Sultanbeyli sayg hastanesi

ebn sarıgazi dünya hastanesine gitmiştim acil kanamadan dolayı gece yaşlı erke bi dr vardı ama ilgili ve iyi bi dr. hamilelikte kiloya herşeye bakıyor... bir kere gittiğim halde dr. iyiydi ama doğum için tavsiye etmem rutin kontrollerine gidebilirsin..gece nöbet drları oluyo ikinci acilde gittiğimde yine bir beydi oda çok ilgiliydi isim hatırlamıyorum ama onun haricinde burayı bırakıp erdem hastanesine gittğimde sadece bebekelre bakıp iyi deniyordu hiç bir şey farketmediler rutin kontrollere oraya gidiyorum dr hatası yüzünden kaybettim malesef

Yorumları okuduğumda çok şaşırdım bende oraya gittim doğuma ve doktorların hepsi çok iyiydi. Hastanenin temizliğine gelince ben biraz pinpirikliyim hastanenin herşeyini inceledim çocuk yapmak kolay değil İSO belgesi var ve temizlik konusunda oldukça hassaslar. Hemşireler güleryüzlü...

arkadaşlar bende 6 aylık hamileyim bu zamana kadar sultanbeyli tıp merkezine gidiyordum ve çok memnundum doktorumdan.fakat son dönemde o hastanede bebek yoğun bakım ünitesi olmadığını ögrendim.bu yüzdende saygı hastanesini deniycem,ama hangi doktora gidicem bilmiyorum.saygı hastanesine gidenler bana bir doktor ismi versin lütfen!!!

bende saygı hastanesine gidiyorum doktorumdanda hastanedende çok memnunum doktorum arzu kayışlıgil 15gün sonra doğum yapıcam allah herkeze evladını kucağına almayı nasip etsin benim bir oğlum olcak:ecrin_bebek:

Merhaba ben ocak ayında ölü doğum yaptım pendikte şifa hastanesi burçak toka gidiyordum yaptığı ilgisizlik ve dikkatsizlik sonucunda doğumu beklerken 9. ayda karnımda bebeğim öldü:KK43: ben saygı hastanesinde çalışan Dilek Doğan da doğum yaptım erdem hastanesine haftada bir geliyormuş şansım diyorum mükemmel bi doktor o anında bana çok yardımcı oldu ama hastaneyi bilemem

X