Süt Sağma Pompaları ?

4,5 aydır medela kullanıyorum şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım..
seycik canım zaten herkesin içinde sağamazsınki oda falan yokmu sağabileceğin.

canım yaa bemim çalıştığım yer açık ofis tarzında, bir tek mutfakla lavoba var, mutfak her zaman müsait olmuyo, lavabo desen, içime sinmiyo olmaz zaten. off napcam ben senağlamai bi yerde okumuştum senin yemek yemek istemeyeceğin yerde bebiş de yemek istemez die, lavabo sonuçta..

canım yaa bemim çalıştığım yer açık ofis tarzında, bir tek mutfakla lavoba var, mutfak her zaman müsait olmuyo, lavabo desen, içime sinmiyo olmaz zaten. off napcam ben senağlamai bi yerde okumuştum senin yemek yemek istemeyeceğin yerde bebiş de yemek istemez die, lavabo sonuçta..

ofiste kaç kişisiniz..sabah evden çıkmadan sağarsın birde herkes yemeğe gidince sağarsın ama yetmez tabi..

peki acıyormuydu sağarken çok merak ediyourm lütfen bana yardımcı olun

medela elektrikli pilli denedim . ama benim icin en iyisi kesinlikle avent manuel olani hepsinden daha cok sut sagdigi klinik olarak kanitlanmis ustelik medela gibi gogus ucunu yipratmiyor kizim emiyormus gibi cok hassas bir sekilde daha cok sut cikariyor medelanin yarim saatte sagdigi sutun nerdeyse iki katini on dakika da cikartti daha once almadigima cok pisman oldum .

medela elektrikli pilli denedim . ama benim icin en iyisi kesinlikle avent manuel olani hepsinden daha cok sut sagdigi klinik olarak kanitlanmis ustelik medela gibi gogus ucunu yipratmiyor kizim emiyormus gibi cok hassas bir sekilde daha cok sut cikariyor medelanin yarim saatte sagdigi sutun nerdeyse iki katini on dakika da cikartti daha once almadigima cok pisman oldum .

canım ya ben de ondan almayı düşünüyorum ama manuel ya zor oluyor mu biraz ondan çekiniyorum da

canım ya ben de ondan almayı düşünüyorum ama manuel ya zor oluyor mu biraz ondan çekiniyorum da

kesinlikle tavsiye ederim canım.medela elektrikli hem çok pratik hemde hiç göğüsüsnü acıtmıyor.ben manuelde kullandım ama boşuna para vermişim.hiç akıl karı değil manuel.ayrıca medela uyumlu süt poşetleride aldım.çok kolaylık yani.ben çalışan bir anneyim.daha işe başlamadım ama şimdidem depo etmeye başlıcam bebğim için.

medela elektrikli dediğiniz medela swing mi oluyor seçenek çok olunca insanın kafası acayip karışıyor :)

hamileyken cok ihtiyacim olmaz ama evde bulunsun diye chicco manuel aldim ve dogumdan sonra denedigimde hayal kirikligina ugradim,berbatti.Bebegim dusuk kilolu dogdugu icin doktorlar ilk gunler emzirmeme izin vermedi ve iyi bir pompa sart oldu,hastanede avent manuel tavsiye ettiler,esim aldi getirdi ve cok memnun kaldim fakat bi sure sonra cok yorucu olmaya basladi,bebegim ememiyor ve ben surekli sagip veriyorum.Medela swing aldik ve 1 aydir kullaniyorum,memnunum.Sesi beni rahatsiz etmiyor,hatta kizim kucagimda uyurken bile sagiyorum,yavrum yazik o da alisti bu sese :)

bende calışıyorum ve medela swing benım pompada memnunum ıkı gogsu 30 dk da sagıyor sesı de az

peki acıyormuydu sağarken çok merak ediyourm lütfen bana yardımcı olun

acı yok normalde ama benim sağ tarafımı kanattı baya bi sorunlu oldu nerdeyse herseferinde kanıyor süte karışmasın diye de uğraş veriyorum. sol tarafda bir sorun yok.

Merhabalar ben Ankara Medicana hastanesinde doğum yaptım.Kızım prematüre olduğu için hastane tipi bi cihaz kiralamam gerektiğini söylediler ve bi çok uğraşı sonrasında bizzat hastanede kullandığım Ameda marka metal gövdeli süt pompasını kiraladım ve 2 aydır kullanıyorum. Hastanede kullandığım diyorum çünkü dışarıda satılanlar doğum sonrası süt kanallarının açılmasında yeteri kadar verimli olmuyor bunu bizzat kendimde gördüm. Diğer şehirlerde şubeleri varmı bilmiyorum ama Ankarada numaradan kiralayabilirsiniz inanın çok memnun kalacaksınız çok memmunun kızımın kilosu şu an çok iyi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X