Saç Rengi ve Saç Boyama altın parıltılı çikolata palette boyayan varsa buraya

ddmerhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
51
0
ya arkadaslar altın parıltılı çikolata nasıl bi renk oluyo boyayanlar resmini koyablir mi cok koyu mu yada cok acık mı renk merak ediyorm

ayy bende merak ediyorum nasıl duruyor..fotosu olanlar koyabilirler mi acaba? saçlarım koyu kahve merak ediyorum nasıl olur bende fotolardan bi tahmin yürütebilirim belki

ben pazar günü boyadım..kahverengi istiyosan çok güzel bir renk ve parlak da oluyor ayrıca.ne siyaha dönük ne de sarıya tam kahve..
saçım siyahtı ve bana da yakıştı..

markaya göre deişiyor..ben palettenin natural olnından boyamştm resmen syah oldu saçlarm...

kızlar yakın zamanda bu renge boyayan varmı ben aldım ama cesaret edemiyorum.saçımda turuncumcu yada bazılarına göre yeşilimsi bi renk var,kapatırmı sizce ne dersiniz???

bende renk cabuk aktı arkadaslar once kahverengi gibi kızıla çalıyordu sonra aktı sarılar kaldı bende anlamadım

bende renk cabuk aktı arkadaslar once kahverengi gibi kızıla çalıyordu sonra aktı sarılar kaldı bende anlamadım

çok koyu oldu mu canım benim saçım açık kumralla koyu kumral arası turuncu saçma salak bi renk şuan...boya koyultur mu aldım ama korkuyorum boyamayabilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

kızlar benim msjlarım daha az olduğu için resim yada adres yazamıyorum bir arkadaş saçını altın parıltılı çikolataya boyamış ve resmini paylaşmış.Google'a "altın parıltılı çikolata" yazın ve çıkan ikinci seçeneğe tıklayın resmini görebilirsiniz..

selam kızlar bu biraz eski bir konu ama bende aynı bu soruyu sormak istiyorum. palette altın parıltılı çikolata rengini kullanan yada deneyen varsa lütfen bilgi verir mi? sanırım 2 çeşiti var ben rengi daha açık olanına boyamak istiyorum kullanan varsa lütfen üşenmesin yazsın :KK34:

X