Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütme konusunda kişisel deneyimlerim

unnickliyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
71
0
selam kızar ben yaklaşık 1 senedir kk nde göğüs büyütme ile ilgili herşeyi okudum ve uygulamaya çalıştım. öncelikle şunu söylemeliyimki ilaçlar falan olduğu gibi yalan çoğunu kullandım çünkü. bitkisel yollarla büyütmede de aslında uyguladığım dönemlerde yol katettim ama bırakınca yine eski haline döndüler. şuara tekrar biçok başlığı okuyup derleyip toplayıp bi plan yaptım ve inş. p.tesiden sonra uygulamayı düşünüyorum. şuanda düzenli bişey yapmıyorsanız hadisizde gelin bana eşlik edinhihoyyyt
şimdi öncelikle ben aktardan şunları aldım : küç, nar çekirdeği, narçiçeği(nar çayı için kışın malum çay daha iyi:jeyyar:) plana gelince madde madde yazıyorum canlarım hadi bakalım.
1- KÜÇ+NAR ÇEKİRDEĞİ: sabah kahvaltıdan sonra 1 kaşık küç ve 1 kaşık nar çekirdeğini yutuyoruzcokacimcoook
2- SPOR: sol yumruğumuzla sağ avcumuza bastırarak 10 a kadar sayıyoruz aynı hareketi sağ yumruklada yapıyoruz bunu ilerleyen günlerde çoğaltabiliriz tabisüprizzzzz
3- MASAJ: bi başlıkta daha var biliyosunuzdur buz ile masaj demişler ama ben yazın arkonun nar özlü kremi ile yapmıştım epey yol katetmiştim, lütfen bu masaj işini önemseyelim ve aksatmayalım gerçekten çok önemli en az 5 er dakka her göğüs için yapalım:eek:
4- HURMA: 2 tane hutma yiyelimcokacimcoook
5- NARÇİÇEĞİ ÇAYI: bide ben aktardan nar çiçeği çayı aldım vaktiniz oldukça günde 1-2 kere bunu da kaynatıp içebilirsiniz.
6- GECE: gecede masaj ve sporu yapalım, hatta 2 hurmayı yiyelim ve bence küçle nar çekirdeğini de yiyelim diyorum ama bukadar östrojen çokmu fazla gelir acaba:uhm:
nolur sizde bi okuyun fikirleriniz varsa söleyinde p.tesi başlayalım şu işe, tam öğretmenler günündekaydirigubbakcemile5

güzel bir program hazırlamışsın arkadaşım tşkler..ben de sadce nar çekirdeği ve narçiçeği çayı hariç bu programdaki diğer bütün maddeleri 25 gündür uyguluyorum.bir fazlalık olarak hergün nar yiyorum mutlaka.çok güzel gidiyor :nazar:eğer azmedilirse bu program gerçekten başarılı olur bundan eminim..inanmak herşeyden önemli bunu öğrendim başarıcaz inşallah..:lepi:

selam kızar ben yaklaşık 1 senedir kk nde göğüs büyütme ile ilgili herşeyi okudum ve uygulamaya çalıştım. öncelikle şunu söylemeliyimki ilaçlar falan olduğu gibi yalan çoğunu kullandım çünkü. bitkisel yollarla büyütmede de aslında uyguladığım dönemlerde yol katettim ama bırakınca yine eski haline döndüler. şuara tekrar biçok başlığı okuyup derleyip toplayıp bi plan yaptım ve inş. p.tesiden sonra uygulamayı düşünüyorum. şuanda düzenli bişey yapmıyorsanız hadisizde gelin bana eşlik edinhihoyyyt
şimdi öncelikle ben aktardan şunları aldım : küç, nar çekirdeği, narçiçeği(nar çayı için kışın malum çay daha iyi:jeyyar:) plana gelince madde madde yazıyorum canlarım hadi bakalım.
1- KÜÇ+NAR ÇEKİRDEĞİ: sabah kahvaltıdan sonra 1 kaşık küç ve 1 kaşık nar çekirdeğini yutuyoruzcokacimcoook
2- SPOR: sol yumruğumuzla sağ avcumuza bastırarak 10 a kadar sayıyoruz aynı hareketi sağ yumruklada yapıyoruz bunu ilerleyen günlerde çoğaltabiliriz tabisüprizzzzz
3- MASAJ: bi başlıkta daha var biliyosunuzdur buz ile masaj demişler ama ben yazın arkonun nar özlü kremi ile yapmıştım epey yol katetmiştim, lütfen bu masaj işini önemseyelim ve aksatmayalım gerçekten çok önemli en az 5 er dakka her göğüs için yapalım:eek:
4- HURMA: 2 tane hutma yiyelimcokacimcoook
5- NARÇİÇEĞİ ÇAYI: bide ben aktardan nar çiçeği çayı aldım vaktiniz oldukça günde 1-2 kere bunu da kaynatıp içebilirsiniz.
6- GECE: gecede masaj ve sporu yapalım, hatta 2 hurmayı yiyelim ve bence küçle nar çekirdeğini de yiyelim diyorum ama bukadar östrojen çokmu fazla gelir acaba:uhm:
nolur sizde bi okuyun fikirleriniz varsa söleyinde p.tesi başlayalım şu işe, tam öğretmenler günündekaydirigubbakcemile5

Güzel Program ben nar küç ve çemen 1 kavanozda karıştırıp 1 kaşık yedim bi yan etki olmadı 1 2 cm oldu toplam 6 cm olmasını istiyorum spor yapmadım hurma da arada yedim

senacım çemeni bende almıştım biara hani bi çay vardı ya suna dumankayanın onu yapıodum. ama çok iğrençti içemedim direk yutabilirim belki. seninkide böyle kahve çekirdeği gibi dimi canım direk yeniyo yani dimi o ???

SPOR: sol yumruğumuzla sağ avcumuza bastırarak 10 a kadar sayıyoruz aynı hareketi sağ yumruklada yapıyoruz bunu ilerleyen günlerde çoğaltabiliriz tabi

Ya ben bunu yaparken göğsüm çok acıyo dayanamıyom.Annemde sen deli misin?kızım süt bezelerini zedeliyeceksin diyor

SPOR: sol yumruğumuzla sağ avcumuza bastırarak 10 a kadar sayıyoruz aynı hareketi sağ yumruklada yapıyoruz bunu ilerleyen günlerde çoğaltabiliriz tabi

Ya ben bunu yaparken göğsüm çok acıyo dayanamıyom.Annemde sen deli misin?kızım süt bezelerini zedeliyeceksin diyor

ay canım ya ben daha yapmaya başlamadığım için bişey diyemiyorum ama belkide normali odur yapan arkadaşlar bilirler inş. onlarda cevap yazarlar. belkide acıyınca büyüyeceği anlamına geliodur:jeyyar:

Bahsedilen hareketi yaparken acıyan, süt bezeleriniz değil, ham olan göğüs kaslarınız. Memeler hareketle sadece yukarı kalkar, başkada etkilenmeze yani.meme altlarındaki kaslar hareketle gelişince memişleriniz biraz daha büyük görünecek:KK66: O yüzden kainat güzeli buz masajına ve bu hareketlere hep devam edin diyor. Bu arada kainat güzeli hem buz masajından bahsetmişti, hemde balla olan meme masajından. Canım arko balın yerini tutar ama buzun espirisi var onun yerini tutmaz. Buz masajı değilde buz gezdirme desek belki daha iyi olucak, karışıklık oluyor. Bence buzuda mutlaka proğramına ekle.
Başarılar herkese!

bende popo büyütmek istiyorum bildiğin yöntemler varsa yazar mısın?göğüs büyütmenin tek yolu masaj canım

senacım çemeni bende almıştım biara hani bi çay vardı ya suna dumankayanın onu yapıodum. ama çok iğrençti içemedim direk yutabilirim belki. seninkide böyle kahve çekirdeği gibi dimi canım direk yeniyo yani dimi o ???

Canım kahve çekirdeği gibi derken çemenden bahsediyorsan benim aldıgım baya un gibi öğütülmüş. o çayın banada kokusu iğrenç gelmişti ama şimdi içmenin kolay yolunu buldum. mesela içine biraz karanfil yada vanilya falan atıyorum daha bi kolay oluyor içmesi. küçün yada narın içine hiç atmadım nasıl olur bilmem ama çay da güzel oluyor

kızzlllarrr hadi başlıyoruz bugün ya ama nar çekirdeği çok iğrenç bişey kusucaktım yerken :KK43:(( siz nası yiyosunuz acaba, bi tavsiyesi olan varsa nolur sölesin gayet kötü bi kokuu var çünkü :KK43:(

kızzlllarrr hadi başlıyoruz bugün ya ama nar çekirdeği çok iğrenç bişey kusucaktım yerken :KK43:(( siz nası yiyosunuz acaba, bi tavsiyesi olan varsa nolur sölesin gayet kötü bi kokuu var çünkü :KK43:(

İçine Vanilya yada tarçın katıp Yemeyi denesen ama iştah açarmı bilmem

ay yok yok canım ya sabah zorla yemiştim ama akşam kusuodum tükürdüm valla atıcam sanırım gitti paralarım ya ühüüühüüü
ama nar çiçeği çayı çok güzel inş. o fayda eder :)))

bende popo büyütmek istiyorum bildiğin yöntemler varsa yazar mısın?göğüs büyütmenin tek yolu masaj canım

canim en kolay ve faydali yontem oneriyim sana. hani bagdas kurup oturma var ya biliyor musun onu? her gun 10 dk onu yap. inan cok faydali olucak. kendin bile inanamayacaksin. bi arkadasimiz ben ben gorunce cok sasirdim.

tuana tuana bahsettiğin yöntem nasıl bişey yani bağdaş kurup ne yapıyorsun biraz açıklarmısın?

tuana tuana bahsettiğin yöntem nasıl bişey yani bağdaş kurup ne yapıyorsun biraz açıklarmısın?

canim sadece bagdas kurarak 10-15 dk oturuyorsun. bu yeterli oluyor. baska bi sey yapmana gerek yok. hani japonlar oturuyor ya bagdas kuruyor, rahatliyormus gibi oturuyorlar ya oyle 10-15 dk yerde bagdas kur otur.inan cok ise yariyor.

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
kaydirigubbakcemile3:lepi:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık

canim en kolay ve faydali yontem oneriyim sana. hani bagdas kurup oturma var ya biliyor musun onu? her gun 10 dk onu yap. inan cok faydali olucak. kendin bile inanamayacaksin. bi arkadasimiz ben ben gorunce cok sasirdim.

canım yaa popo büyütmek için bağdaş kurup oturun demişsin ama oturduktan sonra napcaz :bbo: onu söylememişsin

canım yaa popo büyütmek için bağdaş kurup oturun demişsin ama oturduktan sonra napcaz :bbo: onu söylememişsin

ayy ben sürekli bağdaş kurup otururum.çocukluğumdan beri kanapede bile bu şekilde oturuyorum genellikle.ve popom baya büyük. çok şaşırdım duyunca.galiba oturmamdan kocamaan oldu benimki:1shok:

X