Şampuan ve Saç Kremleri Yal salar iin ampuan nerileriniz?

CHARLIEU Seboregülating Milk Şampuan kullanmalısın. Alıp kullan inan çok memnun kalacaksın.Benim saçlarımda çok yağlı. Şu an dökülme sorunum var diye vitami hapları ve ilaçlı şampuan kullanıyorum düzelir düzelmez saçlarım bende bunu kullanıcam.

CHARLIEU Seboregülating Milk Şampuan kullanmalısın. Alıp kullan inan çok memnun kalacaksın.Benim saçlarımda çok yağlı. Şu an dökülme sorunum var diye vitami hapları ve ilaçlı şampuan kullanıyorum düzelir düzelmez saçlarım bende bunu kullanıcam.
ilk defa duyuyorum bu şampuanı.nerden bulunur ki.?

ya kıslar benimde saçlarım yaglıı inanın aklınıza gelcek her şampuandan aldım kulandım ipek şampuan gibi olmadı hiç biri..en pahalısınıda aldım çok maffetti keçe gibi yaptı saçlarımı..6-7 aydır ipek yaglı saçlar için olan ile saç kremi kulanıyorumm çok memnunum:)saç kremini sadece saçlarımın ucuna sürüyorumm yoksa yaglanıyor hemen:)

benimde saçlarım aşırı yağlı 2. günde hemen yaglanır. uzun süredir bioblas yağlı saçlar için olan şampuanı kullanıyorum gerçekten memnunum onu kullandıgımdan beri 3. gun yağlanıyor saçlarım ..

ben en geç 2. gün yıkamak zorundayım saçlarımı
kuaföre gittiğimde, saçım 4 gün falan yaplanmadan durmuştu çok dikkatimi çekti
bi dahaki gidişimde sordum
kullandıkları şampuanın tuz oranı düşükmüş bu nedenle yağlanmayı durduruyo
hemen ısmarladım 5 kiloluğu 25 tl
adını unuttum:8
alınca hemen yazarım buraya

canım seni bekliyoruz hala öğrenemedin mi?

ben kesinlikle kerastase'ın bain clarifiant ını öneririm.çok yağlı saçlarım vardı.ve hacimsiz de.3 senedir kullanıyorum ama memnun olmadığım tek bir an olmadı.şefaf rengi ve az miktarı dahi çok köpürüyor.arkadaşlarımda neyle yıkıyorsun saçların çok temiz gözüküyor diye soranlar oluyor :).fiyat olarak brz pahalı olablr ama bn her iki günde bir yıkamama rağmen aylarca kullanıyrm 250 ml ini. en son 40 küsür olmalı fiyatı da

benimde saçlarım çok yağlı arkadaşlar ve sönük ben vichy i buldum hartika bir şampuan saç derisi için olanını alıcaksınıs dışı yeşil yazılı olan bir kutu kullanın bana dua edersinis :):)hem yağlanmayı azaltıyor hemde saçları çok dolgun gösteriyor

Arkadaşlar bir de indirime girmiş yani 8 lirayken aniden 4 liraya düsmüs sampuanlar ilgimizi çeker . Sonuçta indirim deriz alırız . Ama bu tip sampuanların geneli deneyimlerim sonucunda gördüm kii sahte . Sanki saçlarım sabunla yıkanmış gibi gıcır gıcır oldu taranmadı kepek sorunu vs . . Bu gibi konularada dikkat etmek gerek .

OTACI...
Daha önce forumda bir arkadaşın kullandığını ve iyi geldiğini okumuştum.
Ben TRESAN kullanıyordum fakat içinde silikon madde olduğunu görünce bıraktım.
OTACI'da silikon madde yok. En azından benim kullandığım 2 çeşitte yok.

1. si OTACI - ısırgan otlu dengeleyici şampuan ( üzerinde " normal ve yağlı saçlar için " ) yazıyor.
2. si OTACI - 10 bitki özlü şampuan ( üzerinde " normal ve yağlı saçlar için " )

Ben önce ısırgan otluyu denedim ve ilk gün dikkat etmemiştim 2. gün yağlanma olmadığını gördüm.

Fakat kokusu daha iyi olduğu için diğerine geçtim. Onu kullanıyorum şu an fakat hala yağlanma yok.

Fiyat ve Özellikleri: 7 TL civarında aldım 1 tanesini. Saçı biraz sert yapıyor diğer şampuanlara göre. Krem vs başka şeyler denemedim hiç.

Nerede bulabilirim: Ben GROSERi marketlerinde bulmuştum, başka nerede var bilmiyorum.

Not: Eskiden sabah yıkardım ve öğleden sonra şakaklarımda yağlanmayı görürdüm. Şimdi yine hergün yıkıyorum. fakat diğer gün sabaha kadar hiç yağ belirtisi olmuyor. Hergün yıkama nedenim kullandığım bir saç losyonu. Günlük sürmem gerekiyor.

Kullanıp etkisini gördükten sonra sadece dua etmeniz yeterli. Başka şey istemiyorum.

Arkadaşlar benimde saçım çok yağlı bugün yıkasam ertesi gün yağlanıyordu her şampuanı denedim değişen bişey olmazdı. Şimdi lush'ın yağlı saçlar için olan katı şampuanını kullanıyorum çok memnunum. Bir defa kullanmanız yetiyor saçımı tertemiz yapıyor en çok pratik olmasını seviyorum normal şampuanla 3 kez yapardım 1 saat çıkamazdım banyodan ertesi gün hiç yıkanmamış gibi yağlanmasına sinir olurdum. ılk kullanımlarda saçınız sertleşiyor ama sonradan oda olmuyor. Benim gibi yağlı saçtan muzdarip olanlara tavsiye ediyorum.

katı şampuan nasıl oluyor acaba, hiç lush'ın bu şampuanından kullanan var mı arkadaşlar, bu mesaj bayağı eski tarihli de:26:

schauma kullanıyorum yeşil olanı 7 bitki özlü dimethicon yok içinde.fiyatıda çok uygun inanılmaz hafifletiyor saçları pahalısı ucuzu denemediğim şampuan kalmadı ama bundan memnun kaldım 1 aydır kullanıyorum çok iyi ama saç alışırda yine yağlanmaya başlarmı bilemiyorum ama tavsiye ederim.

hmm bi de schaumaya bakayım, denemekten zarar gelmez di mi:KK5:

benimde saçlarım aşırı yağlı 2. günde hemen yaglanır. uzun süredir bioblas yağlı saçlar için olan şampuanı kullanıyorum gerçekten memnunum onu kullandıgımdan beri 3. gun yağlanıyor saçlarım ..

bioblas da listeye girdi:KK68:

kızlar elseve yağlı saçlar için kullanan varmı ? almayı düşünüyorumda

elseve'i ben de merak ediyorum pek yorum göremedim ama:44:

OTACI...
Daha önce forumda bir arkadaşın kullandığını ve iyi geldiğini okumuştum.
Ben TRESAN kullanıyordum fakat içinde silikon madde olduğunu görünce bıraktım.
OTACI'da silikon madde yok. En azından benim kullandığım 2 çeşitte yok.

1. si OTACI - ısırgan otlu dengeleyici şampuan ( üzerinde " normal ve yağlı saçlar için " ) yazıyor.
2. si OTACI - 10 bitki özlü şampuan ( üzerinde " normal ve yağlı saçlar için " )

Ben önce ısırgan otluyu denedim ve ilk gün dikkat etmemiştim 2. gün yağlanma olmadığını gördüm.

Fakat kokusu daha iyi olduğu için diğerine geçtim. Onu kullanıyorum şu an fakat hala yağlanma yok.

Fiyat ve Özellikleri: 7 TL civarında aldım 1 tanesini. Saçı biraz sert yapıyor diğer şampuanlara göre. Krem vs başka şeyler denemedim hiç.

Nerede bulabilirim: Ben GROSERi marketlerinde bulmuştum, başka nerede var bilmiyorum.

Not: Eskiden sabah yıkardım ve öğleden sonra şakaklarımda yağlanmayı görürdüm. Şimdi yine hergün yıkıyorum. fakat diğer gün sabaha kadar hiç yağ belirtisi olmuyor. Hergün yıkama nedenim kullandığım bir saç losyonu. Günlük sürmem gerekiyor.

Kullanıp etkisini gördükten sonra sadece dua etmeniz yeterli. Başka şey istemiyorum.

otacı'nın küçük numuneleri vardı gratis de 1 tl galba birkaç kullanımlık denemek lazım sanırım büyük şişe almadan, ısırganlı kötü kokuyor demek o kalsın 10 bitkiliyi deneyeyim:18:

şekerler.. ben size cuk uygun fiyata yaglanmayı gecktrecek çareyi söyliyecegim..
Duru yeşilçay ve greyfurt özlü şampuanLa saclarını güzelce yıkıyorsunuz.. daha snra Kozanın kükürtLü sabununu alıp saclarını dip kısmına cok az uygulayıp iyice duruluyorsunuz. az miktarda dedim cnkü kükürtlü sabun aşırı kullanıldıgnda sertlik yabıor. ayrıca duru sampuan sacları onarıcı etkiside var. bnm saclarım dökülüyordu buara baya iyiler :KK34::KK1: $koza-sac-ve-cilt-sabunu-dogal-kukurtlu__35511013_0.jpg $duru-sampuan-greyfurt-ve-yesilcay-ozlu-750ml-yagli-saclar-mb34013_788717_r1.jpg

şekerler.. ben size cuk uygun fiyata yaglanmayı gecktrecek çareyi söyliyecegim..
Duru yeşilçay ve greyfurt özlü şampuanLa saclarını güzelce yıkıyorsunuz.. daha snra Kozanın kükürtLü sabununu alıp saclarını dip kısmına cok az uygulayıp iyice duruluyorsunuz. az miktarda dedim cnkü kükürtlü sabun aşırı kullanıldıgnda sertlik yabıor. ayrıca duru sampuan sacları onarıcı etkiside var. bnm saclarım dökülüyordu buara baya iyiler :KK34::KK1:Eki Görüntüle 164295 Eki Görüntüle 164296

:44: hmm kükürt sabunu olmadan duru şampuan tek başına fayda etmiyor o zaman, di mi:44:

dove, pantene gibi markalar hiç iyi gelmiyor yağlı saça...defne garlıdan çok memnun kalmıştım,biraz fazla kurutuyordu ama bulamıyorum pek marketlerde...down under naturalsdan da çok memnun kaldım, kırmızı renkli olan, hacimlendirici yazıyor üstünde. hakkaten yağlı saçlarımı hacimlendiren güzel bir şampuandı. otacı ısırgan otlu kullanıyorum şimdilerde, yağlı saçlar için olanından; pek bir fayda görmedim. saçımı durularken yağdan arınmış gibi gelmiyor, üstüne sabunlayınca anca arınıyor :)

dove, pantene gibi markalar hiç iyi gelmiyor yağlı saça...defne garlıdan çok memnun kalmıştım,biraz fazla kurutuyordu ama bulamıyorum pek marketlerde...down under naturalsdan da çok memnun kaldım, kırmızı renkli olan, hacimlendirici yazıyor üstünde. hakkaten yağlı saçlarımı hacimlendiren güzel bir şampuandı. otacı ısırgan otlu kullanıyorum şimdilerde, yağlı saçlar için olanından; pek bir fayda görmedim. saçımı durularken yağdan arınmış gibi gelmiyor, üstüne sabunlayınca anca arınıyor :)

şu anda banyoda 7-8 tane şampuan var ve kesinlike çok haklısın, dove normal saçlar için olan ve pantene kepeğe karşı kullanırdım kaç yıldır, ama bu topicler sayesinden head&shoulders'ı keşfettim ve ondan sonra arada dove ya da pantene kullanınca saçlarım öğlen bile yağlı gibi geliyor.

benim saçlarım dipleri yağlı uçları bayağı kuru, uzun ve iri kıvırcık-dalgalı saçlarım.
1- dove ve pantene çok çabuk yağlandırıyor son 1 yıldır her gün saçlarımı yıkamak zorunda hissediyordum kendimi.
2- schauma yeşil'i aldım ama saçlarımı sert yaptı sanki kenarda bekliyor.
3- head&shoulders'tan çok memnun kaldım 2. gün akşamı bile hala tertemiz ve yağsız duruyor saçlarım! ayrıca krem kullanmadan da oluyor üzerine, sonradan gliss sprey kullandığım için.
4- otacı yağlar saçlar için(bu da sanki biraz sert olur gibi oldu ama schauma gibi değil) ancak annem çok memnun kaldı! onun saçları daha kalın tellidir, belki de bu yüzden bilginizee...

5- dalin bebe şampuanı, üzerine krem yapmam gerekiyor ve diplere yapmadığımdan haliyle çok dolaşmış oluyor, sert yapıyor maalesef.

diğerlerini unuttum :KK1:

ben yaglı saclar için olann tüümm sampuanları kullandım neredeyse.. en cok head&shoulders dan memnun kaldım . Loreal Elseve i kullanıyorum son aylarda ondan pek memnun kaldıgımı söyleyemem benim saclarım aksam yıkayp uyudugumda öbür aksama kadar yaglanıyor kil maskesi demislerdi onuda yaptım ama yok yok bide saclarım uzun özellikle kısın o kadar zor oluyo ki......

X