Saç Rengi ve Saç Boyama röflenin üzerine hangi saç boyası

selenim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
29
0
kızlar 5 ay önce saçıma röfle yaptırdım boya alıp evde kendim boyamak istiyorum çok koyu olmasın istiyorum acaba açık renge boyayınca röfle tamamen kapanırmı sizce hangi marka hangi saç boyasını almalıyım :uhm:deneyen varsa beğenen veya şunu denedim olmadı diyen bana fikir verirseniz sevinirimmma.s.

cnm ben saçlarımı kısacık kestirmiştim erkek saçı gibi anlıycan
yinede baya bi röfleli kısım kalmaştı 2 gün önce saçlarımı boyadım
garnier çikolata kahveye çokta güzel bir şekilde kapandı
saçlarım kısa olduğu için boyanın yarısını kullandım içindeki oksijenli suyunda çeyreğini aldım
sarı olan kısımlar tamamen kapandı oksijenli suyu çok kullanmadım saçlarımın rengi hemen açılmasın diye umarım yardımcı olmuşumdura.s.

saçını altı çok açıksa renk açık tutacaktır
istediğin rengin bi iki ton koyusunu seç
tabi dibide koyuysa dahada farklı farklı renkler çıkacaktır ortaya
neden kuaföre boyatmıyosun daha sağlıklı renk olur

benim de saçlarım röfleliydi birkaç gün önce kuaföre boyattırdım kuaför açık renkleri tavsiye etmedi saçımı çikolata kahveye boyadı çok hoş ve bakımlı duruyor.

canım kuaförler röflelisaçın dip boyası olark igora 6.57 boyuyolar genelde açık kahve röfleyle uyumlu benim öyle saçlarım bence kuaföre boyattır çünkü röfleli saçın yani tek renk değil a.s.

canım benimde saçlarım röfleli kuaföre para vermiyim diye kendim düz sarıya boyadım dipler açık kahve gibi gıcık bir renk oldu röfleli yerler tuttu tabi boşuma gitmebi sanra tuttum bakıra boyadım alt röfle olunca oda on günde aktı eski haline geldi şimdi bende koyu bir renge boyicam ya çikolata kahveye yada siyah ancak bunlar kapatır heralde kurtulamadım röfleden bende büyük ihtimalle yarın alır boyarım

slm kızlar benim saçları eşimin ısrarı üzerine röfle yaptırdım alta uçlarda kızıl vardı üsler açıldı altlar kızılımsı kaldı şimdi ise aşır dökülüyor bende tekrar koyu yapıp kısa kestireyim diyorum ama röfle bir ay oldu zaten saçımda dökülüyor ne yapacağımı şaşırdım aynaya bakmak istemiyorum

merhaba; ben de saçıma röfle yaptırmıştım.ama çok işlemden geçti. dipleri çıktı diye koleston açık küllü kumrala 8.1 e boyadım. fena olmamıştı.sanki kızıllık birazdaha azdı.koyu olduğu için.sonra, uçları platin sarısı dahada açılsın diye vital küllü sarıya boyadım ve saçımın dipleri resmen kızıllaştı. ama birazda sarılık var ama daha çok kızıl gibi duruyor. ben bu saçımın diplerin hangi renge boyamalıyım.daha koyu küllü kumralmı alayım yoksa,loreal çok açık küllü sarı var 03 diyorlar ona mı boyayım karar veremedim röflenin dibine.açık mı iyi olur yoksa dipler küllü kumral mı olsa daha iyi durur.deneyen ,bilen biri varsa acil cevap yazarsa sevinirim.

merhaba; ben de saçıma röfle yaptırmıştım.ama çok işlemden geçti. dipleri çıktı diye koleston açık küllü kumrala 8.1 e boyadım. fena olmamıştı.sanki kızıllık birazdaha azdı.koyu olduğu için.sonra, uçları platin sarısı dahada açılsın diye vital küllü sarıya boyadım ve saçımın dipleri resmen kızıllaştı. ama birazda sarılık var ama daha çok kızıl gibi duruyor. ben bu saçımın diplerin hangi renge boyamalıyım.daha koyu küllü kumralmı alayım yoksa,loreal çok açık küllü sarı var 03 diyorlar ona mı boyayım karar veremedim röflenin dibine.açık mı iyi olur yoksa dipler küllü kumral mı olsa daha iyi durur.deneyen ,bilen biri varsa acil cevap yazarsa sevinirim.

bı kere dıplerını bu tonlara boyamakla hata etmısın her zaman acık tonlardakı dıp boyası turunculuk yapar sacta ve bunu duzeltmek anca sacı bastan roflenın kapanması ıcın boyamak lazım koyu renge...yada çok sık rofle atmak ama sac ıslem gordu dıyorsun...ben şöle yapıyorum roflemı attırıyorum dıplerım benım kumral bıraz rengı kırılacak sekılde actırıyorum dıplerını ...ve uzayınca tekrar rofle attrırıyorum yanı cila mila dip boyaya tövbe ettim...sen bence sacini elleme dipleri uzasın baya ben beklerken dip rofle ıcın papatya suyu surdum kurutma makınesıyle kurutttum acıldı baya renk sımdı dıp boyamadan rofle attırıyorum tezat durmadı bakabılırsın topıcte ractıgım konuda resmım varr...

çok sağol. am dediğim gibi ban küllü renge boyarsan turunculuk yapmaz dediler ilkinden gerçekten kükü açık kumrala boyadıımda kahveremsi gibi olmuştu. bu en son küllü sarı vital saç boyasına boyadımda bayağı bi turunculuk oldu.ben şimdi. tümde boyamak istemiyorum bir daha .sen ce hangi markanın hangi rengine boyayım..birde bana igora 6.57 dediler kuaförle röflenin dip boyası için buna boyuyorlarmış.bilmiyorum çok kararsız kaldım.ama küllü komral yada açık küllü kumrala boyamayı düşünüyorum dipleri sen ce nasıl olur.yada bilen biri cevap yazarsa sevinirim. önerilerin için teşekürler....sositososito

BANA YARDIM EDEN BİRİ YOKMU? BENİM SAÇIM DA RÖFLE VARDI.AMA BEN EVDE BU RÖFLEYİ DÜZ HOŞ DOĞAL Bİ SARIYA ÇEVİRMEK İSTİYORUM.DENEYEN BİRİ VARSA BANA ACİL CEVAP YAZARSA SEVİNİRİM.RÖFLELİ SAÇIM DİP BOYASI ÇIKTIĞIN DA İLK KOLESTON KÜLLÜ AÇIK KUMRALA BOYADIM.FENA OLMAMIŞTI KAHVEREMSİ GİBİ DURUYODU.SONRA VİTAL KÜLLÜ SARI DENEDİM SAÇIMIN DİPLERİ TURUNCULAŞTI.HİÇ SEVMEDİM TABİKİ.ŞİMDİDE ARAŞTIRIYORUM.LOREAL RECİTAL PREFENCE KÜLLÜ SARI MI,KAHVEREMSİ GİBİ BİR RENK Mİ YAPSAM YOKSA BİDE LOREAL 03 ÇOKÇOK AÇIK SARI KÜLLÜ VARMIŞ DİPLERİNE BU RENGİ Mİ BOYASAM Çok üzgünüm çoook ACİLLLL YARDIM LÜTFEN.....senağlama

kızlar benim saçlarım pilatin komplen 4 seneden beri boyatıyorum kuaföre.ama kendi saçlaerrım siyah.şimdi dipler çıktı tabi sipsiyah şimdi bi karar aldım fakat sizede bi danışayım dedim artık dip röfle attırmak istiyorumhoş olurmu acaba nedersiniz

Benimde uzun zamandır röfleli saçım çok sıkıldım değiştirmek istiyorum makyaj yapmayınca hasta gibi gösteriyor ve saçımda aşırı dökülme var nefrett ettim röfleden artıkk tarçın bakıra boyamak istiyorum beyaz tenliyim hiç daha önce bu rengi denemedim sizce nasıl durur kendim boyayacağım şu sarı saçtan kurtulmak istiyorum güzel olurmu acaba sarı saçın üstüne direkt sürülürmü bilen varsa yardım etsinn Allah aşkına!!!!senağlama

kızlar 5 ay önce saçıma röfle yaptırdım boya alıp evde kendim boyamak istiyorum çok koyu olmasın istiyorum acaba açık renge boyayınca röfle tamamen kapanırmı sizce hangi marka hangi saç boyasını almalıyım :uhm:deneyen varsa beğenen veya şunu denedim olmadı diyen bana fikir verirseniz sevinirimmma.s.
saçının zemini koyu bir renkse karamel tutmayabilir bnm saçımı açık kumrala boyayıp röfle yapmışlardı açık bir zemindi yani üstüne karamel boyadım herkes çok beğenmişti çok güzel bir renk elde etmiştim ikinci boyamada daha da oturuyo rengi ilk boyamada sarılık olur biraz açık bir renk elde etmek istiyosan ama ikinci boyamada daha iyi bir sonuç elde edersin kolay gelsin:KK70:

merhaba arkadaşlar tabiki ilk önce bu işi uzaman ellerde yapmak en sağlıklısı ancak evde yapmak bu kadar zor olmasa gerek. Size önerim röfleli bir saça dip boyası yapmak istiyorsanız kesinlikle kahve tonları veya karamel tonlar seçin örneğin orta veya acık kahve buna birazda karamel tonları ilave edebilirsiniz.Daha canlı renk elde edersiniz ayrıca röfleli saçı tamamen kapatmak istiyorsanız kesinlikle koyu tonlar ama bu siyah veya koyu kahve olmamalı yine karışımla daha mükemmel olabilir orta kahve koyu kahve karışımı zaten bir kaç yıkamada koyuda olsa saçınız daha hoş bir renk alıcaktır. doğallaşacaktır.Evde uygguladığınız saç boyamada kesinlikle katoloktaki rengi tutturmanız zor, bunlar karışımla elde edilir ancak koyu tonlarda bu farklı rahatlıkla boyuya bilirsiniz teşekürler.:nazar:

Bu arada saç dökülmesi tamamen beslenmeye ayit anck kendimde uyguladığım ve sonuç aldığım bir uygulama var. Lavanta demi ,Her banyodan sonra yani haftada 3 gün aktardan aldığınız lavantayı 3 su bardağı klorsuz suyu kaynatıp 1 tatllı kaşıgı lavanta ile çay gibi demleyin 10 dak dinlendikten sonra süzün ve saçlarınızı gerçek zeytin yağlı sabunla yıkayın ve lavanta suyunu en son duştan cıkınca saçınıza masaj yaparak uygulayın kafanız karışmasın lavanta suyu ile sağlarınızı durulayın zararı yok üstelik hoş bir koku verir havlu ile sarıp saçı hafifça kurutun çok basit bir şlam bir kaç haftaya saçlarınızın dökülmesi duracaktır daha sonra bu işlami haftada tek sefer uygulayın kolay gelsin.

X