halılarımı silmek istiyorum, sizce en iyi halı deterjanı hangisi?

Valla temizleme mantığını anlayamasam da kosla elde temizleyiciyle sildim az önce içine domstosla karıştırıp....
Nasıl köpük kuruyup elektrik süpürgesinde çektirince temizliyor hiç bilmiorum...
Ama mecburen siliyoruz...
Lekeleri hemen çıkartmadı ben de üstüne domestos damlattım sürttüm öyle geçti...
Bu domestos herşey için birebir ya tek geçerim:KK20:
Bu amway ürünlerini de merak ettim bayağı
:44:

Valla temizleme mantığını anlayamasam da kosla elde temizleyiciyle sildim az önce içine domstosla karıştırıp....
Nasıl köpük kuruyup elektrik süpürgesinde çektirince temizliyor hiç bilmiorum...
Ama mecburen siliyoruz...
Lekeleri hemen çıkartmadı ben de üstüne domestos damlattım sürttüm öyle geçti...
Bu domestos herşey için birebir ya tek geçerim:KK20:
Bu amway ürünlerini de merak ettim bayağı
:44:

Ben çoğu üye arkadaşların bu çamaşır suylu temizlik yöntemine katılmıyorum,sağlık yönünden çok sakıncalı geliyor.MFTnin halı koltuk silen eldiveni çok güzel temizliyor.Kumaşın lif yapısı yüksek sakallı kirpi ip dediğimiz yünler gibi kabarık kir çekme özelliği var,eline geçirip dairesel herketlerle siliyorsun .Tükenmez kalem lekesinide çıkardı. Kendini kuvvetle silecem diye yorma hafif kol basıncı yeterli.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX nolu telefondan ulaşıyorsun heryerde satılmıyor.

Son düzenleme:
karbonat,sirke,birazda matik deterjan.üçünün karışımı halı temizlemede iyi sonuç veriyor.

Karışımlar sağlık için tehlikeli.En güzeli sabunla yapılan temizlik,kimyasal yok, ekonomik, sabunla kullanılan MFTnin bezlerini al, 6000 kullanımlık kullan kullan eskimiyor.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX TELEFON VERMEYELIM !

Son düzenleme:
Koslaya para vereceğinize arap sabunu ile silin kızlar hem paranız cebinizde kalır hem de daha sağlıklı :)

amwayin halı şampuanı yada cok amaçlı LOC ile silebilirsiniz.
ürünlerin temini konusunda yardımcı olabilirim.

nuk lekeler için çok iyi ani lekeler için. aspirin ve kosla vanısh... çok güzel tavsiye...

arkadaşlar, arap sabunu ve kosla dışında fikirleriniz varsa lütfen belirtin.....

arap sabunu ile sildim belli bir bölgeyi fazla etkili olmadı sanki....koslanında işe yaramadığını duymuştum.....ama öyle bir şey olsun ki hemen kendini belli etsin istiyorum....

yıllarca hiç bilmeden marketten herşey aldım ve fiyatına gelişine gidişine dikkat etmeden marketçiyi zengin ettik ve onlar evlerine ev katarken çocukları lüx arabalara binerken bizim paralarımızla bende amwaye kendim market olmak için üye oldum artık markete gitmiyorum kendi ihtiyacımı karşılarken halı döşeme ile birde loc ile karşılaştım çocuklu ev malum halılar hergün pisleniyor bende siliyorum ama kendini göstermiyor taki amway silene kadar bir silerim sanki halı sıfır kilometre gibi kokusu çocuk için bitkisel olması süper tavsiye ederim yardımcı olabilirsem ne mutlu bana denemeden bilinemez tavsiye etmek için önce ben kullandım şimdi süper diyorum mesaj atabilirsiniz yardımcı olurum ürün için iyi günler

X