Ara kanamalar

kızlar öncedende yasmin kullandım 6 ay kadar hiç ara kanamam olmamıştı bu ay yine başladım şuanda 11.günümdeyim ve 2 gündür kahverengi akıntı geliyor kan gibi bugn gelmez dedim devam etti korkuyorum ilk defa böyle bir durum yaşıyorum acaba bir sorun mu var?? ve kaşıntım var çok kötüyüm yaaa bi yardım edin..

ben yasmini bu ay kullanıcam önceden desolet kullanıyodum bir kere oldu bende kanama dr.a sordum olur dedi lekelenme şeklinde ...galiba hepsinde de olabiliyo

ben yasmini bu ay kullanıcam önceden desolet kullanıyodum bir kere oldu bende kanama dr.a sordum olur dedi lekelenme şeklinde ...galiba hepsinde de olabiliyo

ya dünde bugnde günlk ped koydum tamamen kahverengi kırmızımsı kan gbi çok koyu ama kaşıntıda var hapı kullanmaya devam edeyim mi sence??

ya dünde bugnde günlk ped koydum tamamen kahverengi kırmızımsı kan gbi çok koyu ama kaşıntıda var hapı kullanmaya devam edeyim mi sence??

benm 3. kutum ilk kutuda bende de oldu doktoruma söyledim korkamna gerek yok dedi ilk kutuda olabiliyor dedi. 2. ve 3. kutuda arakanama olmadı..

kızlar 5 gündür kanamam devam ediyor kahverengi gün boyu ara ara geliyor akıntı gbi yasminden kaynaklandı korkmaya başladım önceden kullandığımda bir sorun yaşamadım 6 ay ve şimdi başladım kanamam oldu hapımın bitmesine 10 gün var bu kanama sürcek mi acaba? bir doktora gideyim mi sizce???

kızlar korkmaya başladım lütfen bilen varsa bi yardım etsin normalmi bu kanama yaa hiç agrım sızım yok ama sürekli kahverengi akıntı gbi geliyor:KK43:

kızlar korkmaya başladım lütfen bilen varsa bi yardım etsin normalmi bu kanama yaa hiç agrım sızım yok ama sürekli kahverengi akıntı gbi geliyor:KK43:

canım benım de olmustu , ılk kutuda olabılıyor...daha doğrusu dogum kontrol haplarında yaygın olarak gorulebılıyor..hapı kullanmaya devam et.son hapa kadar lekelenmen olacak, ara verdıgınde ıse bıraz daha artarak adete cevırecek dıye düşünüyorumm..benım oyle olmustu..ama tabıkı doktorunu bu durumu haber vermelısın kesınlıkle, onun da vucudunun bu tepkıyı verdıgını bılmesı gerek. acıklamalarıyla senı aydınlatır, ıcın rahat eder..ben kendı kendımı kemirmiştim resmen, anlayabılıyorumm...

canım benım de olmustu , ılk kutuda olabılıyor...daha doğrusu dogum kontrol haplarında yaygın olarak gorulebılıyor..hapı kullanmaya devam et.son hapa kadar lekelenmen olacak, ara verdıgınde ıse bıraz daha artarak adete cevırecek dıye düşünüyorumm..benım oyle olmustu..ama tabıkı doktorunu bu durumu haber vermelısın kesınlıkle, onun da vucudunun bu tepkıyı verdıgını bılmesı gerek. acıklamalarıyla senı aydınlatır, ıcın rahat eder..ben kendı kendımı kemirmiştim resmen, anlayabılıyorumm...

evet kendi kendimi yedim resmen kaç gündür bugn 6.gün ve hala kahvarengi arada kırmızı kan geliyor az az kaşıntıda var sanırım mantar oldum öncedende olmuştu mantar kremle geçti şuanda kaşıntısı ama kanama devam..neyse ben hapa devam ediyrm zaten doktora gidicem umarım devam etmez 2.kutuda da.önceden böyle bişey olmamıştı 6 aykullandım hiç kanamam olmadı idrar yolu iltihabım vardı acaba ondan mı oldu diyorum..teşekkür ederim yardımınız için.

benim de olmuştu bu ay öyle kanamam doktora gittim bekar olduğum için sadece ultrason muayenesi yaptı herşey normal görünüyor dedi üzüntüden soğuktan olmuş olabilir dedi ilaç bile vermedi eğer tekrar kanama olacak olursa gelirsin dedi

merhaba.

bişi sormak istiyorum hanımlar.
ben bekarım. adetim bittikten 5 gün sonra tekrar kanamam oldu. ve 3 gündür de devam ediyor. çok korkuyorum. sebebi nedir sizce.

acele cevap yazarsanız çok sevinirim.

Arkadaşlar ben 24 nisan iliski yaşadım ilk iki saat icinde norlevo kullandim. 28 nisanda 3 gunluk bi kanamam oldu. Mayis ayinca tekrar norlevo kullandm ama ara kanama olmadı. Normlde 14 nisanda adet olmuştum smdi bn ara kanamyimi esas alicm yoksa 14 nisanimi? Lütfen yardm edin

X