7+3 günlük kalp atışı duyulur mu

aysbar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
368
2
kızlar yardımcı olur musunuz............
şu anda hamile oldğumu yeni öğrendim.en son 14 ekim de adet oldum.hastanedende 5 aralık günü randevu verdiler ona göre de 7+3 günlük olacak.acaba çok mu erken gidiyorum.aksi giibi araya bayram girince böyle oldu.bayramdan sonra gitsem 9 hafta bitmiş olacak.bu seferde çok geç olur diye düşündüm.

kızlar 7+3 günlükken kalp atışlarını duyabilir miyiz.siz ne zaman duydunuz.???

canım ben 7+1 ken duymuştum kalp atışını ama dr. çok dinletmedi çok net duyulmaz dedi ama duyuluyordu valla.hayırlı olsun allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah.

duyulur canm
ben 7+5 de duydum daha erken duyanlarda var.. tam zamaninda gidiyosun

ilk gebeliğim boş gebelik olduğu için erken gidipte duymazsam stres olmayayım diye söyledim.
nşallah duyarım dua edin.

çok net hatırlamıyorum ama 6 haftalıkken doktorum duydu ama bana dinletmedi.

bende 7 haftalikken duymustum.gelismis cihazlarda bunu duymak daha da kolay oluyormus.hayirli olsun bebegin aysbar,cok guzel gunler yasatsin sana

canım bence duyarsın kalp atışını ben 5 buçuk haftalıkken duymadım ama ultrasonda gördüm pıt pıt atıyodu:)

canım öncelikle hayırlı olsun... bende 5+4 iken kalp atışını görmüştük sen de kesin görürsün

canım tebrik ederim hayırlı olsun,ben 6 haftalıkken gittim ve bebişimin kalp atışlarını duydum sende duyarsın mutlaka,bayrama kadar git ki,aklın bebkte kalmasın,bayramı rahat geçir.

X