Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütme konusunda kişisel deneyimlerim

bu sporu bende yapıyorum..Ama bir de iki elini tutup iki yana doğru çekeceksin bu iki -hareketi birlikte yaptığınız zaman koltuk altından göğüslere inen kaslarda gelişme oluyor..Devamlı yapıldığı taktirde gözle görünür bir büyüme göreceksiniz .ve kaslar harekete geçtiği için de oldukça sertleşiyor benden söylemesi...

Destekli takmazsam dışarı çıkamam kiiiiiiiii:) Ayrıca destekli takmıcak olsam benim de burda işim olmaz:)))))

bu sporu bende yapıyorum..Ama bir de iki elini tutup iki yana doğru çekeceksin bu iki -hareketi birlikte yaptığınız zaman koltuk altından göğüslere inen kaslarda gelişme oluyor..Devamlı yapıldığı taktirde gözle görünür bir büyüme göreceksiniz .ve kaslar harekete geçtiği için de oldukça sertleşiyor benden söylemesi...

bu hareketi anlamadım.yani iki elini tutup iki yana çekmeyi

günlük hayatta destekli sütyenler küçük göğüsler için uygun değilmiş,geçen anlattı bi arkadaş onunkilerde çok büyük,oda terleterek küçülttü.her zaman kullanım rahat gelişmesini engelleyip terletiyomuş,o yüzden gündeliğe rahat takmak en iyisi.bende artık öyle yapıyorum,aradada destekli.aklınızda bulunsun.

selam kızar ben yaklaşık 1 senedir kk nde göğüs büyütme ile ilgili herşeyi okudum ve uygulamaya çalıştım. öncelikle şunu söylemeliyimki ilaçlar falan olduğu gibi yalan çoğunu kullandım çünkü. bitkisel yollarla büyütmede de aslında uyguladığım dönemlerde yol katettim ama bırakınca yine eski haline döndüler. şuara tekrar biçok başlığı okuyup derleyip toplayıp bi plan yaptım ve inş. p.tesiden sonra uygulamayı düşünüyorum. şuanda düzenli bişey yapmıyorsanız hadisizde gelin bana eşlik edinhihoyyyt
şimdi öncelikle ben aktardan şunları aldım : küç, nar çekirdeği, narçiçeği(nar çayı için kışın malum çay daha iyi:jeyyar:) plana gelince madde madde yazıyorum canlarım hadi bakalım.
1- KÜÇ+NAR ÇEKİRDEĞİ: sabah kahvaltıdan sonra 1 kaşık küç ve 1 kaşık nar çekirdeğini yutuyoruzcokacimcoook
2- SPOR: sol yumruğumuzla sağ avcumuza bastırarak 10 a kadar sayıyoruz aynı hareketi sağ yumruklada yapıyoruz bunu ilerleyen günlerde çoğaltabiliriz tabisüprizzzzz
3- MASAJ: bi başlıkta daha var biliyosunuzdur buz ile masaj demişler ama ben yazın arkonun nar özlü kremi ile yapmıştım epey yol katetmiştim, lütfen bu masaj işini önemseyelim ve aksatmayalım gerçekten çok önemli en az 5 er dakka her göğüs için yapalım:eek:
4- HURMA: 2 tane hutma yiyelimcokacimcoook
5- NARÇİÇEĞİ ÇAYI: bide ben aktardan nar çiçeği çayı aldım vaktiniz oldukça günde 1-2 kere bunu da kaynatıp içebilirsiniz.
6- GECE: gecede masaj ve sporu yapalım, hatta 2 hurmayı yiyelim ve bence küçle nar çekirdeğini de yiyelim diyorum ama bukadar östrojen çokmu fazla gelir acaba:uhm:
nolur sizde bi okuyun fikirleriniz varsa söleyinde p.tesi başlayalım şu işe, tam öğretmenler günündekaydirigubbakcemile5

SPOR: sol yumruğumuzla sağ avcumuza bastırarak 10 a kadar sayıyoruz aynı hareketi sağ yumruklada yapıyoruz bunu ilerleyen günlerde çoğaltabiliriz tabisüprizzzzz
ARKADAŞLAR birde iki elinizin parmaklarını kavrayıp iki yana doğru çekeceksiniz..Yaptığınız spor böylece tamamlanmış olur ben yapıyorum bunu gerçekten faydası var...Çok üzgünüm çoook

günlük hayatta destekli sütyenler küçük göğüsler için uygun değilmiş,geçen anlattı bi arkadaş onunkilerde çok büyük,oda terleterek küçülttü.her zaman kullanım rahat gelişmesini engelleyip terletiyomuş,o yüzden gündeliğe rahat takmak en iyisi.bende artık öyle yapıyorum,aradada destekli.aklınızda bulunsun.

Ben evde sütyen takmıyorum ama dışarda desteksiz takmam mümkün değil ki..:1no2:
Senin var demek ki gene biraz da olsa,çünkü dümdüz gözüküyo sütyensiz kıyafet giydiğimde.Yani mecburen benim gibi olanlar da takmak zorunda dışarda sürekli,acaba bi beden büyük mü alsak terlememesi için??

SPOR: sol yumruğumuzla sağ avcumuza bastırarak 10 a kadar sayıyoruz aynı hareketi sağ yumruklada yapıyoruz bunu ilerleyen günlerde çoğaltabiliriz tabisüprizzzzz
ARKADAŞLAR birde iki elinizin parmaklarını kavrayıp iki yana doğru çekeceksiniz..Yaptığınız spor böylece tamamlanmış olur ben yapıyorum bunu gerçekten faydası var...Çok üzgünüm çoook[/QUOTE

bencede spor ve masaj önemli kas yapar o bölgeye ve daha iri olur.hurma da iyi .masaj da buz masajı deniyor ama sen kremle yapmışsın.sonuçta içinde nar özü varmış faydalı olur.bence bu yöntem faydalı olur.

Ben evde sütyen takmıyorum ama dışarda desteksiz takmam mümkün değil ki..:1no2:
Senin var demek ki gene biraz da olsa,çünkü dümdüz gözüküyo sütyensiz kıyafet giydiğimde.Yani mecburen benim gibi olanlar da takmak zorunda dışarda sürekli,acaba bi beden büyük mü alsak terlememesi için??

anlıyorum canım,evet belki büyük olunca terletmeyebilir.ne zor cidden istediğimizi bile takamıyoruz valla.:sm_confused:

yaaa ewet bende hafif bi çıkıntı oluyo böle sinir oluyorum yanii şöle kocaman kocaman durmuyo bi yaaa ama genede idare etçez artık napalım allah yokluğunu göstermesin :roflol:

Fenomennn nerelerdesin senn bakıyım:)))nasıl gidiyo çalışmalar??en son sende bi çatal oluşmuştu:KK70:

kızlar ben birkaç haftadır adaçayı içiyorum.ama sallama çay değil.aktardan yaprak şeklinde aldım ve onu sıcak suya atıp rengi çıkınca içine şeker atıp içiyorum böylece acı olmuyor.

ayrıca yaklaşık 1haftadır günde 2hurma yiyorum ve aklıma geldikçe masaj yapıyorım. özellikle herhangi bir yöne çevirmiyorum sıkıp bırakıyorum ve aklıma geldikçe göğüs kaslarımı sıkıp bırakıyorum. son zamanlarda bayağı gelişme var.annem bile fark etti kızım senin göğüslerinmi büyüdü adaçayın iyi geldi herhalde dedikaydirigubbakcemile3

ayrıca yapılan bir araştırmada kahvenin göğüs küçülttüğü ortaya çıkmış.ben çok severm kahveyi ama artık azalttım malesef:çok üzgünüm: kahveyi bırakalım artık:eek:lmaz:

ve son olarakta yatarken ve gün içinde zorunlu kalmadıkça sütyen takmayın.ben sadece okula giderken dışarı çıkarken vs.takıyorum.

inanın gerçekten büyüdüler.adet zamanında da değilim.adaçayını lütfen deneyin.:içelim:

inşallah yardımcı olabilmişimdir sizlere:Saruboceq:zemuszemus

eet bende sadece adaçayı ve masaj yapıyodum baya şişmişlerdi ama ramazan girince araya içemiyorumda masajda yapamıyorum

Fenomennn nerelerdesin senn bakıyım:)))nasıl gidiyo çalışmalar??en son sende bi çatal oluşmuştu:KK70:

yok kızzz ramazan geldi yıldım artıkımmmmm saldım çayıra mewlam kayıra modundayımmm :roflol::roflol:eek:nlarda anladılar heralde biri şama biri bağdata bakıor ama ben sadece sütyen takmıorum tatlım ewde baya bi büyüdüler gibi annem dio ay senin ikizler yakında sarkacak die ama anlamadım gitti valla benneyaptımkibenneyaptımki hee çatal meselesine gelincik cicimmm ewet bi çatala sahıbımm çooookk şükür ama sütyenle :roflol: onuda açamıom zaten benimki kafamı kırıyo :mymeka:badyim accık aşağı inse tepeme dikiliyoo:sm_cool:

yok kızzz ramazan geldi yıldım artıkımmmmm saldım çayıra mewlam kayıra modundayımmm :roflol::roflol:eek:nlarda anladılar heralde biri şama biri bağdata bakıor ama ben sadece sütyen takmıorum tatlım ewde baya bi büyüdüler gibi annem dio ay senin ikizler yakında sarkacak die ama anlamadım gitti valla benneyaptımkibenneyaptımki hee çatal meselesine gelincik cicimmm ewet bi çatala sahıbımm çooookk şükür ama sütyenle :roflol: onuda açamıom zaten benimki kafamı kırıyo :mymeka:badyim accık aşağı inse tepeme dikiliyoo:sm_cool:

Aman açma,açıp millete ne göstercen zatennn,kendine sakla sen onlarııhihoyyyt
ben de 2elimle sağlı sollu ittirdiğimde ortada bi çatal oluşuyo iştekaydirigubbakcemile3

Aman açma,açıp millete ne göstercen zatennn,kendine sakla sen onlarııhihoyyyt
ben de 2elimle sağlı sollu ittirdiğimde ortada bi çatal oluşuyo iştekaydirigubbakcemile3

kız ilahiii emiiiiii :lepi:
aman boşver guzummm yaaaa önemli olan büyüklüğü deil işlewi diorum ben artıkk:1rolleyes::jeyyar::jeyyar::jeyyar:

merhabalar..bende kullanmayı düşünüormda nar her mewsimde yok aktardan mı alıosunuz??bide hurma dediğiniz ramazan ayında yenilen mi yoksa diğer meywe olan mı??

merhabalar..bende kullanmayı düşünüormda nar her mewsimde yok aktardan mı alıosunuz??bide hurma dediğiniz ramazan ayında yenilen mi yoksa diğer meywe olan mı??

cnm bende senin gibi yeniyim.dün başladım.ama malum ramazan eksik oluyor.çay içemiyorum mesela.ada çayı-rezene çayı filan.sadece spor yapmaya çalışıyorum.hurma evet iftar açarken yediğimiz hurma.

X