Sac modeli resminde dene

E

EU1

Ziyaretçi
Burdaki linke Beautyberater
resmini ekle Sac modeli, makyaj dene saclarini boyamadan kesmeden önce fikir olsun.

Ben yaptim cok eylenceli hihoyyyt

msn adresinizle login yapin

Kizlar cok kolay

Ihr Foto olan yerde mavi resim var, oraya tiklayin, ufak bir pencere aciliyo anmelden yaziyo tiklayin.
acilan pencerede msn adresin cikiyo zaten oraya tiklayin.
Eger cikmassa adresiniz, zaten msn sayfasindasiniz üst sag köseden msn adresinizi girerek login yapin.
Sonra pc nizden bir vesikalik resim ekleyin veeeeee baslayin denemelere.
cok gercekci oluyor, meger bana sari sacda yakisiyormus, hatta kisa sacda yakisiyormus.
Saclarinizi kestirmeden boyamadan deneyin görün.

Yine anlamadiysaniz resimli anlatirim, sonra simdi azicik isim var

ay çok güsel ve eglenceli tşk ederim...

...........................

Son düzenleyen: Moderatör:

Sonra yeniden bu sayfa acilicak

yine mavi kafaya tikla foto hochladen, pc den resmini sec

sonra oyna dur saclarinlakaydirigubbakcemile5

cok Komik ßisey,Sarisin yaptim kendimi,kimseye ßegendiremedim,demeki yakismiyo:KK70::KK70:

ya kızlar resmimiz sonra bu sitedemi kalıyo silebiliyozmu çünkü tehlikeli bi site değildir inşallah resmimizi falan kullanmasınlar sonra.

ya kızlar resmimiz sonra bu sitedemi kalıyo silebiliyozmu çünkü tehlikeli bi site değildir inşallah resmimizi falan kullanmasınlar sonra.

Site msn nin kendi sitesi

bikacdefa giris cikis yaptim, resmim yoktu:1ninca:

msn adresinle login yapinca resmini görebiliyorsun, yoksa görünmüyor!

Valla güvenlimi diye düsünmedim, ama ben güveniyorumsengözlerimebaksanab

ohh güzel valla böylelikle hem resminiz hemde msn şifresniz ilgli (meraklı ) kişilerin eline geçsinn.. bunu nerden bilerekmi söylüyorum aynısı kuzenimin başına geldii lütfen bilmediğiniz yerlere girip resim ve şifrelerinizi göndermeyinn evinizin adresini telefonunuzu yazın deseler yazıcakmsıınız kızlar lütfenn dikaktli olun

ohh güzel valla böylelikle hem resminiz hemde msn şifresniz ilgli (meraklı ) kişilerin eline geçsinn.. bunu nerden bilerekmi söylüyorum aynısı kuzenimin başına geldii lütfen bilmediğiniz yerlere girip resim ve şifrelerinizi göndermeyinn evinizin adresini telefonunuzu yazın deseler yazıcakmsıınız kızlar lütfenn dikaktli olun

belinaycim bilmedigimiz yerler degil

yazilarimi okudunmu bilmem ama

hani messengere login yapinca , msn messenger, anasayfasi aciliyor ya

iste orasi. sen hicbiryere bilgilerini yollamiyorsun orasi zaten senin mail adresinin sitesi.

tabiki ben illa girin yapin demiyorum, herkesin kendi tercihi..:nazar:

ingilizce olsaymis keske bundan pek bir sey anlasilmiyor

yhaaa... çok güzelmiiişşşşş :)))
yalniz resmi nasil kaydediyoruz bilen var mi???

çok güzelmiş yaaa:)

canım print screen yapıp painte kaydedebilirsin görüntünü:)

X