Saç Şekillendiriciler doğal ve bakım yapan bir jöle

balik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2007
203
6
arkadaslar cam terebentını menekse yağını aynı olcude karıstırıoruz ve bır kac damla lımon suyuyla sacımıza uyguluyoruz
jole sacımıza zarar verırken bu karısım jolenın yaptıgı gorevı yapıp sacımızı beslıor yalnıs taze kullanalım o yusden azar azar hazırlayalım ve kullanmadan once calkalayalım hadi kolay gelsın ornegın hepsınden bır ya da ıkı damla abartmadan yanı

yok tatlım ole bol bol dokmuosun sate bı kac damla bısıy menekse yağı hos bı koku verıo bu karısıma ayrıca sacları beslemesı tercıh sebebımm

Limon suyunu ablam kullanırdı jöle yerine . . .
Kesinlikle jölenin gördüğü işi fazlasıyla görüyor ve saçı müthiş parlatıyor fakat sürülmesi oldukça zor olduğu için ben tercih etmiyorum . . .
Üstünüze başınıza damlatmadan sürülmesi zor . . .
Jöle gibi kolay zapt edilmiyor !

saça zarar vermemesi ve jolenin işlevini görmesi güzel , hergün jole kullanan biri olarak bu tür saçı yığratmayan jole benzeri bir ürüne ihtiyacım var fakat çok zahmetli bir işe benziyor canım ya..belki bir iki sefer denerim fakat hergün sanırım başetmesi zor gibi:KK43:

tatlım kucuk bı damlalıgın ıcıne yaparsan bu karısımı tek yapman gereken sıseyı calkalamak olurr kraterrler olusmustu kafamda cok ıı geldı bana joleyı hıc aramıyorum artıkk

X