Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu

*toprak*

ölümden başkası yalan...
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
280
1
Rabbimin karşıma çıkardığı güzel insan...
Bir senedir tüm tıbbi tedavilerle çare bulunamayan derdime çare olduğundan dolayı evvel Allah sonra tedavi diyerek iyileşmeme yardımcı olduğu için hocama teşekkür ediyorum.
İyi ki varsınız hocam ve rabbim iyi ki sizi aramama vesile olmuş çok üzüldüm çok ağladım ama rabbiminde yardımıyla size yöneldim rabbim sizi başımızdan eksik etmesin :nazar:

Rabbimin karşıma çıkardığı güzel insan...
Bir senedir tüm tıbbi tedavilerle çare bulunamayan derdime çare olduğundan dolayı evvel Allah sonra tedavi diyerek iyileşmeme yardımcı olduğu için hocama teşekkür ediyorum.
İyi ki varsınız hocam ve rabbim iyi ki sizi aramama vesile olmuş çok üzüldüm çok ağladım ama rabbiminde yardımıyla size yöneldim rabbim sizi başımızdan eksik etmesin :nazar:

toprakcım geçmiş olsun,rahatsızlığın neydi belki açıklarsan aynı rahatsızlığı olan arkadaşlarda bu tedaviden faydalanabilir belki :1hug:

toprakcım geçmiş olsun,rahatsızlığın neydi belki açıklarsan aynı rahatsızlığı olan arkadaşlarda bu tedaviden faydalanabilir belki :1hug:

sevgili bengisu hastalığımı açıklamamın etik olduğunu düşünmüyorum çünkü herkesin hastalığının tedavisi farklı kimseyi yanlış tedaviye yönlendirmek istemiyorum ama benim gibi çare bulamayanlar ve çare arayanlar için hocam bir umut ışığı

sevgili bengisu hastalığımı açıklamamın etik olduğunu düşünmüyorum çünkü herkesin hastalığının tedavisi farklı kimseyi yanlış tedaviye yönlendirmek istemiyorum ama benim gibi çare bulamayanlar ve çare arayanlar için hocam bir umut ışığı

şu yüzden sormuştum genelde soğan ve incir kürünü ve keçi boynuzu kürünü kullanıyoruz da belki sende bunları kullanıp olumlu sonuç alanlardan birisindir diye sormuştum,tekrar geçmiş olsun...

arkadaşlar şu soğan suyunu akıntıdan dolayı kullanıyorum..ama vardiyalı çalıştığım için düzenli olmuyor..kullanıp çare bulan var mııııııı???

Sayın hocam dünyada rabbimin karşıma çıkardığı en güzel insan bugün yine sizinle görüştüm anneciğime rahmet dilediniz ve ölüm rabbe kavuşmaktır dediniz rabbim sizden binlerce kez razı olsun
rahmetli annemin bir sözü vardı bende size öyle dua ediyorum gökten yağsın yerden toplayasınız inşallah
bu teşekkür mesajını açalı uzun zaman oldu benim gibi binlerce insan var yardım dileyen tıbben çaresiz kalan.başta belirtmek istemedim ama beni affedin artık yazmak istiyorum bir senedir adet olamıyordum ve tıbbın tüm imkanlarını kullandım ama önce Allah sonra hocam sayesinde üçüncü adetimi de oldum bana bunu yaşattığı için ona ne kadar dua etsem azdır
rabbim nazarlardan korusun

çok paylaşımcı bir insan gerçekten sitesine elinden geldiğince koyuyor herşeyi ..giidn kitap alın demiyor ..Allah herkese şifa versin ...dermansız dert veremsin ..böyle iyi yürekli insanlarıda eksik etmesin

Ziyaret ederseniz orada ziyaretçi defteri ve de hasta görüşleri var oraya da bakarsanız hakkında yazılanları okursanız böyle mükemmel bir insanı daha yakından tanıma olanağı bulursunuz ve ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız tıbbın çaresiz kaldığınız durumlarda hocama danışabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle ölye .. çok sağolun duyrudunuz herkese , ihtiyacı olan herhesk ulaşır inşallah...

Son düzenleyen: Moderatör:
evet bende çok beğeniyorun Türkiye'nin böğle bilgili insanlara çok ihtiyacı var tv de gördüm azım açık seyrediyorum .. ama artık eskisi gibi konuk etmiyolar tv lere uyduruk insanları çıkarıp duruyorla buna sinir oluyorum..

evet bende çok beğeniyorun Türkiye'nin böğle bilgili insanlara çok ihtiyacı var tv de gördüm azım açık seyrediyorum .. ama artık eskisi gibi konuk etmiyolar tv lere uyduruk insanları çıkarıp duruyorla buna sinir oluyorum..

şimdi her salı kanal 7 de İkbal Gürpınar'ın programında saat 13.30 da a.s.
ayrıca sitesini ziyaret edip sık sorulan sorular (SSS) ve de hasta görüşlerine tıklarsanız
hakkında daha güzel bilgiler edinebilirsiniz
Saraçoğlu güzel yurdumuzun güzide inançlı ve alanında en bilgili insanlarından biridir
ben ve benim gibi aman dileyen hastalar ona minnettarız
İyi ki varsın hocam ve Rabbim seni korusun inşallah

yıllardır pco ile mücadele ediyordum kullanmadığım ilaç kalmadı tesadüf sonucu saba tümerin programında gördüm sayın Saraçoğlunu soğan küründen bahsettiğinde işin açığı pek umursamadım ama eşimin ve annemin ısrarıyla 15 gün boyunca düzenli olarak kullandım veee en sonki ultrasonumda pco ya rastlanmadı :Saruboceq: bundan dolayı sayın Saraçoğluna ve programında konuk edip vesile olduğu için sayın Tümere çok ama çok teşekkür ederim

yıllardır pco ile mücadele ediyordum kullanmadığım ilaç kalmadı tesadüf sonucu saba tümerin programında gördüm sayın Saraçoğlunu soğan küründen bahsettiğinde işin açığı pek umursamadım ama eşimin ve annemin ısrarıyla 15 gün boyunca düzenli olarak kullandım veee en sonki ultrasonumda pco ya rastlanmadı :Saruboceq: bundan dolayı sayın Saraçoğluna ve programında konuk edip vesile olduğu için sayın Tümere çok ama çok teşekkür ederim

çok sevindim nursaygin inşallah pkossuz bir hayat yaşarsınız :1hug:
Saraçoğlu hocamın böyle güzelliklere sebep olduğunu duyduğumda öylesine mutlu oluyorum ki a.s
O ben ve benim gibi doktor doktor gezip derman arayanların çaresizliği en acı şekliyle hissedenlerin imdadına yetişiyor sitesinde hasta görüşleri ve ziyaretçi mesajlarını okuyunca gözlerim doluyor öyle çok insanların derdine derman olmuş ki ne mutlu ona böyle başarılara imza atıyor :nazar:
24 02 2009 Saat: 23.00 te HaberTürk tv'de Saba TÜMER'in canlıyayın programında
yine bizlerle olucak tüm programlarını kaçırmadan her defasında can kulağıyla dinliyorum hocamdan öğrenilecek öyle çok şey var ki

slm arkadaşlar ben şuanda tamamen saraçoğlunun vermiş olduğu kürleri uyguluyorum ben onun cok inançla bu işi yağtığını dşünüyorum çok olumlu şeyler duyuyorum umarım banada faydası olur

@ nursaygin pco ne demek????
ne hastaligi yani????

Bende ployp var belki bu soga kürü bunada iyi gelir ne dersiniz????

@toprak, sana adetin icin büyük bir ihtimal soga kürünü tavsiye ettim, umarim sanada iyi gelmisdir.

Benim annemde yapmis bu kürü cok faydasini görmüs.

Bende Dr. Saracogluna tesekür etmek istiyorum, bukadar güzel bilgilerini bizlerle paylastigi icin,
bukadar insan gibi insan oldugu icin,
onu cok severek seyrediyordum, ama bende son zamanlar göremiyorum ,
ne seda sayanda ne baska bir yerde.

Hocam iyi ki varsiniz......
Allah razi olsun...

slm arkadaşlar ben şuanda tamamen saraçoğlunun vermiş olduğu kürleri uyguluyorum ben onun cok inançla bu işi yağtığını dşünüyorum çok olumlu şeyler duyuyorum umarım banada faydası olur

aynen öyle sweet aynen öyle canım çok büyük bir inançla çalışıyor ve bizim gibi derman arayanlara çok büyük faydası oluyor :nazar:
sana da faydası olacaktır inanıyorum ben bir yıl ne çok ağlamıştım ne çok doktor gezmiştim çok şükür ki Saraçoğlu gibi bu işi parası için değilde insana hizmet için yapan değerli biriyle hastalığımından kurtuldum :nazar:

@ nursaygin pco ne demek????
ne hastaligi yani????

Bende ployp var belki bu soga kürü bunada iyi gelir ne dersiniz????

@toprak, sana adetin icin büyük bir ihtimal soga kürünü tavsiye ettim, umarim sanada iyi gelmisdir.

Benim annemde yapmis bu kürü cok faydasini görmüs.

Bende Dr. Saracogluna tesekür etmek istiyorum, bukadar güzel bilgilerini bizlerle paylastigi icin,
bukadar insan gibi insan oldugu icin,
onu cok severek seyrediyordum, ama bende son zamanlar göremiyorum ,
ne seda sayanda ne baska bir yerde.

Hocam iyi ki varsiniz......
Allah razi olsun...

canım benim hocam hakkındaki güzel sözleri duydukça çok duygulanıyorum :1hug:
ben onu öyle çok seviyorum ki Saraçoğlu sayesinde adet olabildim 1 yıldır onun tedavisindeyim aynen yazdığın gibi çok insancıl yukarıda belirttiğim gibi 24 02 2009 Saat: 23.00 te HaberTürk tv'de Saba TÜMER'in canlıyayın programında yine bizlerle olucak
ayrıca google de saraçoğlu yazarsan sitesine girince ana sayfada duyurular var orada ne zaman hangi programa çıkacağı duyuruluyor ben hep fadıl takipte olduğum için sık sık sitesini ziyaret ediyorum :dance:

Son düzenleme:
Sitesine bende giriyorum zaman zaman , cok güzel seyleri ordanda paylasiyor, ayrica kitapini da aldim.

Sen adetin icin kuru soganimi kullandin daha öncede sordum cevap vermemisin.

X