bu kasık ağrıları normal mi????

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
bu ay günde 2 doz klomen kullandım ve 12. gün cumartesi günü dr. gittim ve 25 mm'den büyük yumurtam vardı dr. büyük olduğu için çatlatma iğnesi yazmadı kendiliğinden çatlamasının bekleyeceğiz dedi tabi eğer çatlarsa......bugün 15. günüm..... daha önce dış gebelik geçirdim ve sol tüpüm tıkalı ve bu ayki bu kocaman yumurtamda solda dr. bir ihtimal açık olan tarafta bu yumurtayı yakalayabilir dedi ama ne derece yakalar bilmiyorum hayırlısı artık... ama benim 4-5 gündür acayip bir kasık ağrım var ve sol tarafım ağrıyor orda bir basınç ne bilim bir gerginlik hissediyorum bazen sanki bir batma oluyor anlayamıyorum gebelik desen bu kadar erken belirti vermez ve zaten benim sol tüpüm tıkalı yumurta orda ve ağrıda orda ama orada döllenmesi imkansız....kızlar ne olur yardım kist falanmı oldu acaba yumurta çatlamayıp yada ne ağrısı bu böyle kaç gündür geçmedi......eğer kist olduysa böyle ağrı olurmu.....

tatlım benımde kasık agrılarım cok yogun bu ay dr a gıdıcem ve cok korkuyorum hıc bu kadar agrım olmamıstı ya üşüttüm yada kist olustu cok korkuyorum genelde sağ kasıgım agrıo offf ınss bısey cıkmaz :KK43:

Canım senin gelişmesini beklediğin yumurtan artık kist olmuş ama bu basit bir kist kafanı takma bir ay da kendiliğinden çatlar ve erir.çatlamazsada 1 ay doğum kontrol hapı kullanırsın düzelir zaten sol taraf tıkalıymış gebe kalırsan tamamen tıkalı olmadığını gösterir senin için hayırlısını dileyelim

bu ay günde 2 doz klomen kullandım ve 12. gün cumartesi günü dr. gittim ve 25 mm'den büyük yumurtam vardı dr. büyük olduğu için çatlatma iğnesi yazmadı kendiliğinden çatlamasının bekleyeceğiz dedi tabi eğer çatlarsa......bugün 15. günüm..... daha önce dış gebelik geçirdim ve sol tüpüm tıkalı ve bu ayki bu kocaman yumurtamda solda dr. bir ihtimal açık olan tarafta bu yumurtayı yakalayabilir dedi ama ne derece yakalar bilmiyorum hayırlısı artık... ama benim 4-5 gündür acayip bir kasık ağrım var ve sol tarafım ağrıyor orda bir basınç ne bilim bir gerginlik hissediyorum bazen sanki bir batma oluyor anlayamıyorum gebelik desen bu kadar erken belirti vermez ve zaten benim sol tüpüm tıkalı yumurta orda ve ağrıda orda ama orada döllenmesi imkansız....kızlar ne olur yardım kist falanmı oldu acaba yumurta çatlamayıp yada ne ağrısı bu böyle kaç gündür geçmedi......eğer kist olduysa böyle ağrı olurmu.....

canım sen içini, ferah tut..ben aynı tedaviyle hamile kaldım...2ay klomen kullanıp ıgnemı oldum tutmadı.3ayda yumurtan cok buyumus ya catlar ya kist olur dedı doktorum benımkı çatladı ve bebişim geldi..umarım senınde öyle olur benımde kasıgımda batma gıbı agrım olmustu hakkında hayırlısı

Moralini bozma o yumurtadan artık bize fayda yok hayırlısı olsun diyelim canım tabi bu ay ki denemeden birşey çıkmadı diyip oturma sen evde çalışmalara muhakkak devam olcak olduktan sonra bir yumurta ile olmuyor mu sanki ben tek yumurtalığı bile olmadan hamile kalan o kadar çok bayan tanıyorum ki üzülme doğru zamanı bekleyelim

yumurtam çatlamamış mı diyorsun:KK43:(((((((((((((

milkshake canım sen üzülme ben de geçen ay günde bir tana klomen kullanmıştım sol tarafım çok ağrıdı hatta üstüne bile yatamadım adetim de bellediğimden tam 5 gün sonra geldi tahmin edebileceğin gibi hamileyim sanıp çok hayal kırıklığı yaşadım belirtiler hamilelikle çok benziyordu aynı şeyleri yaşamanı istemem kendini kaptırma ama kist olacağını düşünmüyorum için rahat olsun bu ay ben de senin gibi günde 2 tane klomen kullandım ve aşılama yaptırdım bu ay hiç ağrım yok ama bence hamile de olamayacam çünkü benim eşimde varikosel çıktı bu cuma ameliyat olacak eğer bu ay hamile olamazsam rahim filmi çekilecek çok korkuyorum inşallah hepimizin bir an önce yüzü güler

mhb yeni üye oldum benm adetim geçeli 1 ay oldu 3 hafta önce test yaptırdım negatif çıktı şimdi sol kasığımda ağrı var hafif midem bulanıo hamile olma ihtimalim varmı dır

S.a arkadaşlar ben yeni katıldım adetim den 15 gün geçti test yaptım negatif zaten düzensizlikleri var diye umitlenmedim ama sağ kaşığı ve benim çok ağrıyor testte belli olmamış olabilir mi birde yaklaşık 1 aydın matofin verdi Dr. Onu kullaniyorum acaba var mı beb iş :emir_bebek:

Merhaba bendede klomen bu ay sağ tarafta 4 cm kist yaptı. Yumurta 26mm di. Doktor kendi catlamis dedi 5 gun çok kötü ağrıları oldu. Adet olacağım sandım. Çok benziyor adet sancisi na. Sonra gittim kist olmus dedi. Moralim çok bozuldu. Doktor umut var diyor ama benim hiç yok. Adete 4 gun var bir sürü test yaptım negatif. Catlayan yumurta nasıl kiste döndü anlayamadım

X