Şampuan ve Saç Kremleri İnce telli saçlar için dolgunlaştırıcı şampuan önerileriniz?

toredo

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
3.001
350
ARKADAŞLAR SAÇLARIM İNCE TELLİ VE ÇOK KARIŞIK..TAVSİYE ETCEĞİNİZ SAMPUAN VE SAÇ KREMİ VARMIDIR?(DOLGUN GÖSTEREN)

TŞK.LER.:teytey:

cnm ben tresanın ısırgan otlusunu ve yine aynı markanın saç kremini kullanıyorum.çok da memnunum.bunları deneyebilirsin.

john firedanın saçı hacimli gösteren ürünlerinden kullananların çoğu memnun.bende son çıkanını aldım ama henüz başlamadım.herbal glo serisini kullanıyorum bu da saçlarıma iyi geldi hem yumuşacık hemde dolgun gösterdi.kokusuda çok güzel.

ben john friedanın hacim sampunı ve kremini kullanıyorum kopugunu ve spreyini de aldım saclarıma extra hacim kattagını soyleyemem,yalnızca yaglanmaya iyi geldi ama bitmek üzere tekrar almam...marlies möller ya da aveda nın hacim sampuanları yurtdısında cok begeniliyor,onlardan almayı düşünüyorum...

kızlar ya bende bu kınudan çok ama çok dertliyim
bi insanın saçı sabah yıkanıp akşama yağlanırmı yaa
işte ben nadir insanlardan biriyim ee yağlı olunca saçlarda sönüyo
merakla tavsiyelerini bekliyorum

bir ara rosense yesil renk dolgunlastırıcı sampuan kullanmıstım cidden dolgunlastırıyordu. ama simdi dermokil kullanıyorum ondan öncede tresan kullandım ondan önce moos ondan önce vıchy en memnunkaldıgım dermokil oldu. bu arada benimde ince hatta ipince saçlarım var dolgunlastırsın istersen rosense ama güzel koksun ısıl olsun istersen dermokil canım ama dermokil dolgunlastırmıyo

hacim şampuanı olarak aveda nın cok iyi oldugunu sacı yukseltip kabarttıgını okudum...john friedayı tekrar almam,su an sephora kullanıyorum bir de lush big cok iyimiş hacim konusunda...

ya benimde denemedim marka kalmadı.en pahalısına kadar hepsini denedim.ama sonuç 0.geçen bi arkadaşım dediki blendax kullanıorum dedi bakma ucuz ama dedi süper iyi geldi dedi onun saçlarıda aşırı ince telliymiş.bende diom hep gittim bi dünya şey denedim bide onumu denesem:S

sanırım saç yapısına göre deişiyor.ben de çok şey denedim.blendax saça bir parıltı veriyor ama hiç te dolgunlaştırmıyor.şimdi bir de panten extra dolgunlaştırıcı aldım..hatta biraz sonra onu kullanacağım.sonucu yazarım gene burdan kaydirigubbakcemile2
ama saçlarını dolgunlaştırmak istiyorsan mutlaka bakım yağları şart ve de çok faydalı.benim kalın telli güzelim saçlarım düzleştirici fön derken incecik kaldılar.haftada 3 4 kez kullanıyorum,haketmişim aslında :icecream: aktardan aldığım yağlarla falan biraz dolgunlaştı şükür:ecrin_bebek:

hacim şampuanı olarak aveda nın cok iyi oldugunu sacı yukseltip kabarttıgını okudum...john friedayı tekrar almam,su an sephora kullanıyorum bir de lush big cok iyimiş hacim konusunda...

canım bahsettiğin şampuanları (marlies möller, aveda ve lush big) nereden temin edebiliriz.buarada sen kullandınmı memnunmusun vede fiyatları ne kadar acaba bilgi verirmisin??yerimseniben bende fohn friedayı kullandım pek memnun kalmadım ama saçları boyalı bir arkadaşım almış o memnundu.ben de boya olmadığı için sanki aşırı yumuşak yapmıştı.o yüzden pek beğenmedim..

Son düzenleme:
strawberry.com adresinden Türkiye bölümünden bulabilirsiniz.Saç bakımı dediğinizde markalar çıkar.Türkiye'de olmayan markalar bile var.Fiyatlar da çok uygun.Güvenilir bir site.Ben alışveriş yapıyorum.

şuan elidor dolgunlaştırıcı şampuan kullanıyorum, gayet de memnunum. hem ucuz hem yumuşacık yapıyor. daha önce bonacure'un serisini denemiştim bu kadar iyi gelmemişti, hatta saçlarım kremden yapış yapış olmuştu. ayrıca bana göre saç kremi saçı daha da sönük yapıyor yani saçlarınız krem olmadan da açılıyorsa hiç sürmeyin derim. bir de kuaförümün tavsiyesi üzerine başımı eğerek alttan fön tutuyorum, bayağı etkisi olduğunu söylebilirim..

ben 2haftadır "head&shoulders ekstra dolgunluk" şampuanını kullanıyorum. 1kere de ampul maskesi uyguladım. ve sanki saçlarım daha dolgun görünüyor:teytey:. şunu da belirtmeden geçemicem; ampul+bedem yağı maskesi saçlarımı inanılmaz yumuşattı:dance:. gerçi problemli değil ama yine de düzleştirici, fön falan biraz sertleştirmişti.

bende ucuz pahalı birsürü şampuan denedim , maalesef çok çabuk yağlanan bi saça sahibim , ama şunu çok iyi anladımki , krem kıvamında olan ( hani beyaz olanlar yani ) şampuanlar üzerlerinde kremsiz yazsa dahi saçlarımı dahada çabuk yağlandırdı , en sonunda bende bide bunu denim diyerek Duru yağlı saçlar için olan şampuanını aldım kremsiz portakal renginde ve şeffaf , inanın şuan için çok memnunum , inşh böylede devam eder ..

Dolgunlaştırıcı şampuan öneremiyorum ama Blendax'ı denedim ve dolgunlaştırmadı bunu söyleyebilirim...

john frieda'nın yeni luxurious volume sersi var mavi renkli ben kullanmaya başladım memnunum şimdilik 1 hafta falan oldu daha. benim de saçlarım çok gür olmasına rağmen düz ve baya uzun olduğu için yer çekimine maruz kalıyor =) bu yüzden devasa bi dolgunluk elde etmem zaten mümkün değil ama iyi geldi gibi bana bu seri.

Ben de hep kıskanırım şöyle dolgun ve uzun saçklı bayanlara.Eşofman bile giyseler güzel görünüyorlar, saçları çok hoş bir hava katıyor.Ben de Loreal'in saç dolgunlaştırıcı maskesini kullanıyrorum haftada bir uygulayın diyor. 3 kez uyguladım şu an kadaraz da olsa bir farklılık yarattı ama en büyük fark, saçlarım daha bir yumuşak oldu.Trde de vardır eminim.

bende pantenin dolgunlaştırıcı şampuanını almayı düşünüyorum sakın pahalı şampuanlara boşuna para vermeyin bitkisellerede işe yaramıyorlar hepsini kullandım ne varsa pantene de blendax da var bencee.

X