set üstü ocak gömme ocak olarak kullanılabilirmi?

vizontele

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
623
2
40
Merhaba arkadaşlar,

yardımınıza ihtiyacım var. Ben çeyizim için eşyalarımı daha önceden almıştım. Şimdi yeni evimde gömme ocak kullanmam gerekiyor. Ama ben daha önce set üstü ocak almıştım.Bayi şimdi değiştirmede problem çıkarıyor. Canım çok sıkıldı. Acaba bu konuda ne yapabilirim.Gömme ocak şeklinde tezgaha monte edilme şansı varmı.Bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederim.

bayide digistirmene imkan yoksa arkadaslarina veya internette satmaya calisabilirsin. belki satin almak isteyen vardir. sonrada sen istedigin cesidi alabilirsin. basarilar dilerim.a.s.

canım sanmam o şekilde kullanamazsın bence..onların tasarımı farklı ama yinede bilemem tabiiii...kolay gelsin..satmak iyi fikir olabilir bencede........

kullanamazsin..
tezgahi oyup icine mi koycan kenarlar ne olacak...
cirkin bi goruntu olusur..
set ustlerinin cok abartili bi fiyati yok ya bi yakinina ver yada sat..

Canım doğru anladımmı bilmiyorum anladığım kadarıyla normal fırınlı ocak için ayrılan bölüme oraya girebilecek ölçüde bir dolap al sonra set üstünü onun üstüne koy...

cıgdem arkadasımın dedıgı gıbı bende dogru anladıysam eger o ayrılan bolmeye raf yaptır 1 tane yarıya kadar mesela ustune o aldıgın fırını koy canım.anlatabıldımmı acaba bılmıyorum

bulaşık makinamın üzerine koydum ben set üstü ocagı.ama oraya sıgacak birdolab yaptırıp üzerine koyabilirsin

X