Cilt Bakımı Ürünleri Kuru ve çok hassas cilt için nemlendirici tavsiyeleriniz?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
teşekkürler umutdora.ben bu kremi eczaneden alıcam değilmi?fiyatı ne tam olarak.birde sen hassas ciltler için olanımı kullanıyorsun?

umarım bu sefer fayda görürüm ve sonuçları buraya yazarım

evet canım ecznelerde bulabilirsin ama her eczanede yok internetten nuxe satan eczaneler diye aratırsan bulursun.:) ben hassas ve kuru cilt için olanları kullanıyorum ama sen mutlaka cilt tipini ve yaşını söyle eczacıya. fiyatları değişiyor hayatım benim aldığım yoğun nemlendirici krem 65 tl kırışıklar için olan 85 tl. genelde bu civarda fiyatlar ama memnun kalacağını düşünüyorum. ben arkadaşlarıma da tavsiye ettim kullananlar çok memnun. yine sormak istediğin birşey olursa çekinme yaz, ben dermokozmetiğe aşırı ilgimden dolayı uzmanlaştım diyebilirim, inşallah sorununa çare bulup memnun kalırsın, sevgiyle.....:KK61:

önerdiğiniz bu yoğun nemlendirici nuxe kremin adı ne acaba? internette araştırıyorum bir sürü nemlendirici çıkıyor da

benim cildim çok kuru, senin karmaydı sanırım. sen istersen eczaneye danış ama ben benim nemlendiricinin adını veriyim yinede... nuxe creme hydratation 24h moisture cream (24 saat etkili nemlendirici):KK3:

önerdiğiniz bu yoğun nemlendirici nuxe kremin adı ne acaba? internette araştırıyorum bir sürü nemlendirici çıkıyor da

ürünün resminide ekledim cnm...
$nuxe_creme_fraiche_24hour_moisture_cream.jpg

bana yakın bu ürünleri satan 2 eczane buldum .bugün gidip bakıcam inş.

yardımcı olduğunuz için çok saolun:80:

benim cildim kuru hassas ve pul pul dökülür.özellikle kış ayları kabusum olur.göz kapaklarım bile kıpkırmızı olur ve dökülür.yıllarımı bu sorunu çözmeye verdim diyebilirim.denemediğim dermokozmetik kalmadı.çoğu allerji yaptı.4 sene memnuniyetle kullandığım ürün la roche posay tolerıan rıch oldu.sonra bu yüzümü çok kötü yapmaya başladı.inanılmaz kızarıklık oluştu.yüzüm yanmış gibi oldu.kortizol kullanmak zorunda kaldım.sebebini araştırdım ve buldum.içinde dımetocon olan bir üründü.dımetikon zamanla ciltte birikip cildin nefes almasını önlüyormuş.şampuanlarda varsa sonuç saç dökülmesi oluyor.sonrasında seçimlerimi buna göre yapmaya başladım.içeriği okuyorum.en son kullandığım ürün ise Vaseline krem oldu.yeni çıkmış.çok memnun kaldım.bir kez sürüyorum ve gün boyu nemlilik devam ediyor

Kızlar aşırı hassasiyet olunca kılcal damar genişlemesinden dolayı kızarıklık oluyor.Kıraklıga çözüm bilen yok mu yaaa:KK31::KK31::KK31:

benim cildim kuru hassas ve pul pul dökülür.özellikle kış ayları kabusum olur.göz kapaklarım bile kıpkırmızı olur ve dökülür.yıllarımı bu sorunu çözmeye verdim diyebilirim.denemediğim dermokozmetik kalmadı.çoğu allerji yaptı.4 sene memnuniyetle kullandığım ürün la roche posay tolerıan rıch oldu.sonra bu yüzümü çok kötü yapmaya başladı.inanılmaz kızarıklık oluştu.yüzüm yanmış gibi oldu.kortizol kullanmak zorunda kaldım.sebebini araştırdım ve buldum.içinde dımetocon olan bir üründü.dımetikon zamanla ciltte birikip cildin nefes almasını önlüyormuş.şampuanlarda varsa sonuç saç dökülmesi oluyor.sonrasında seçimlerimi buna göre yapmaya başladım.içeriği okuyorum.en son kullandığım ürün ise Vaseline krem oldu.yeni çıkmış.çok memnun kaldım.bir kez sürüyorum ve gün boyu nemlilik devam ediyor

aynı sorun bende de vardı, doktorlar çözüm bulamadı. bunu öğrendiğime çok sevindim, ben de dikkat edeceğim bundan böyle

merhaba öncelikle benimde cildim hassas ve kuru la roche rich bende kullandım cildim kaymak gibi oldu sonuna doğru bozulur gibi oldu..ancakdoğal maskelerde yağıyordum suda içiyorum bolca onlar çok önemli etken özellikle su kuru cilde çok iyi geliyor benim doğal maskelerim var doğal peeling germe sizvilce ve lekelerden kurtulma ama düzenli bir şekilde kullanıcaksın evdeki malzemelerden yapıyordum buaralar bıraktım yalnız başlıyorum buhafta... 100de 100 doğal bir krem kullanıyorum gözlerine dahi sürebilirsin haccer diye bitmek üzere ve cildime çok iyi geldi gibi hissediyorum tavsiye edebilirm...

aynı sorun malesef bendede var. ilk kozmetik denemiştim kafama göre suratım dahada berbat oldu daha sonra bi cilt doktoruna gittim. noviderm urunlerini önerdi. yuzumu gunesten ve ruzgardan korumam gerektigini soyledi. aldım kullandım çok asırı bi faydasını göremesemde kullandıgım tum urunlere nazaran iyi oldugunu soyleyebilirim. benim cildim asırı kuru ve hassas cogu zaman pul pul dokuluyor.sizde işe yarayabilir. suan o urunleri kullanmıyorum cunki istedigimi bulamadım ve pahalılar. daha sonra internetten arıştırdım ve bi maske buldum denedim çok memnun kaldım.
4/1 avakado
1 çay kaşıgı tereyag
3/1 çay bardagı greyfurt
hepsini karıştırıp suruyorum yuzume 30 dakika bekliyorum. gercekten nemlendiriyor ve puruzsuzleştiriyor. haftada 1 yapmak yetiyor

suan nemlendirici niyetine saf zeytinyagı kullanıyorum ondanda memnunum. gunde 1 kez yatarken surmek yetiyor. umarım sizinde işinize yarar :))

greyfurt mu :KK43:
daha önce yaptığım bir karışımda portakal kabuğu rendesi vardı, yüzüm resmen yanmıştı kuru olduğu için..
dakikalarca su ile yıkadım, hatta buz ile masaj yaptım ama acıyı dindirememiştim uzun süre.

greyfurt daha etkili portakaldan, yüzüne vereceği zararı düşünemiyorum, nasıl acımıyor yüzün?

arkadaşlar benim cildim çook kuru ve çok hassas...en ufak rüzgaeda bile ufak ufak kızarıklıklar oluşan bir cilt malesef...kullanmadığım nemlendirici kalmadı desem yeridir...clınıq,lancome,nivea,arnauld,loreal,avon ve hatta arko...ama kalıcı bir sonuç hiçbirinden alamadım...kullanıp faydasını gördüğünüz bunların haricinde neler var..paylaşırmısınız...çok sinirimi bozmaya başladı bu durum....hergün makyaj yapan ve bir okadarda cildine ii bakan biriyim ama yinede olmuyor...hassas olduğu için makyaj yapıncada sorun oluyor....fikirlerinizi bekliyorum....

kesinlikle dr murad c vitaminli gündüz kremi farkı göreceksin pahalı ama değer

selam arkadaslar
umarım bu yazıyı okursunuz ve cevap verirsiniz.uzun zaman geçmiş yorum yazalı.şimdi ciltleriniz ne durumda ve ne kullanıyosunuz.malum benimde cildim kuru ve yas 37.geç kaldım ürün kullanmakta belki .kırışıklarım arttı.cildiyeye mı yoksa güzellik uzmanına mı gidiim bilemiyorum.teşekkürler

arkadaşlar benim cildim çook kuru ve çok hassas...en ufak rüzgaeda bile ufak ufak kızarıklıklar oluşan bir cilt malesef...kullanmadığım nemlendirici kalmadı desem yeridir...clınıq,lancome,nivea,arnauld,loreal,avon ve hatta arko...ama kalıcı bir sonuç hiçbirinden alamadım...kullanıp faydasını gördüğünüz bunların haricinde neler var..paylaşırmısınız...çok sinirimi bozmaya başladı bu durum....hergün makyaj yapan ve bir okadarda cildine ii bakan biriyim ama yinede olmuyor...hassas olduğu için makyaj yapıncada sorun oluyor....fikirlerinizi bekliyorum....
A ve E vitamini zengini lampert firmasinin Retinol kremi cok iyi geliyor.

benim cildimde cok kuru pul pul oluyor yuzum kollarim bacaklarim sanki toz dokuluyormus gibi.. doktorum bana vaselinelanette kremi verdi cok iyi geldi belki tr de vardir bir eczaneye bakin. ve cildim cok hassas kucukken yuzum yandi, ama bu kremi surdugumde problem olmuyor bide akne var, onun icin doktor antibiyotik yazdi o yuzumu sakinlestiriyor ama cok kurutuyor.
Yengem kuafor oda tam yagli sut dene dedi her aksam yatmadan once pamukla sur dedi yaptim yine bir ise yaramadi. argan yagsida kullandim oda ise yaramadi. en iyisi vaselinelanette kremi

X