Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütme konusunda kişisel deneyimlerim

yaaaa arkadaşlar yapıpta memnun kalan biri yazsın bee boşu boşuna bişeyler yutup habire sürünmeyelim

arkadaşlar göğüs büyütmenin tek yolu cerrahi yöntemle meme protezi takmaktan geçiyor.ben bu konuyu uzun uzun araştırdım.Bu bahsettiğiniz bitkiler nar çekirdeği, hurma fln östrojen hormonunda artışa neden oluyor ve MEME KANSERİ RİSKİ ortaya çıkıyor.Doktor kontrolü olmadan bu bitkiselleri kullanmak çok riskli.Kaş yapayım derken göz çıkarmayalım Allah korusn, sağlığımızdan oluruz.Opr Dr Teoman Doğan Bey meme byütmk için kullandığınz kremler işe yarıyorsa bile korkun diyor.Bakın neler söylemiş:
Göğüsleri büyütmek için ameliyat dışında yöntemler var mı? - UZMAN TV

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende doğal olanlardan zarar gelmeyeceğini düşünüyorum. hurmadan ne zarar görebilirizki mesela? öyle olsa yayınlarlardı hurma yemeyin diye.

Bende doğal olanlardan zarar gelmeyeceğini düşünüyorum. hurmadan ne zarar görebilirizki mesela? öyle olsa yayınlarlardı hurma yemeyin diye.

kesinlikle cnm.. bnm de 75 i anca dolduruyor çok dertliyim bu konuda sorma :eek: herseyi deniycemm ... doktoruda izledim kesinlikle katılıyorum bu hapları evlenmeden önce kullanınca ksıırlığa bile neden oluo haberiniz olsn .. ayrıca masaj çok etkiliymişş yam kökü diede bişey duydum melek otu falan bunları kaynatıp içince çok etkisi oluomıus aktarlarda bulablirsiniz ayrıca hurmada etkili oluomus hadi bakalım :içelim:

kızlar ben sadece adaçayı içiyorum günde 1 fincan. baya dolgunluk var 1 aydır içiyorum fakat çok fazla masaj yapıyorum elim sürekli memişlerde kendi başıma olduğum zamanlar. duş alırken köpüklü köpüklü masaj yapıyorum ytmadan önce buz masajı yapıyorum şiştiler baya 2 gündürde sızlamaya acımaya başladı adet öncesi de deil. tabi fazla östrojen göğüs kanseri riskini artırıyo onun içinde sürekli üzüm yiyorum çekirdekli antidoksidan hemde oda gögüs büyütmede kullanılıyo 1 taşta 2 kuş:lepi: evdede çok fazla lahana yiyoruz lahanalar çıksın hergün salata yapıp ve haşlayıp suyunu içecem cokacimcoook yanlış anlaşılmasın lahana göğüs büyütmek için deil kanser riskini azaltsın die kaş yaparken göz çıkartmayalım deilmi :tomato:

kızlar ben sadece adaçayı içiyorum günde 1 fincan. baya dolgunluk var 1 aydır içiyorum fakat çok fazla masaj yapıyorum elim sürekli memişlerde kendi başıma olduğum zamanlar. duş alırken köpüklü köpüklü masaj yapıyorum ytmadan önce buz masajı yapıyorum şiştiler baya 2 gündürde sızlamaya acımaya başladı adet öncesi de deil. tabi fazla östrojen göğüs kanseri riskini artırıyo onun içinde sürekli üzüm yiyorum çekirdekli antidoksidan hemde oda gögüs büyütmede kullanılıyo 1 taşta 2 kuş:lepi: evdede çok fazla lahana yiyoruz lahanalar çıksın hergün salata yapıp ve haşlayıp suyunu içecem cokacimcoook yanlış anlaşılmasın lahana göğüs büyütmek için deil kanser riskini azaltsın die kaş yaparken göz çıkartmayalım deilmi :tomato:

canım emin misin yani adaçayı dolgunluk weriyomu büyütüyomu.bu arada portakal yağıyla masaj da çok etkiliymiş bnde denemeye basladım

:kahve:

canım emin misin yani adaçayı dolgunluk weriyomu büyütüyomu.bu arada portakal yağıyla masaj da çok etkiliymiş bnde denemeye basladım :kahve:

adaçayında östrojen var internette östrojen içeren bitkiler diye aramıştım listenin başında 1. sırada yazıyodu tabi liste östrojen içerme sırasına göre yazılmamışda olabilir.CADIARZU ama sonuçta var.bitki çaylarını çok severim teyzem bildiği için dağdan toplamış adaçayı bana bi çuval :lepi: bi kış içerim artık alkisalkisalkis

bide arkadaşlar elma suyuda çok kullanılıyo göğüs büyütmede ben bunu bilmeden önce bitki çaylarına yediğim elmanın kabuğunu kalınca soyup atıyodum kaynayınca içine bitkiyi atıp içiyodum karanfilde koyunca missss gibi oluyo tavsiye ederim :lepi:

bende popo büyütmek istiyorum bildiğin yöntemler varsa yazar mısın?göğüs büyütmenin tek yolu masaj canım

:jeyyar: ye iç yat otur
derlerya hani anca oturup popo büyütüyon diyeee

kızlar, yüzmede suya karşı gidiyorsunuz yaa, suyu itip çekiyorsunuz. bu zorlanma hareketi çalıştırıyor yoksa evde yapıcamız hareket ancak esneme hareketidir. yüzmeye başlamadan önce kasları açmak için yapılır sadece.

doğruolabillir bana mantıklı geldi
:nazar:

Geheheheh sırnaşık şeycanim onlar gogus konusunda, popo buyutme yontemini konusuyolar... ne alakaysa ozel konu aca bilirsiniz bence burdaki konuyu baska yere aksatmayin.. simid millet gogusllerim buyuyecek diye bagdas kurup oturuyormus sabahtan aksama kadar lülülülülülükafamçokkarıştı
koptm yha gülmektn:KK70:hihoyyytsırnaşık şey

X