,bu serisini neden getirtmiyorsunuz diye....lifting özelliği de varmış. ben kesinlikle alacağım. türkiyeye gelmesini bekliyordum..........

Benim açımdan en enteresan olan ise Testin sonunda, genel toplamda en çok fayda sağlamış gözüken ürünün sadece Avrupa’da satılan Diadermine olması idi. Hem Avrupa hem de A.B.D’de satılan en faydalı ürün ise Olay Regenerist idi. Bu da cildiniz için çok uygun olacak muhteşem bir ürünü eczanelerde de bulabileceğiniz anlamına geliyor. Aslına bakarsanız, test sonuçlarına göre en üst sırada yer alan dört üründen ikisi hipermarket markalı ürünlerdi.
bu gazetede okuduğum yazıdan bir alıntı. bu deneylerde la prieri kremde kullanılmış...

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim açımdan en enteresan olan ise Testin sonunda, genel toplamda en çok fayda sağlamış gözüken ürünün sadece Avrupa’da satılan Diadermine olması idi. Hem Avrupa hem de A.B.D’de satılan en faydalı ürün ise Olay Regenerist idi. Bu da cildiniz için çok uygun olacak muhteşem bir ürünü eczanelerde de bulabileceğiniz anlamına geliyor. Aslına bakarsanız, test sonuçlarına göre en üst sırada yer alan dört üründen ikisi hipermarket markalı ürünlerdi.
bu gazetede okuduğum yazıdan bir alıntı. bu deneylerde la prieri kremde kullanılmış...

olay gerçekten patlama yaptı ancak ben daha önce mandalina özlüsünü kullandım pek de beğenmedim,cildim alerjik ,sebaroit var.bebak kullanıyorum ama bu olay kırışıklara da iyi geliyor kararsız kaldım ama yine de bulursam alacağım denemekte fayda var.

kullanan ve deneyen varsa yazsınnnn:içelim:

Canım internetten araştırma yaptım.Jülide ateş Olay markasının yeni yüzü seçilmiş, internette sende görebilirsin. Muhtemelen o yüzden demiştir. Ayrıca tgrt deyken sadece makyaj ürünlerinde Elizabet Arden kullanıyordu ne oldu da olaya geçivermiş.Cilt bakımı için çok pahalı başka ürünlerde kullanıyor bence hepsi reklam anlaşması gereği

Canım internetten araştırma yaptım.Jülide ateş Olay markasının yeni yüzü seçilmiş, internette sende görebilirsin. Muhtemelen o yüzden demiştir. Ayrıca tgrt deyken sadece makyaj ürünlerinde Elizabet Arden kullanıyordu ne oldu da olaya geçivermiş.Cilt bakımı için çok pahalı başka ürünlerde kullanıyor bence hepsi reklam anlaşması gereği

canım evet onunla anlaşmışlar ama zaten onu kullanıyodum ondan seçtiler diye anlattı.ebru şallının programında da aynı şeyi söyledi.ama acaba bu seri 30 yaş üstü falan mı onu bulamadım bir türlü

Olay Regenerist serisi galiba 30 yaş serisi canım çünkü açıklamalarda kırışıklıkları giderir falan yazıyor. Tekin acar kozmetikin sitesinde bulabilirsin

Diaderminin hangi ürünü acaba??? Regeneristin fiyatı nedir kaç yaş için uygundur. 7 etkili olandan daha mı iyidir. Eh yaş kemale erdi lazım bişeyler.

Diaderminin hangi ürünü acaba??? Regeneristin fiyatı nedir kaç yaş için uygundur. 7 etkili olandan daha mı iyidir. Eh yaş kemale erdi lazım bişeyler.

bugün baktım regeneriste.49 ytl krem,gece kremi ,serum.total efectler daha ucuz.sanırım bu ona göre daha kaliteli.

olay gerçekten iyidir ama abartacak bi yanı yok şundan emin olun jülide ateşin cildi hep güzeldi zaten arkadaşlar..aslında ne yaparsanız yapın cilt genetik bir güzellik tabi bakarsan bağ olur ama sivilcli sorunlu bir cilt de bir kremle mükemmelmeş ki..

olay gerçekten iyidir ama abartacak bi yanı yok şundan emin olun jülide ateşin cildi hep güzeldi zaten arkadaşlar..aslında ne yaparsanız yapın cilt genetik bir güzellik tabi bakarsan bağ olur ama sivilcli sorunlu bir cilt de bir kremle mükemmelmeş ki..

ben de aynı şeyi kesinlikle düşünüyorum aslında.bazıları ne sürerse sürsün fark etmiyor,bazıları ne sürerse sürsün zaten iyi oluyor.ama şu kırışıklık konusunda yine de doğru dürüst bir ürün kullanmak lazım.jülide ateşin cildi 37 yaşa göre mükemmel.olayin bundaki etkisi tartışılır tabi.onu ona sormak lazım birbağlantı kurup dakaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
Cilt tipimiz ayniymis :)
Regenerist in yeni bir kremi daha cikmis.Dün gördüm.Kirmiziydi kavanozu.Aslin da önce onu almistim ama gece kremim de bittigi icin hadi dedim ikisi bir olsun.Gece ve gündüz yani.Kirmizili olanin yoktu gece kremi,pek de inceleyemedim zaten.Bu kremim bitince onu da deneyecegim.

Son düzenleme:
Cilt tipimiz ayniymis :)
Regenerist in yeni bir kremi daha cikmis.Dün gördüm.Kirmiziydi kavanozu.Aslin da önce onu almistim ama gece kremim de bittigi icin hadi dedim ikisi bir olsun.Gece ve gündüz yani.Kirmizili olanin yoktu gece kremi,pek de inceleyemedim zaten.Bu kremim bitince onu da deneyecegim.

dene bakalım yaz bize de.benim bir de cildim çok hassas alerjik.hemen kaşınma yapıyor.inşallah memnun kalırsın canım güle güle kullan.:enbuyukkk:

Ben de bugün Olay Regenerist serisinin yüz serumu ve göz serumunu aldım .Aslında aynı serinin temizleme sütü olsa iyi olurdu ama yok .

X