Cilt Bakımı Ürünleri Vichy ve Lancome hakkında bilgi verir misiniz ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Rana_Yurdanur

Sevgi ispat ister
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
168
0
Merhaba canlar,

Ben hangi ürünü kullanacağımı şaşırdım. Forumu takip etmeye çalışıyorum, yazıları okuyorum ama bir ürün bir kişiye yarıyorsa diğer kişiye zarar veriyor, bu yüzden çok kararsızım, önce Clinique serisini alayım kullanayım dedim, forumu okuyorum bazıları kötü diyor bazıları iyi, Clinique serisini araştırıyorum internetten ama hassas cilt tipi için uygun ürünlerini bulamıyorum ve burada satılmıyor hepsi, Clinique vazgeçmek zorunda kaldım. Nivea yı almadan öncede çok araştırmıştım sitesinde kremler hakkında bilgileri edinip öyle almaya ve kullanmaya karar vermiştim, şu anda kullanıyorum ama bir faydası yok Niveanın. Dove da aynı şekilde.
Şimdi; OLAY, Lancome, Vichy, ve Loreal ı araştırmaya başladım ve sizlerden yardım bekliyorum.

Vichy hakkında hiç bir bilgim yok, sitesi şuan güncelleniyormuş.
Vichy marka bulunduğum ülkede satılıyor eczanede ama almadan önce kullanıp memnun kalanlar var mı ?
Faydası ve zararları var mıdır ?
Vichy da alkol var mı ?

Bunları öğrenmek istiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum.

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Canım her ürün her cilt tipine farklı gelebilir.Bunu bu şekilde yorumları okuyarak karara varamazsın.Hangi markayı alırsan al eğer o markanın kendi cildine uygun ürününü seçemezsen o zaman cildine dokunabilir ama bu demek değil ki o marka kötü bir marka.Yukarıda saydığın markaların hepsi belli bir isim yapmış kaliteli markalar. Kimisi aynı markaya çok iyi derken kimiside çok kötü diyebilir, önemli olan insanın cildini tanıyıp ona göre bir markanın doğru ürününü seçmesi.

vichynin bir kremini -yeşil kapaklı bir şeydi- reklamından etkilenerek aldım ama hiç bir işe yaramadı ve param çöpe gitti.avene, la roche posay veya sebamed öneririm şahsen.

canim vicyden sama cok guzel bir marka ben her kremi denedim yanliz vicy ayri bsiey vicy de ezanede satilan tum mallarda katki madde yok oneririm sana ben ozelikle ordan aliyorum pahali ama faydasini cok gordum go alti molruklar kremimi bile vicynin kulaniyorum ruj gibi suruyorum sampuan bile hep eaneden aliyorum cok magzadan aldim hepsinin icinde katki madesi varmis canim cildi vucudu maf ediyormus ben hep sitesin abakarim vicynin ve ben ozellikel labaratuarina soruyorum ve cavp aliyorum

vicyde alkol katki madde yok ben kulaniyorum ve faydasini gordum ben zoelikle sorum diger magzada satilan sampuan yuz kreminde hep alcol katki amdde var ben suan birkatim oralari hep ezaneden aliyorum

bi dönem Lancome de çalışmış biri olaraktan ürünlerinin etkili olmadığını düşünüyorum ama bi çok markaya tek geçerim oda ayrı
vich de zaten dermokozmetik adı altında eczanede satılıyo pek süper olduğunuda düşünmüyorum
dermolagıca tester isteyip deneseniz ürünlerinin içerikleri muhteşemdir
yada ürünü almadan önce tester isteyip deneyin ve öyle alın

canım bide bulabilirmisin bilmiyorum netten bakarsın Pevonıa Botanica diye bi ürün var sadece seçkin güzellik salonlarında oluyo onun ürünlerinide kesinlikle tavsiye ederim kendim kullanıyorum
dediğim gibi nerde satıldığına netten bakman lazım

X