Bana Karaciğer nakli yapıldı ( Wilson )

za_de3584

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
23
1
40
Arkadaşlar 24 yaşındayım 10 senelik wilson hastasıydım 5 aydır geçirdiğim acı ve sıkıntıyı 20 gün önce geçirdiğim karaciğer nakli ile bitirdiğime inanıyorum. evet şuan hayattayım ve Allah'a şükür nefes alıp verebiliyorum.benim gibi nice organ bekleyen insanlar için bişeyler yapılsa aslında hiçbir hasta kötü olmayacak. hayat bana 2. şansı verdi neden başka insanlarda bu 2. şanstan yararlanmasın ki herkesi bu konuda duyarlı olmaya çağırıyorum... unutmayalım 1 beden kaç insanın hayatını kurtarmaya yetiyor, zaten öldükten sonra başkalarında sevdiğinin bir parçasının olması yaşama tesellisi verir insana haksızmıyım. ama şunuda söleyeyim ben ölüden nakil bekleseydim belki daha kötüye gidecektim. çünkü yeteri kadar organ bağışı yok ülkemizde üzücü ama gerçek bu.bana hayatımın ikinci şansını veren kişi benim canım kanım abim çok şükür şuan ikimizde çok iiyiz ....hayat acısıyla tatlısıyla yaşamaya değer

çok şükürki sağlığına kavuşmuşsun çok da şanslısın böyle aileye sahip olduğun için hoş böyesi doğru bu zamandada herşey herkes değişmiş.......yeni hayata kollarını açtın merhaba canım Allah bir daha yaşatmasın büyük geçmişler olsun

canım benim çok geçmiş olsun allah başka dert keder göstermesin saglıklı günler

cnm cok sewındım senın ıcın allah ıhtıyacı olanlara da werır ınsalahh

çok geçmiş olsun canım Allah sana ve kardeşine şifa versin yaşadığın süreç kötü ama sonucu güzel olmuş çok şükür

evet çok şükür sonucu çok ii oldu ama inşallah diğer hasta insanlar içinde sonuç çok ii olur Allah'ım bütün şifa bekleyen hastalarada şifa verir inşallah...

Çok geçmiş olsun size inşallah şimdi daha iyisinizdir.
Organ nakli maalesef ülkemizde çok yaygın değil.
Umarım herkes organ bağışlarda birçok hastamız kurtulur.
Ben bağışladım zaten organlarımı içim çok rahat etti

cok cok gecmil olsun canım
tüm organ nakli bekleyenlere allah sabır versin
ülkemizde hala yaygınlasmadı ne yazıkki
bu konuda tüm vatandaslarımız duyarlı olur insallah

X