beta hcg böyle çıktı ama regli oldum yardım neolur

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.470
6
51
kızlar reglim 3gün gecikince kan verdim hemen.ama akşamıda reglim söktü halada devam ediyo 3.günüm bugün.sonuç 9.41 çıktı.sağlık ocağındaki doktor düşük yapıyorda olabilirsin doktorunu ara ben pek anlamıyorum gerçi dedi.aradım hemen reglin bitince gel bakalım.düşük olsa anlaşılırdı nasıl geliyor kanaman bir değişiklik varmı falan işte bişeyler sordu normal dedim herşey.endişe etme dedi ama kafayı yiycem sizce bu değere göre gebemi olmam gerekiyordu? gebe olamam şu anda dimi regli oldum resmen uff nolur yardım edin bana yaa :çok üzgünüm:

canım benm bıldıgım degerın 5 ın ustundeyse gebe oluyorsun çok erken yapmıssın 3 gun gecmıs hamıle olabılırsın
ama ustunede adet görmus olabılırsın
dusukte yapıyor olabılırsın
hakkında hayırlısı olsun en mantıklısı dr a gıtmen
Allah yardımcın olsun

sağol arkadaşım inşallah düşük değildir gerçekten iyice yıkılırım artık.allahım neolur olmasın.daha temmuzda kalbi durduğu için aldılar bebeğimi benden.gene kaybetmiş olmayayım .çok moralim bozuk

kızlar reglim 3gün gecikince kan verdim hemen.ama akşamıda reglim söktü halada devam ediyo 3.günüm bugün.sonuç 9.41 çıktı.sağlık ocağındaki doktor düşük yapıyorda olabilirsin doktorunu ara ben pek anlamıyorum gerçi dedi.aradım hemen reglin bitince gel bakalım.düşük olsa anlaşılırdı nasıl geliyor kanaman bir değişiklik varmı falan işte bişeyler sordu normal dedim herşey.endişe etme dedi ama kafayı yiycem sizce bu değere göre gebemi olmam gerekiyordu? gebe olamam şu anda dimi regli oldum resmen uff nolur yardım edin bana yaa :çok üzgünüm:

canım bana da benzer birşey olmuştu ama sonra düştü hcg.içtiğin ilaçlar falan hcgni yükseltmiş olabilir.kadın doğumcuya görünmelisin ve bebeğin için acele etme annesi o en güzel zamanı bekliyor annesi için:))))

canım bana da benzer birşey olmuştu ama sonra düştü hcg.içtiğin ilaçlar falan hcgni yükseltmiş olabilir.kadın doğumcuya görünmelisin ve bebeğin için acele etme annesi o en güzel zamanı bekliyor annesi için:))))

inşallah öyledir canım sağol desteğin için a.s.

canım büyük olasılıkla kimyasal gebelik kimyasal gebeliklere doktorlar normal gebelik gözüyle bakmıyolar kürtajada gerek yok sen rahat ol adetin bitsin doktoruna git muayneni ol şöyle düşün kimyasal gebelik denen şey yumurta döllenirken sorunlar oluşmuş doğada bunu kendiliğinden başlamadan sonlandırmış allahın bi mucizesi yani allahtan herşeyin hayırlısını iste bunuda düşük diye adlandırma çünkü normal bi gebelik yok ortada
GEÇMİŞ OLSUN saygılarımla.

canım büyük olasılıkla kimyasal gebelik kimyasal gebeliklere doktorlar normal gebelik gözüyle bakmıyolar kürtajada gerek yok sen rahat ol adetin bitsin doktoruna git muayneni ol şöyle düşün kimyasal gebelik denen şey yumurta döllenirken sorunlar oluşmuş doğada bunu kendiliğinden başlamadan sonlandırmış allahın bi mucizesi yani allahtan herşeyin hayırlısını iste bunuda düşük diye adlandırma çünkü normal bi gebelik yok ortada
GEÇMİŞ OLSUN saygılarımla.

sağol canım.elimde değil çok üzgünüm şu anda neden oluyor bu anlamıyorum.doktorum tahlil yaptırdı hepsi iyi çıktı rahimdede sorun yok.bebişim olmayacak galiba rabbim yollamıyacak sağlıklı bi bebiş bana heralde hep engel oluyo var bi hayır bundada.artık gebe kalmaya korkuyorum.nasibimde yok belkide.inanılma kötüyüm ağlamak istiyorum.sorun nerde anlamadım eksik kalan testler varsa onlarıda yaptıracağım artık.doktoruma bi gideyimde bu hafta.hayırlısı.ama umudumu yitirmeye başladım bugün.ki ben umutluydum .olmazsada nasip dedim hep.ne yapalım nasip değil belkide ama ne yalan söyleyeyim yüreğimin bir köşesi minnacık kızım gibi tatlımı tatlı bir evlat daha isityor. :a015:

neyse ben kaçıyorum canım çok sıkkın tadım kalmadı .sağolun desteğiniz için öpüyorum hepinzi iyiki varsınız kk daki dostlarım

sağol canım.elimde değil çok üzgünüm şu anda neden oluyor bu anlamıyorum.doktorum tahlil yaptırdı hepsi iyi çıktı rahimdede sorun yok.bebişim olmayacak galiba rabbim yollamıyacak sağlıklı bi bebiş bana heralde hep engel oluyo var bi hayır bundada.artık gebe kalmaya korkuyorum.nasibimde yok belkide.inanılma kötüyüm ağlamak istiyorum.sorun nerde anlamadım eksik kalan testler varsa onlarıda yaptıracağım artık.doktoruma bi gideyimde bu hafta.hayırlısı.ama umudumu yitirmeye başladım bugün.ki ben umutluydum .olmazsada nasip dedim hep.ne yapalım nasip değil belkide ama ne yalan söyleyeyim yüreğimin bir köşesi minnacık kızım gibi tatlımı tatlı bir evlat daha isityor. :a015:

canım anladığım kadarıyla ikinciyi istiyosun benimde 9 yaşında bir oğlum var ikinci olmuyo oğlum 4 yaşındayken gebe kalmıştım düşük yaptım 3 ay öncede gebe kaldım malesef o da düştü 9 senedir hiç korunmadım oğluma bile evliliğimin 4. yılında kavuştum şimdi gene bitane daha yavrum olmasını çok istiyorum ama olmuyo napalım nasip diyorum her şeyde vardır bi hayır en azından anneliği tattım allah hiç çocuğu olmayanlara versin diye dua ediyorum banada hayırlısı ne zamansa o zaman ver allahım diye dua ediyorum önümüzdeki ay bende tedaviye başlıcam aslında benim bi sorunum yok bütün testler tahliller yapıldı filimler çekildi eşimede tahlil verdi dr onuda yaptık herşey normal en ufak bi sorun yok doktor denk gelmiyodur diyo hafifde bi destek lazım yumurlamayı hızlandırmak için herşey allahdan o doğru zamanı biliyo nasibimiz ne zamansa o zaman teklifsiz vericekti merak etme şunuda unutma her şey beyinde bitiyo kendine başka meşkuliyetler bul bebeği fazla düşünmemeye çalış ben öyle yapıyorum
hayırlı akşamlar a.s.

Fundam canım benimm dualarım seninle arkadaşımm .Rabbim hakkında hayırlıı olanı göstersin inşallah bebeğin seninledirr:Saruboceq::Saruboceq::teselli:

Funda canım moralini bozma herşeyin hayırlısı olsun:teselli:
Eğer kimyasal gebelik bile olsa gene hamile kalıcaksındır allah hepimizin bu yolda yardımcısı olsun inş bizlerde bebişlerimize kavuşucaz:Saruboceq::Saruboceq:

bence 2 gün sonra tekrarla bhcg yi baktınki 2 ye katlamış hamişsin üstüne görmüşsün anlamına geliyor ama baktınki değer düşmüş o zaman arkadaşların da dediği gibi kimyasal gebelik yaşamış olursun üzülme arkadaşım dualarımızla seninleyiz

canım sende kimyasal gebelik yaşamısşın.. ama üzülme canım.. ağustosta bende geçiridim ve eylülde tekrar gebe kaldım.. şuan 11+4 günlük gebeyim canım.. kimyasal gebelikden sonra çabuk gebe kalınıyor.. inş en kısa zamanda seninde buradan mutlu haberini alıcaz canım.. bende kısmetse ikinci olucak.. bende tam 1 yılın sonunda gebe kaldım.. geçtiğimiz ocak ayında dış gebelikden ameliyat oldum.. sağ tüp gitit.. derken ağustosta kimyasal.. ve şuan şükürler olsunki normla bir gebeyim.. Rabbim sizlerede inş en kısa zamanda nasip etsin canım.. sıkma canını.. ve stres yapma.. relax olmak çok önemli.. benim hiç ummadığıım anda geldi bebişim.. kimaysaldan sonra nasıl olsa olmam dedim ama olmuş.. Rabbim çokk büyük canım.. bunu unutma..

bitanem üzülme sıkma canını bencede zamanı geldiğinde rabbim sana tekrar anne olmayı nasip edecektir.:CüvCüv:KK70:ualarım seninle bitanem doktordan gelice bizide haberdar et meleğim benimŞeniz

X