Koca dünya sende iki yarim var biri annem biri kızım

OiRPATA

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
1.516
18
evet kızlar benim öle aşkımı haykıracak kadar güzel bi aşkım olmadı:KK43:(( güven temelleri sallantılı oldugu için kaileye almadım ama emin olunki bu dünyada ALLAH AŞKI AYRI ve vazgecemiyecemiz asklarda var benim asklarım annem ve kızım :)))

anacım benim hem annem hem babam yerine göre davrandı yani kanadımın biri kırıktı ama o bize bunu fark ettirmemeye çalıstı .... gençligi güzelligini bize harcadı 29 yasında dul kaldı yılmadı bırakmadı basımızda durdu :))) SENİ ÇOKKKKKK SEVİYORUM ŞERİFE SULTAN SENSİZ BU DÜNYA BANA DAR GELİR ALLAH EKSİKLİGİNİ YASATMASIN BANA CANIMSIN YESİL GÖZLÜ DİLBERİM:)))

MAVİ GÖZLÜ KUZUM hayatın en güzel getirisi tek sen oldun bana onca üzüntünün ardından gülen gözlerinle sen geldin dünyama bebisim minik cadım kıvırcıgım benim seni çok seviyorum çok babanı sırf senin için seviyorum o olmasaydı senin gibi muhtesem bi varlıga asla sahip olamazdım dilerim hayat bana davrandıgı gibi sana da acımasız davranmaz BİTANECİGİK MELEGİM KIVIRCIGIM SEN TENDE CAN DAMARDA KANIMSIN MİS KOKULUM

Ne güzel anlatmışsınız duygularınızı...

Allah annenizi ve yavrunuzu size bağışlasın...

Mutluluklar...

Haykırışın tüylerimi ayağa kaldırdı canım. Rabbim aşklarını sana bağışlasın.
İnşaallah hayatın acımasızlığı karşısındaki sınavını bitirmiştir ve aşklarınla birlikte
nice güzelliklere yelken açmaya başlarsın.

Aminn cemii cümlemizi sevdiklerinin yanında mutlu mesut yasatmayı nasip etsin rabbim:)

kız ayten ne güzel yazmışsın cnm Allah hiçbirimizi sevdiklerimizden ayirmasin iki dünyada da inşallah

X