İlaç Mümessili Eşleri...

ayy ne guzel ya konuyla alakasız ama benım cok ıstedıgım bı meslek aılede herkes dr bende reprezant olıyım dedımm:)))

yok cnm yenı mezun oldum ben daha daha olamadım olmaya calsıyorumm:))

hadi hayırlısı o zaman
sana tavsiyem yabancı bir ilaç firmasında çalışman...
olanakları türk firmalara göre çok daha iyi

slm bayanlar bende artık sizdenim
eşim ilaç firmasında
osel ilaç bölge şefi
bende hastanede çalışıyorum
eşim istemiyor ama
ben ilaç sektörüne geçmeyi cok istiyorum
eşimi daha iyi anlamak ve yardımcı olmak
yönünden iyi olur diye düşünüyorum
nasıl gidiyor bayanlar seyahatlerle aranız nasıl
yolundamı herşey
ben alışamadım....

arkadaslar bu konuyu yenı gordum
bende mümessil eşiyim
daha once bende mümessillk yaptım ama ayrıldım
kac olduk acaba
ama eşim cok yoğun telefonlar falan
sizinkilerde oylemı acep?

slm tatlım
evet nilüfercim katılıyorum sana
hep tlflar herzaman biryerlere yetişmeye çalışıyorlar
hep yogunluk hep yorgunluk
seyahatlerde çabası
bende uzun zamandır hastanede çalışıyorum
onu anlamak için ilac sektörüne başlam istiyorum
ama nasıl olur bilmiyorum
sen deneyimlisin ne dersin....
herşey gönlünce olsun...
sevgiyle ve sağlıkla kal...

slm tatlım
evet nilüfercim katılıyorum sana
hep tlflar herzaman biryerlere yetişmeye çalışıyorlar
hep yogunluk hep yorgunluk
seyahatlerde çabası
bende uzun zamandır hastanede çalışıyorum
onu anlamak için ilac sektörüne başlam istiyorum
ama nasıl olur bilmiyorum
sen deneyimlisin ne dersin....
herşey gönlünce olsun...
sevgiyle ve sağlıkla kal...

slm canım banamı yazdın emın olamadım ama nılufer demıssın...
bana sorarsan esini sen uzaktan anlamaya devam etyerimseniben
o kadar zorkı ben calıstım kendı ısteğimlede ayrıldım bılmıyorum cok yoğunluğu stresı her işe koşmayı istiyorsan ıyı bı meslek
eşinden zaten bılıyorsundur
ben calıştığım süre içinde stres yorgunluk manyak gıbı olmustum yanı hıc bana gore değil imkanlar iyi ama hele evlılık cocuk varsa seyahatler falan oldukca zor.eşinle seyahat gunlerın aynı olmazsada haftaiçi 4 gün görüsemezsin
tabıkı sen bılırsın belkıde bu mesleği çok seversin bunlar benım naçizane görüsüm
hersey gonlunce olsun...a.s.

tatlım ilgin için teşekkür ederima.s.
bende özel hastanede hasta hakları sorumlusu
olarak çalışıyorum
yaptıgım iş yogunluk ve stres acısında daha zor ama
eşimle görüşememekten şikayetciyim haklısın
şimdilik ev hanımlıgı ve sosyal hayatla
hiç ilgim yokmuş gibi yaşıyorum
hepsine yetişmem mümkün degil
evlenmeden önce bu işi yapmayı cok istedim ama evlenince
biraz daha düşünmem gerektigine katılıyorum
sagol tatlım
sevgiyle kal....
saglıklı günler...:enbuyukkk:

arkadaşlar ben bekarım ve bu işi yapmak çok istiyorum üniversite mezunuyum.ne gibi özellikler arıyolar ben nasıl repzezant olabilirim.sanırım firmalar eğitim veriyolar bu eğitimde neler gösteriliyo yazarsanız sevinirim bana aranızdan kim yardımcı olur.

şimdiden teşekkürler...

arkadaşlar ben bekarım ve bu işi yapmak çok istiyorum üniversite mezunuyum.ne gibi özellikler arıyolar ben nasıl repzezant olabilirim.sanırım firmalar eğitim veriyolar bu eğitimde neler gösteriliyo yazarsanız sevinirim bana aranızdan kim yardımcı olur.

şimdiden teşekkürler...

canım bnde çalıştım bu işte.benımkı soyle olmustu başvurduktan sonra herkesi çağırıp 200 soruluk bı tutarlılık testi yaptılar sonra onların aralarından en yuksek puanlı 10 kişiyi seçip mulakata cağırdılar.bilindiği gibi bir iş görüşmesi (sorular zorlayıcı ama )yaptım.sonra 1 hafta içinde tekrar arayıp kurs için çağırdılar.1 ay kurs goruyorsun hergun elenme korkusuyla elenmeden tamamlarsanda çalışıyorsuuuuunnn..
kursta dersler zor ilaç bilimi üzerine anatomi cok sey goruyosun ben tıp terımlerıne yatkınımdır sağlık okuduğum için ona rağmen zor..zorlıuğundan çok yorucu bugun ne gorduysen yarın ondan sınav oluyosun..şimdiden başarılar dılerim
(çoooook streslı bır iş onuda belırtmeden gecemıycem )a.s.

canım bnde çalıştım bu işte.benımkı soyle olmustu başvurduktan sonra herkesi çağırıp 200 soruluk bı tutarlılık testi yaptılar sonra onların aralarından en yuksek puanlı 10 kişiyi seçip mulakata cağırdılar.bilindiği gibi bir iş görüşmesi (sorular zorlayıcı ama )yaptım.sonra 1 hafta içinde tekrar arayıp kurs için çağırdılar.1 ay kurs goruyorsun hergun elenme korkusuyla elenmeden tamamlarsanda çalışıyorsuuuuunnn..
kursta dersler zor ilaç bilimi üzerine anatomi cok sey goruyosun ben tıp terımlerıne yatkınımdır sağlık okuduğum için ona rağmen zor..zorlıuğundan çok yorucu bugun ne gorduysen yarın ondan sınav oluyosun..şimdiden başarılar dılerim
(çoooook streslı bır iş onuda belırtmeden gecemıycem )a.s.

MErhaba canım ya bende çok istiyorum mümessil olmayı
rüyalarmın mesleği diyebilirmhihoyyyt
ama 4yıllık mezun olmak şartmı birde ehliyetin mutlaka olması gerekiyormu

evet canım hem 4 yıllık mezun olmak zorundasın
hem de aktif ehliyetinin olması lazım

MErhaba canım ya bende çok istiyorum mümessil olmayı
rüyalarmın mesleği diyebilirmhihoyyyt
ama 4yıllık mezun olmak şartmı birde ehliyetin mutlaka olması gerekiyormu

canım ben 2 yıllık mezunum oldum.Hatta ben gırerken 2005 te lıse mezunu bıle lıyolardı ama son demlerıydı dıyebılırım..2 yıl mezunlardanda alan var ama yabancı fırmalar genelde 4 yıllık alıyolar.Ama sen baslasan azımle calısırsan cok ıyı fırmalara transfer olbılırsın iş senın basarına bakar yanı.Zaten 2 yılık mezunsan acıköğretım falanda okuyabılırsın
bu arada ehlıyet kesınlıkle sart cunku yarı yarıyada sofor sayılırsındelikafadulden
ama ben basladığımda kullanmayı bılmıyodum 10 gunde caktırmadan kaptım olayı sımdı cok ıyı kullanıyoruma.s.
Allah gonlune gore versın:kahve:

X