Bebek Beslenmesi Aptamıl Mama Kullananlar ?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

aysem_ayse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
238
3
39
kızLar sizLerevbi Sorum oLucak .Kızımı Dr qoturdum Sutum qeceLeri yetmıyor mama takvıyesıne basLadık .Bu aksam yıne baqırarak uyandı .Emzirdim baqırmaya devam etti.BiberonLa mama verdim bı kapısı vardı sonra ıyıce baqırdı denedım aLmadı.mamanın tadına bakmak qeLdı ıcımden ıqrenc bı tadı vardı cok acıydı .Esimde baktı bunda sorun var dedı gece eczaneden mama aLmaya gıttı.sımdı sorum su benım verdıqım aptamıl sarı kutuda aptamıl conformıldı.esımın aldıqı mavı kutuda .onun tadına baktım acı deqıldı doqalolarakta kızım yedi.merak ettıqım su o mamanın tadımı oyle yoksa bozukmuydu mama.Ona qore eger oyLeyse bırdaha o kutudan aLmıycaqım.:bbo:

bebeğin kaç aylık canım..
bende aptamil 1 numara ( mavi kutu )kullanıyorum
böyle bir sorun yaşamadım beğenerek içiyor...ayrıca mamanın arkasındaki üretim ve son kullanma tarihlerine mutlaka dikkat et...

kızLar sizLerevbi Sorum oLucak .Kızımı Dr qoturdum Sutum qeceLeri yetmıyor mama takvıyesıne basLadık .Bu aksam yıne baqırarak uyandı .Emzirdim baqırmaya devam etti.BiberonLa mama verdim bı kapısı vardı sonra ıyıce baqırdı denedım aLmadı.mamanın tadına bakmak qeLdı ıcımden ıqrenc bı tadı vardı cok acıydı .Esimde baktı bunda sorun var dedı gece eczaneden mama aLmaya gıttı.sımdı sorum su benım verdıqım aptamıl sarı kutuda aptamıl conformıldı.esımın aldıqı mavı kutuda .onun tadına baktım acı deqıldı doqalolarakta kızım yedi.merak ettıqım su o mamanın tadımı oyle yoksa bozukmuydu mama.Ona qore eger oyLeyse bırdaha o kutudan aLmıycaqım.:bbo:

mama bozuk olabilir. ikisinin arasında tad olarak fark yok. ben mavi kutulu aptamili kullanıyoum. o lifli mama kakasını kolay yapmasını sağlıyor. diğer sarı kutu da daha fazla demir var sanırım. eşim geçen gün ikiside aynı diye sarı kutu almış kızımın kaka düzeni bozuldu. mavi kutulusunu kullan derim. ama tad olarak aynılar. sanırım sizinki bozuk olabilir. milupa nın sayfasından özelliklerine bakabilirsin.

her ikisinide kullandım bi sorun olmadı kızım severk içti ikisinide.şimdi mavi kutulu aptamil 1 kullanıyoruz.

tşk ederım kızlar son kullanmatarıhıne baktım daha cok var bebegım 3.5 aylık sanırım mama gercekten bozuktu

Üstünde danışma hattı gibi bir telefon yokmu canım? Eğer varsa ve mamayı atmadıysan mutlaska ara ve söyle. Firma gerçekten iyi bir firmaysa gerekeni yapar. Benim bir ayran markasında başıma geldi, ayran çok acıydı ve son kullanma tarihine çok vardı, danışma hattını aradım gelip ayranı aldılar ve bana bir koli ürün verdiler :)))

kızlar bir yakınımın bebeği var, aptamil mama yiyor. ama mama da çok ekşimsi bir koku varmış. sizce bu normal mi benden araştırmamı rica etti. cevap verirseniz çok sevinirim malum bebiş acıkabilir :ecrin_bebek:

Son düzenleme:
biz de sarı kutu aldık... milupa aptamil conformil 1...tadı ekşi değil... tatsız tuzsuz kötü bişey.. yani yavan bi tadı var bizimkinin...

conformil iştahsız ve sindirim sorunu olan bebeklere veriliyor. mavi kutudan farklı bir içeriği var. bence dr.nuz conformil verdiyse onu kullanın.

cnm ben de kızıma comformil 1 veriyorum.dru verdi.kolik vardı kızımda ondan.tadı kötü dediğin gibi,endişelenme,ben de her verdiğim şeyi tadıyorum ama bebeklerin yiyecekleri tadsız cnm :)

kızlar bir yakınımın bebeği var, aptamil mama yiyor. ama mama da çok ekşimsi bir koku varmış. sizce bu normal mi benden araştırmamı rica etti. cevap verirseniz çok sevinirim malum bebiş acıkabilir :ecrin_bebek:

merhaba, bebeğim 3 aylık ve doğduğundan bu yana milupa aptamil kullanıyorum süt yetersiz olduğu için. mamada ekşimsi bi koku var bu doğru. özellikle beklediği zaman iyice ekşi kokuyor. endişeye kapılmaması gerek arkadaşının mamalarda bu var zaten. yalnız mamayı bekletmemesi gerek. kalan mamayı kesinlikle yedirmemesini tavsiye ederim.. umarım yardımcı olabilmişimdir.

kızLar sizLerevbi Sorum oLucak .Kızımı Dr qoturdum Sutum qeceLeri yetmıyor mama takvıyesıne basLadık .Bu aksam yıne baqırarak uyandı .Emzirdim baqırmaya devam etti.BiberonLa mama verdim bı kapısı vardı sonra ıyıce baqırdı denedım aLmadı.mamanın tadına bakmak qeLdı ıcımden ıqrenc bı tadı vardı cok acıydı .Esimde baktı bunda sorun var dedı gece eczaneden mama aLmaya gıttı.sımdı sorum su benım verdıqım aptamıl sarı kutuda aptamıl conformıldı.esımın aldıqı mavı kutuda .onun tadına baktım acı deqıldı doqalolarakta kızım yedi.merak ettıqım su o mamanın tadımı oyle yoksa bozukmuydu mama.Ona qore eger oyLeys
e bırdaha o kutudan aLmıycaqım.:bbo:
[/FONT
mrb arkadaşım benim kızada ben conformil veriyordum oda tadını beğenmedi içinde daha fazla şey var iştahsız bebekler için o mama; Aptamil güzel ben şuanda aptamil veriyorum severek yiyor esamada kullanmıştım oda çok pis kokuyordu içeriğinde çok fazla vitamin olduğu için sanırım balık gibi kokuyordu

kızlar aptamilin kampanyası var dün markette gördüm 900+200 gr mama 41.95 veya 900gr mama+huggies mendil 41.95 haberiniz olsun istedim

Selam canım... Anne sütüne takviye yapılan mamaların tadının kötü olması gerekir, anne sütünden vazgeçmemesi için. Bu yüzden tadı karton gibi. Benim bebeğim de takviye mama alıyor, ama biz similac kullanıyoruz, aptamilden pek memnun kalmadık, similac da pek bulunmuyor maalesef. İnternetten siparişle getirtiyoruz, o gelene kadar bebelac kullandık, doymadı. Similac'tan devam.

bende bi kaç kez aptamil verdim beğenmedi oğlum.şimdi sma gold veriyorum şapur şupur götürüyor mşlh.ben sma yı tavsiye ederim çünkü içeriği çok daha iyi.aptamil yanında hiç kalıyor.bu yüzden sma sadece eczanelerde satılıyor aptamil ise her yerde.bilginizeee.......

mama bozuk olabilir. ikisinin arasında tad olarak fark yok. ben mavi kutulu aptamili kullanıyoum. o lifli mama kakasını kolay yapmasını sağlıyor. diğer sarı kutu da daha fazla demir var sanırım. eşim geçen gün ikiside aynı diye sarı kutu almış kızımın kaka düzeni bozuldu. mavi kutulusunu kullan derim. ama tad olarak aynılar. sanırım sizinki bozuk olabilir. milupa nın sayfasından özelliklerine bakabilirsin.

benim bildiğim mavi kutu kabız yapıyor conformil kabızlık sorunu olan bebekler için benim oğlumun kabızlık sorunu var mavi kullanıyorduk doktorumuz değiştirdi conformil kullanıyoruz tadı diğerinden farklı ama öyle acılık ekşilik yok mamada..

benim oğlum 4 aylık doğumundan 1 -1 buçuk ay sonra başladık kullanmaya iğrenç kokusu var ama benim minik aşkım bayıla bayıla yiyodu ama bi kaç gündür bıraktı almıyor hiç.ama buarada emzirmeyi hiç bırakmadım takviye olrak veriyordum sütüm yetmediğinde

bebek maması, ek besin vermek, çocuk beslenmesi, aptamil, bebeklerin beslenmesi, bebek beslemek, 4 aylık bebeklerde iştahsızlık, bebek beslenmesi, zenginleştirilmiş besin, iştahsız bebek, bebeklerde iştah sorunları, bebeklerde iştah açma, zenginleştirilmiş besinler, bebeklerde iştahsızlık, bebek, bebeklerin gelişimi, bebeklerde beslenme düzeni, bebeklerde gelişim, bebeklerde yemek yememe, ek besin, ay ay bebek beslenmesi, ek gıda alımı, ek gıda ile beslenme, bebek gelişimi, bebeklerde beslenme, anne bebek kulübü, bebek bakımı, 5 aylık bebeklerde iştahsızlık, bebeklerde ek besin, anne sütü, bebeklerde doğru beslenme, gıda, bebekler için zenginleştirilmiş besinler, milupa aptamil, milupa anne bebek kulübü, bebeklerde beslenme ipuçları, bebek beslenmesinde dikkat edilecekler, milupa

bebek maması, milupa, 4 aylık bebeklerde ek besin, ek gıda alımı, ek besinler, bebekler için gerekli besinler, bebek beslenmesi, bebeklerin gelişimi, bebeklerde gelişim, ay ay bebek beslenmesi, milupa anne bebek kulübü, bebeklerin beslenmesi, gıda, 4 aylık bebek beslenmesi, dört aylık bebek beslenmesi, bebeklerde beslenme düzeni, ek besin, bebek beslenmesi sırası, bebeklerde beslenme ipuçları, bebeklerde beslenme, ek besin takviyesi, aptamil, çocuk beslenmesi, 4 aylık bebek için ek besin, bebek beslenmesi tablosu, bebek yemekleri, besin takviyesi, ek besin vermek, bebek, anne bebek kulübü, bebek beslenmesinde dikkat edilecekler, bebeklerde doğru beslenme, milupa aptamil, bebek beslemek, zenginleştirilmiş besin, bebek bakımı, 4 aylık bebek beslenmesi tablosu, bebek gelişimi, 5 aylık bebek beslenmesi, zenginleştirilmiş besinler, bebekler için zenginleştirilmiş besinler, bebeklerde ek besin, ek gıda ile beslenme

bebek maması, ek besin vermek, çocuk beslenmesi, aptamil, bebeklerin beslenmesi, bebek beslemek, 4 aylık bebeklerde iştahsızlık, bebek beslenmesi, zenginleştirilmiş besin, iştahsız bebek, bebeklerde iştah sorunları, bebeklerde iştah açma, zenginleştirilmiş besinler, bebeklerde iştahsızlık, bebek, bebeklerin gelişimi, bebeklerde beslenme düzeni, bebeklerde gelişim, bebeklerde yemek yememe, ek besin, ay ay bebek beslenmesi, ek gıda alımı, ek gıda ile beslenme, bebek gelişimi, bebeklerde beslenme, anne bebek kulübü, bebek bakımı, 5 aylık bebeklerde iştahsızlık, bebeklerde ek besin, anne sütü, bebeklerde doğru beslenme, gıda, bebekler için zenginleştirilmiş besinler, milupa aptamil, milupa anne bebek kulübü, bebeklerde beslenme ipuçları, bebek beslenmesinde dikkat edilecekler, milupa

bebek maması, milupa, 4 aylık bebeklerde ek besin, ek gıda alımı, ek besinler, bebekler için gerekli besinler, bebek beslenmesi, bebeklerin gelişimi, bebeklerde gelişim, ay ay bebek beslenmesi, milupa anne bebek kulübü, bebeklerin beslenmesi, gıda, 4 aylık bebek beslenmesi, dört aylık bebek beslenmesi, bebeklerde beslenme düzeni, ek besin, bebek beslenmesi sırası, bebeklerde beslenme ipuçları, bebeklerde beslenme, ek besin takviyesi, aptamil, çocuk beslenmesi, 4 aylık bebek için ek besin, bebek beslenmesi tablosu, bebek yemekleri, besin takviyesi, ek besin vermek, bebek, anne bebek kulübü, bebek beslenmesinde dikkat edilecekler, bebeklerde doğru beslenme, milupa aptamil, bebek beslemek, zenginleştirilmiş besin, bebek bakımı, 4 aylık bebek beslenmesi tablosu, bebek gelişimi, 5 aylık bebek beslenmesi, zenginleştirilmiş besinler, bebekler için zenginleştirilmiş besinler, bebeklerde ek besin, ek gıda ile beslenme

??? Hepsini okudum ama hiç bir şey anlayamadım. :44: :26:

X