Ekmek yapma makinesi hakkında..

Teknolog

ŞÜPHECİİ.....
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
7.734
13
arkadaşlar bir arkadaşım katıldığı bir kadınlar gününde
ekmek yapma mkinesiyle yapılmış ekmek yemiş ve öve
öve bitiremedi..daha öncede düşünüyordum ve arkadaşımda
öyle söyleyince sizdende kullanan arkadaşlar varsa tavsiye almak
istedim...arkadaşımın sölediği tefal ekmek yapma makinesi..
sizinde kullandığınız ve önere bileceğiniz ekmek yapma makinesi
varmı..teşekürler...a.s.

canim tefal guzel bir marka alabilirsin.ayrica evet ekmek yapma makinasinda ekmek gercekten cok guzel oluyor.

ben yaklaşık 1,5 yıldır moulinex ekmek makinesini kullanıyorum ve çokta memnunum.makinemde reçelde yapıyorum aynı zamanda...:lepi:
tavsiye ederim yani...

tşekürler arkadaşlarr..bende almaya karar verdimm..reçeli nasıl yapıyorsun arkadaşım makinede..

tşekürler arkadaşlarr..bende almaya karar verdimm..reçeli nasıl yapıyorsun arkadaşım makinede..

kitapçığında yazıyor zaten tarifi.300 gr meyveye 500 gr şeker şeklinde.kendi pişiriyor.ama sanırım her ekmek yapma makinesinde bu özellik yok.sor yani mutlaka.sonuçta mis gibi reçel oluyo valla...

arkadaşlar bir arkadaşım katıldığı bir kadınlar gününde
ekmek yapma mkinesiyle yapılmış ekmek yemiş ve öve
öve bitiremedi..daha öncede düşünüyordum ve arkadaşımda
öyle söyleyince sizdende kullanan arkadaşlar varsa tavsiye almak
istedim...arkadaşımın sölediği tefal ekmek yapma makinesi..
sizinde kullandığınız ve önere bileceğiniz ekmek yapma makinesi
varmı..teşekürler...a.s.

evet arkadaşım gerçekten ekmek çok güzel oluyor benim annemde sinbo marka var pilvada çok güzel yapıyor kekide reçelide kesinlikle tavsiye ederim

evet biraz geç oluyor ama cok lezzetli mesela benim makinanın saati var ayarlıyorum sabaha hazır kek de yapıyorum çok ğüzel kabarıyor ama reçel denemedim en yakın zamanda deniyicem

teşekür ederim arkadaşımm ben sadece ekmek yapıyor sanıyordum maşallah her bişeyler var bu makinedee...

bende sınbo kullanıyorum 1,5 sene olucak nerdeyse.. ve aldığımdan berı evımıze bakkal ekmeği gırmedi.gayet güzel,sağlıklı,enfes ekmekler yapılabılıyor.benımınde pilav,corba,marmelat vs.. yapılabılıyor.içinde tarıflerı var olcu bardağı ve kasığı var onunla koyuyorsun içine ayrıca çeşit çeşit ekmek yapabılıyorsun zeytınlı,cavdar,kepekli,koy ekmeğ,sandvch ekmeğii ooohoo bırsuru tarıf var ıcınde....
mesela sabah sıcak sıcak ekmek ıstıyorsun.akşamdan koyuyorsun malzemelerı ,ayarı var saat kacta ıstıyorsan o saatte hazır oluyor ekmeğin sıcacık...ayrıca normal bakkal ekmeğini 1 oturuşta yıyebılirim istersem eğer ama bu ekmek doyurucu oluyor oyle koff olmuyor içi oyuzden ben yarım dılımle doyuyorum..ekmek gıtgıde pahalılaşıyor ve fırınlar ekmeği cok ucuza mal etmesıne karsın cok pahalı satıyorlar acayıp kar edıyorlar..nıye bosuna para vereyım ki??

Ben de almak istiyorum ama eşim elektrik parasının çok geleceğini söylüyor ve aldırmıyor bana. Kullanan arkadaşlar elektrik faturanıza etki etti mi bu makina?

evet bak bu benim aklıma gelmedi hiçç...elektrik kullanımı nasıl arkadaşlar bileniniz varmı??

teknolog benim yok ama arkadaşımın var çok çok memnun
artık bakkal ekmeği yiyemiyoruz diyor onunki sinbo
elektriğide çok az harcıyormuş
bende almak istiyorum ama bayağı büyük koyacak yerim yok diye almadım

teşekürler yeterciğim yetiştin imdadıma acaba daha kaliteli bir makine onlarda az yakıyormudurr..simboyu marka olarak pek sevmiyorumm...

Ekmek yapma makinasında sinboyu tavsiye ederim bende yaklaşık 2 seneden bu yana kullanıyorum hiçbir sorunlada karşılaşmadım en güzel yanı tertemiz ekmek yemek ve ekmeğin içinde neler olduğunu bilmek

bende kullanıyorum premier marka cok memnunum elektrık fazla yakmıyo zaten ılk basta malzemeyı koyduktan sonra karısımını yaptıktan sonra hamuru mayalandırmaya bırakıyoo oan zate elektrık yapmıyo makına duruyo cunku hamur mayalanıyoo faturamı etkılemedı pek sureklıde ekmek yaparım

fırından kepek alıp normal una karıstırdım kepeklı ekmegı sık sık yapıyorum gecen gunde emınonunden
cavdarlu un aldım sureklı kepek ve cavdarlı ekmek yapıyorum

130 mılyondan 60 mılyona dusmustu fıyatı kacırmadım aldımm ramazan bayramından 2 hafta once idi iyikide almısım:)

teşekürler arkadaşlarr ..herkesin düşünceleri olumlu en kısa zamanda ednip fikirlerimi paylaşacağım ..sevgiler..

Buradaki ekmek yapma makinesini kullanan arkadaşlar baya istikrarlı ama benim çevremde gördüğüm ekmek yapma makinesini ilk aldığında 2-3 ay boyunca habire ekmek ve mayalanabilir tüm hamur işlerini yapma isteği birden kendini bıkkınlığı bırakıyor sonra bir bakıyoruz aynı fırından ekmek almaya başlamışız eğer çabuk sıkılan bir yapınız varsa bence hiç almayın daha iyi.

ben aslında evde bebek varr dışarı çıkıp ekmek alamadığım için sabah kaltığında bayatlamış ekmekle karşılaşmasın çocuklar diye düşünmüştümm..zaruri oldu anlayacağınızz..

X