nenehatun pendik

Patricia

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.892
13
43
günaydın kızlar. doktor tavsiyelerimizi yazalım diye arkadaşlar sağolsunlar bu topici açmışlar.
ben daha doktor kontrollerimin başlarındayım 4-5 ay kadar oldu
pendik civarında oturanlar için söylüyorum nenehatun hastanesine gidiyorum doktorum aylin akıncı, muayne 40ytl ultrasonlu muayne 45 ytl. eğer ssknız varsa tabi ondanda faydalana biliyorsunuz. ben vizitekağdı almayı hep unuttuğum için paralı yaptırıyorum testlerimi. hormon testlerimi yaptılar prolaktin falzla çıktı, şükür bir iki ayda düşürdük. şimdi yumurta takibine başlıcaz oda olmazsa hsg dedi doktorum ama hastanenin bir kötü yanı hsg cihazları her zaman bozuk yani yok anlayacağınız.
sağlıklı gunler kızlar...kaydirigubbakcemile5

bir dönem nene hatunu tasvip etmiyordum ben.Ama ev değiştirdikten sonra olumlu yorumlar geldi.Özellikle hamişler için Neslihan Şeker isimli doktor çok iyi diye biliyorum Çünkü hasta sayısı hayli çok.Diğer dr.larda 5-6 kişiyken Neslihan hanımda dün 30 hasta 3 sezeryan vardı.

Bende NeneHatuna gidiyorum ilk başlarda sevmemiştim ama Neslihan ALAN doktorum onu çok seviyorum. Bide Hilal Bayram var sanırım oda çok tatlı.. En yoğun doktor Neslihan Alan sabahtan gidip sıra alıyoruz öğleden sonra anca giriyorum. Güler yüzü solmasın onun...

izmirde oturanlar için alsancakta reşat bozoklar ı tavsiye ediyorum..benim dr um kendisi yeni doğum yaptım inanılmaz memnun kaldım :)) ama bende bebek dr u arıyorum tavsiyeleri bekliyorum :)))

X