acil cevap verin arkadaşlar sizden cevap alıp gidicem

E

EU3

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar öğleden sonra iş görüşmesine gidicem de acaba nişanlı olmamı işe almamak için bahane ederlermi napayım bana akıl verin çbk...:çok üzgünüm:

nasıl bir yere başvuruyosun iş için anlamadım pek

Hayır tabikide nişanlı oluşun onları enterese etmez bence.bu senin özel hayatın nişanlısın diye işe almıyacaklarsa evliler nişanlılar calısamayacakmı..gayet relaks ol onlara ne canım senin nişanlı olusundan,,

Ne alaka canım ya?
Hamileliği ediyorlar genelde İşverenler ama nişanlılığı ettiklerini hiç duymadım bugüne kadar.

eleman değilde başka tür arıyolarsa onu blemeyiz.öyle cok işverenler var.kendilerine oyuncak arayan

ne bileyim kızlar ya heyecan ve korku var içimde

yalnız bu psikolojiyle gidersen görüşmeye 1-0 mağlup başlarsın bilgine...
kendine güvenini yitirme sakin olmaya çalış.......inşallah olumlu heberle dönersin canım...
bol şans

gayet rahat oL ve o görüşmeye it..
kendinede güvenn.. nasıL biyer bu gittiğin yer biLmiyorum ama nişanLı oLman çaLışmana engeL değiLL tabikii.. tmm tatLımm yerimseniben

belki nişanlı olduğunu bilirlerse bir süre sonra evlendiğin zaman işini bırakcağını düşünebilirler.kalıcı eleman olmadığını düşünebilirler fakat yinede nişanlı olduğunu söle bence

nisanli olman ilgilendirmez onlari söylemenede gerek yok canim.
hadi sana bol sanslar stres yapma:nazar:

bazı yerler sorun edıyo cunku düğün olur ve işten ayrılır korkusu sarıyo onlarıda ama cok saçma

suan öle bıseyı sorun etceklermış gıbı gelmıyo ıçıme ıns etmezler hem nışanlı mısn dıe sorarlar mı

evet bazı yerler sorun yapıyor ben nişanlıyken çalıştığım işyerinden daha iyi bir iş fırsatı gelmişti görüşmeye çağırdılar konuştuk tamam dedik vs. taaa düğünden sonra aradılar gelip başla işine diye bende gitmedim sonra sinir oldum çünkü ve işimi bırakmadım öyle birileri için.

ben türkiyenin en iyi firmalarından birinde çalışıyordum yeniden okula dönmeden önce...
orda mülakata girdiğimde genel müdür yardımcısı bana sormuştu evlenmeyi düşünüyor musun, yakında söz nişan durumları var mı diye...benim öyle bi durumum olmadığı için hayır demiştim..benle birlikyte aynı pozisyona aynı zamanda giren kıza da sormuşlar..o nişanlı mıydı, sözlü müydü neydi...o söyleyince evlendiğinde işten çıkmayı düşünüyo musun tarzı daha geniş kapsamlı sorular sormuşlardı...
ama onu da aldılar yani işe..
işi bırakma ihtimalini düşündükleri için sorabiliyorlar canım...ama sen yine de nişanlı olduğunu,evlenince işi bırakmayı düşünmediğini söyle..

merhaba arkadaşlar öğleden sonra iş görüşmesine gidicem de acaba nişanlı olmamı işe almamak için bahane ederlermi napayım bana akıl verin çbk...:çok üzgünüm:

bak bir gün önce ne hevesle gitmişsin iş görüşmesine. insan bilir mi hiç karşısına nuri alçonun çıkacağını.:nazar:.sen de saf saf nişanlıyım işe alırlarmı diye soruyorsun.şakkıdı..oysa neler gelecekmiş başına......

bak bir gün önce ne hevesle gitmişsin iş görüşmesine. insan bilir mi hiç karşısına nuri alçonun çıkacağını.:nazar:.sen de saf saf nişanlıyım işe alırlarmı diye soruyorsun.şakkıdı..oysa neler gelecekmiş başına......

Okypetecim sanırım içine doğmuş arkadaşın,iyi ki nuri alço.Bir de coşkun çıksaydı kaçamazdı da.Gazozunu içmeden kaçabildi kız çok şükür:roflol::roflol:

X