Şampuan ve Saç Kremleri Yal salar iin ampuan nerileriniz?

benimde ertesi güne yağlanır saçlarım. hergün yıkamak ister. ben syoss şampuanın hacim olanını kullanıyorum ve saçlarım iki günde yağlanıyor artık aslında yıkanmasa 3. günde kullanılabilir ama ben yıkıyorum.

benim de eşimin yağlı saç problemi var, alnına kadar yayılıyor ikinci günde yağlanıyor başı hemen. kerastase ın yağlı saçlar için olanını kullandı o çok iyi geldi, üç güne falan çıkardı yağlanma süresini ama biraz pahalı daha uygun yerine kullanabileceği bir ürün bakıyorum ben de. denemeyenlere tavsiye ederim.:KK76:

Kerastase, elseve, gliss ve body shop'ın yağlı saçlar için olan şampuanlarını denedim hiç memnun kalmadım bence almak için hiç zahmet etmeyin. Benim saçlarım çok yağlı en çok tresanın yağlı saçlar için olan ısırgan otlu şampuanı iyi geliyor. Tresan da mükemmel mi, değil ama kötünün iyisi derim.

arkadaşlar ben de sebamed in şampuanını kullanıyordum. ama istediğim sonucu alamadım .bugün aktardan çamterebentin özlü bitkisel bir tabe şampuan aldım. iyi geleceğini düşünüyorum. çünkü çamterebentini yağlı saçlara önerenleri çok duydum. bu şampuan 15 tl. yanında çamterebentin özlü şaç losyonu da hediye aldım yarından itibaren kullanmaya başlarım. gelişmeleri paylaşmaya çalışacağım:)

Son düzenleme:
yves rocherın ısırgan otu özlü şampuanını kullanmaya başladım yağlanma süresini geciktirdi bana iyi geldi öneririm :)

Son düzenleme:
gizlibaharcım biberiyeyi sıcak suda ağzı kaplı olarak 15 dk demle ılıdıktan sonra içerisine yaım limon sık saç diplerine iyice yedir beklet bukarışım sıvı olduğundan hemen akıyodu bitmiş püskürtmeli bi kutuya koyuyorum artık saçımın her noktasına sıkabiliyorum saç dibini yuvarlak hareketlerle ovmnı öneririm

artık saçlarım yağlanmıyo

Canım formül çok güzel ama yaptıktan sonra saçı duruluyormuyuz yoksa o şekilde mi bırakıyoruz ?

Herkese Merhaba
Buldugum sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. Hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boyalarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten o sampuani buldum.Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyorum. neyseki artik Turkiye ye de geldi. Mane`n Tail... bazi sitelerde satiliyor
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!!
bu arada belirtmeden gecemiycem, denedigim yollar:
her turlu sac bakim yagi
brezilya fonu
haftalik yaptirdigim sac bakim kurleri
keratinler
servet harcadigim unlu markalarin sampuanlari
hicbiri bu sampuanin yarattigi etkinin 10 da 1 ini yaratmadi.
onerimi lutfen dikkate alin ve artik bos yere hem zamaninizi hem de paranizi harcamayin bayanlar...

merhabalar :) bilmiyorum daha önce yazan oldu mu ama bende aynı sıkıntıyı çekenlerdenim canım.bugün yıkadım mesela yarın akşam hemen yağlanmaya başlıyo.ben dove komili ve duru kullanıyorum dönüşümlü olarak.ikisini de yağlı saçlar olarak kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum.eğer yağlı saçlar için şampuan kullanmazda başka normal yada kepekli saçlar için şampuan kullanırsam başımın üst kısmı sanki 1 aydır yıkanmıyo gibi yağ kalıbı oluyo resmen! ama dediğim gibi duru komili ve dove dan çok memnunum tatlım inşallah yardımcı olabilmişimdir :)

X