nst hakkında bilgi

hamixsxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
31
1
36
a.s. slm kızlar bana nst hakkında bilgi verirmisniz 3 hafta sonra bağlanıcam..ücreti nedir vs bilgi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

nst iki grafikten oluşuyor.Birincisinde bebeğin kalp atış grafiği var diğerinde annenin rahim kasılmalarının şiddetini ve aralığını gösteriyor.Karına bağlanan iki ultrason ölçüm aleti olarak düşünebilirsiniz.İki grafik aynı anda çıkıyor.
Ücretli olduğunu hiç duymadım.Hangi hastanede doğum yapacaksanız o hastanede yapıyorlar.Doğumun yaklaşıp yaklaşmadığını anlamak için.

nst iki grafikten oluşuyor.Birincisinde bebeğin kalp atış grafiği var diğerinde annenin rahim kasılmalarının şiddetini ve aralığını gösteriyor.Karına bağlanan iki ultrason ölçüm aleti olarak düşünebilirsiniz.İki grafik aynı anda çıkıyor.
Ücretli olduğunu hiç duymadım.Hangi hastanede doğum yapacaksanız o hastanede yapıyorlar.Doğumun yaklaşıp yaklaşmadığını anlamak için.

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim canım

bende yarın nst çektirecem bende merak ediyorum nasıl bişey olacak ve sonucu ne çıkacak...

bebeğin kalp atışlarını ve senin sancılarını ölçen alet..fakat ücretli değil :KK66:

evt bebegin kalp atislarini ve dogum kasilmalarinin olup olmadigini gosteren bir cihaz..ben her baglandigimda cok heycanlaniyorum.kizimin kalp atislarini duydugum icin:))

iki tane kemer var o kemerlerin ortasında bebeğin kalbini ve rahim kasılmalarını ölçen aparatlar var
birini göbeğinin alt kısmına birinin göbeğinin biraz üst kısmına bağlıyolar göğüslerin biraz altına. aynı zamanda bebeğin kalp atşınıda duyabiliyorsun. dambır dumbur kuzumun kalp atış sesini duymuştum. :)))
ve evet ücretli değil
ben 20 dakika bağlı kalmıştım
aaa bi de şöyle bi durum var
senin eline bir buton da verebilirler bebeğin her hareket ettiğinde düğmeye basmanı isteyebilirler
benim bağlandığım nst bebeğin hareketlerini kendisi algılıyordu. bana düğmeye bas falan demediler zaten hastaneye yeni gelmişti alet. ilk benim üstümde denediler..
herkese hayırlı doğumlar

Kızlar bebek kalp atışlarının normali nedir?Bide nst de kasılma görüldükten yaklaşık ne kadar sonra doğum başlıyor bileniniz var mı

bebegın kalp atışlarını hareketlerını ve kasıma olup olmadıgını ölcuyo
ben 32.haftadan ıtıbaren her gıttıgımde gırıyorum doguma kadar gırıcem benım hastanemde ucretlı ben 20 tl öduyorum

X