halılarımı silmek istiyorum, sizce en iyi halı deterjanı hangisi?

arkadaşlar pahalı demeyin konsantredir ekonomik yani bi loc en az 6 ay gidiyor biz zaten deterjanlara ayrı ayrı dünyünın parasını vermiyormuyuz.evime kuoyuyorum 1 ürün yerde kaplamıyor ayrı ayrı heryeri temizliyorum...bir loc la camsil kutusuna yarım kapak karıştırın lavoboyu toz almada inanın tozu geciktiriyor.camda harika pırıl pırıl ne bilim çok güzeltavsiye ederim...

arkadaşlar pahalı demeyin konsantredir ekonomik yani bi loc en az 6 ay gidiyor biz zaten deterjanlara ayrı ayrı dünyünın parasını vermiyormuyuz.evime kuoyuyorum 1 ürün yerde kaplamıyor ayrı ayrı heryeri temizliyorum...bir loc la camsil kutusuna yarım kapak karıştırın lavoboyu toz almada inanın tozu geciktiriyor.camda harika pırıl pırıl ne bilim çok güzeltavsiye ederim...

teşekkür ederim canım..amwayin güzel bir ürün olduğunu biliyorum...bir ara annem kullanıyordu, ayrıca ekonomikte oluyor....loc var bende...

bir gün bakkalımdan tesadüfen aldığım kirçöz le halılarımı sildim fiyatı ucuz diye pek iyi bir sonuç beklemiyordum ama mükemmel sildi... halımıda koltuğumuda kirçözle siliyorum hem mis gibi kokuyo hem tertmiz yapıyo deneyin...

mutfak halımı ne deterjan varsa doldururum suyun içine malum yağ olayı... kirçöz bulaşık eterjanı ariel kosla çamaşır suyu... :)

hee birde ben bol suyla silip makinayla kirli suyu çekerim yoksa o kir yeniden halıda kalıyo suyu kururken...

Son düzenleme:
arkadaşlar size tavsiyem amway in halı şampuanı var onunla silin çok memnun kalacaksınız.birde yine amway e ait loc var ama bu dahada harika bişey halılar ve kanepe temizliğinde kullanıldığı gibi 14 yerde kullanabiliyorsunuz.yerde,duvarda,cam temizliğinde harikadır,ekran temizliğinde,fayansta,beyaz eşyalarda,lavobodada harika inanın tortu tutmuyor,mobilyada,halıda,kanepede ne bilim harika bişeey,en güzelide ellerinize hiç bir zararı yok kimyasal yoktur ben çok memnunum ve içim çok rahat mesela kışın fazla evlerimizi havalandıramıyoruz yaz gibi değil akşamları silsem bile öyle rahatsız edici bi kokusu yoktur.mayhoş bi kokusu var çok güzel.tavsiye ederim arkadaşlar.bi deneyin inanın çok memnun kalacaksınız...

tam olarak adını yazabilirmisin.birde fiyatanı:uhm:

Ben tam anlamadım camsil kutusunun içine bir kapak loc mu koyuyoruz.camsil kutusu camsille dolu olcak herhalde ikisiyle karıştırıyoruz değilmi.Bıktım bu lavaboların toz tutmasından.iyi olur valla bir daha açıklasanız çok makbule geçer.Teşekkürler.:smiley-cool:

bir gün bakkalımdan tesadüfen aldığım kirçöz le halılarımı sildim fiyatı ucuz diye pek iyi bir sonuç beklemiyordum ama mükemmel sildi... halımıda koltuğumuda kirçözle siliyorum hem mis gibi kokuyo hem tertmiz yapıyo deneyin...

mutfak halımı ne deterjan varsa doldururum suyun içine malum yağ olayı... kirçöz bulaşık eterjanı ariel kosla çamaşır suyu... :)

hee birde ben bol suyla silip makinayla kirli suyu çekerim yoksa o kir yeniden halıda kalıyo suyu kururken...

bahsettiğin kirçöz bende de var biliyor musun? ama güvenemedim deterjanların arasında öylece kaldı...deneyim ben de bari...bu arada konuyu açtığım akşam silecektim güya ama silemeden kaldı....

bende loc tavsiye ederim benhalılarımı koltuklarımı locla yıkadım yemin edrim parladı ayrıca flower84 arkadaşım camsil kutusu boşken içine suyu doldurup yarım kapak loc döküyosun çalkalayıp püskürterek siliyosun harika sonuç alacaksınız emin olun halıda kltukta camda mobilyada yerde.....

ben halıları ve koltukları matik çamaşır deterjanı ve bulaşık deterjanı prille karıştırıp siliyorum tertemiz oluyor ve parlıyor tavsiye ederim.

Benimki de bu gece için sadece istekle kaldı malum küçük çocuk var evde uyumadığı zaman iş yapması zor oluyor kovada suyu görünce kendini kaybediyor :) Umarım sabah da aynı istekli halim devam eder :)

Halı temizlik malzemelerinin hepsi bana göre güzel.Önemli olan köpük köpük silme işi bittikten sonra duru su ile ü<erinden bir kere daha silmeniz.Diğer işlemin arkasından duru su ile sildikten sonra işte o zaman halılarımız pırıl pırıl parlıyor

Son düzenleme:
malum bayram yerdeki halı bana bana bakıyo sileceğim bakınırken gördüm loc var bi aklım onda bi aklımda dergide okudum amonyakla siliniyormuş denesemmi bilmiyorum:sm_confused:

Benim koltuklarım koyu mavi hatta lacivert. hep koslayla siliyorum yada sildiriyorum. ama çok da memnun değilim. durulanmaz demesine rağmen duruluyorum ondan mı anlamadım. koltukların üzerinde açık sarı lekeler oluştu kocaman.koyu renkli olduğundan çok belli olmuyor ama ben dikkatli baktığımda görüyorum. çok moralim bozuluyor.bir de arap sabunu deneyeceğim bakalım nasıl olacak.
en iyisi koltuk kılıfı aslında.çıkar yıka mis gibi ser. ama ona da fırsat olmadı henüz.

Bende halılarımı çamaşırsuyu ile siliyorum Hemde domestosla hiç rengi falan atmıyor üstelik halım krem siyah pamparlak oldu. Koslaylada güzel kokuyo diye kullanıyorum.Locta kullandım hemen hemen denemediğim bişey kalmadı ama bana soracak olursanız çamaşırsuyu kullanın hiç korkmayına.s

malum bayram yerdeki halı bana bana bakıyo sileceğim bakınırken gördüm loc var bi aklım onda bi aklımda dergide okudum amonyakla siliniyormuş denesemmi bilmiyorum:sm_confused:

amonyağın halıdaki bazı lekeler için kullanıldığını duymuştum ama tümden bilmiyorum ki....

bende de kosla var bır ıkı defa sıldım sonra kaldı dolapta zavallıcık..bende bu bembeyaz halılar ve sureklı bırseyler döken koca varken bu halılar ne koslaya dayanabılır ne baskasına valla..ben pes ettım artk adam bısey dökunce devralıyor ısı bır hızlı hızlı sılısı varkı derısını yuzer gıbı halının cıkıyor valla meyvesuyundan cayına herbısey..zaten bır senenın ıcınde ıkı halımı yıkamak zorundakaldım..elle sılmek bana göre zor..makına mı dusunsem dıyecegm o da annemden bılıyorm usenıyon onda da..en ıyısı sanırım yıne koca deterjanı:))

evet canım ya, benim eşim de bazen ocağı siler, nasıl bastırıyorsa ben o kadar kuvvetli temizleyemiyorum...

Bende halılarımı çamaşırsuyu ile siliyorum Hemde domestosla hiç rengi falan atmıyor üstelik halım krem siyah pamparlak oldu. Koslaylada güzel kokuyo diye kullanıyorum.Locta kullandım hemen hemen denemediğim bişey kalmadı ama bana soracak olursanız çamaşırsuyu kullanın hiç korkmayına.s
çamaşırsuyundan çekiniyorum açıkcası

Evett canım amonyak dedin aklıma geldi.Annem eskiden koltuklarını amonyaklı su ile silerdi.O zamanlar kadife koltuklar çok vardı inan pırıl pırıl parlardı.İyiki söyledinde aklıma geldi vallahi unutmuştum.Bende bundan sonra halılarımın son duruluma suyuna amanyok kesinlikle katacağım

X