Müzik Dersleri Tiyatro ve oyunculuk yeteneği olanlar vede bu konu hakkında bilgisi olanlar

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar ben ii bi tiyatrocu olabileceğimi düşünüyorum.yani bu konuda yetenekli olduğuma inanıyorum.arkadaşlarım da benim gibi düşünüyo.erkek arkadaşımda sürekli tiyatro toplantılarına filan katılıyo ama kendisi istanbulda olduğu için pek fazla görüşemiyoruz.o yüzden adam gibi bi konuşamadık şu konuyu.hatta şu eti bumbada reklamında da oynadı.onunla bi türlü konuşamadım bu konuyu ve de daa yeni bi ilişki olduğu için sormaya da çekindim nedense ona.şimdi sizlere sormak istiyorum.bu konu hakkında bilgisi olan var mı aranızda??örneğin konservatuar sınavları??veya başka başka tiyatroyla ilgili bildiklerinizi en ufak bi bilginizi bile paylaşırsanız çok sevinirim!!cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...:1rolleyes: :1rolleyes: :enbuyukkk:

bir tek ufak bi bilgisi bile olan yok mu??

canım bir arkadaş söyledi şimdi 160 puan alman gerekliymiş sanırım birde özel eğitim için tarihleri varmış ama o arkadaş daha iyi biliyor istersen görüştürim bir

Ben tiyatro oyucusu ve egitimcisiyim arkadaşlar bilmek ögrenmek istedikleriniz varsa ben yardımcı olabilirim

çok açık anlatmışsın ayşen abla çok teşekkürler,çok iyi anladım saol !!

sende sağol elif abla ayşen ablanın anlatmasıyla çok iyi anladım,
hepiniz sağolun !!
adasu abla sen hangi tiyatroda oynuyorsun ??
benimde dayım tiyatroda çalışıyor istanbulda. yunus emre tiyatrosumuydu neydi adı.en son sömestr tatilinde gittim ama unutuyorum ismini..
ataköydeydi sanırım.

Evet istanbul ataköyde yunus emre tiyatrosu dogru bende orda oyunlar sergiledim dayının ismini söylersen tanırım bile belki :) ben haldun dormen ve müjdat gezen tiyatrosunda calıştım fransada lise ve üni. tiyatro bölmünü bitirdim şimdi egitim veriyorum hemde oyunlar yazıp sahnelendiriyorum ayrıyettende özel bir kanalda yapımcılık yapıyorum

Küçük skeçler yazdım ve oynadım...tiyatro yeteneği var bende de..

Ben oyuncuyum kendimi bildim bileli bu isin içindeyim konservatuar s1nav1na 1 kere ortam1 görmek için girmistim inan1lmaz eglenceli össden 160 taban puan1 ald1ktan sonra 2 ayr1 yetenek s1nav1na giriyorsun ikisinden de geçmen gerek tabi ama bunun için çok iyi bir egitimciden ders alman laz1m kusura bakmay1n ama bu isin içinde çok fazla torpil var tan1d1k birini bulursan daha iyi olur.Ben k1smet olursa bu sene ciddi anlamda yetenek s1navlar1na giricem.Çanakkale de bu isler biraz daha dürüst yap1l1yor yani torpil fazla yok hatta ordan bir hocan1n numaras1n1 da verebilirim ben de internetten buldum numaras1n1 izmirde oturuyorum ben sadece tek bir üni.konservatuar tiyatro bölümü var oda dedigim gibi tamamen duygusal:))okulun numaras1(0286)2180534 hocan1n ismi ülkü alt1noluk:KK43:0286)2470700 buda müjdat gezen sanat tiyatrosunun numaras1:KK43:0212)2458707 oary1 arad1m m.gezen okulunu 1 y1ll1g1 sadece 5 milyar küsarat1da var tabi ama akl1mda kalamd1 tam yani bana göre m.gezen gibi bir okulun bu fiyatta olams1 büyük avantaj ben ankara,çanakkale ve istanbulu denemeyi düsünüyorum çünkü benim hayat1m tamamen tiyatro ben as1g1m erkek arkadas1na söylemedigin iyi olmus yeni baslayan bir iliski içn dogru karar bunu farkl1 alg1lay1p ondan yararlanmak istedigini düsünebilir umar1m istedigini elde edersin basar1lar simdiden baska ögrenmek istedigin birsey varsa seve seve yard1mc1 olabilirim.

Arkadasimin oglu da buyuk cabalar sonucu universitenin tiyatro bolumunu kazandi..ama 3 ayri ilde sinavlara girdi.buyuk emekler verdi.nihayet istedigi bolumde okuyor..ama suveda dedigin gibi cok zormus canimmmmmmmmmmmm

Nimetcim birazda aslında gönderdigin kişilerde önemli bir yerde, Her ne kadar iyi yazsanda adam istemeyebilir keyfine kalmıştır sonucta okur begenir istemez ama daha sonra senin düşüncelerinden yolla cıkıp bir oyunda yazdırıp oynatabilir:kızgın: yani negatif bi cvpla karşılaşırsan sakın yılma:teselli: cünkü böyle olaylar cok yaşanıyor malesef ülkemizde,:kızgın: sen begeniyorsan güzel olduguna inanıyosan birazda tiyatro tecrüben varsa tamamdır :1yes2:

Suveda dogru bende müjdat gezende egitim veriyorum tiyatro hocasıyım 1 yıllıgı 5 milyar oldugu dogrudur ama emin ol daha uygun yerlerde vardır 1yıllıgına 5 bence cok diyorum ben bide orda calışmama ragmen ama tabi önemli insanlar önemli hocalarınız oluyor :1yes2: beni saymasanızda olur belki benim yüzüm tvde görünüp tanınmış bir sima degil ama tanıyan ve örnek almak isteyen cok insan var benim gibi biryerlere gelebilmek için tiyatro cok zordur arkadaşlar ama bazılarımız daha tecrübeli oluyo heleki sosyal bir insansa başarılı olur ama ben özellikle ice kapanık insanlarlada ilgilenmeyi seviyorum neden bir zaman sonra ice kapanıklıgından kurtulup sosyal bir insan oluyor bir kız arkadaşımız öyleydi ve şuan bana duacı bir cok arkadaşı olmuş ve cok mutlu:1closedeyes: Üniversitelerde yada sınavlarda bazı illerde torpiller var dogrudur ama olsa bile o onu biryere getir sonrasında kalır ilerleme kaydedemez öyle olan bir cok ögrencim vardı torpille girdigini söyledi eglence amaclı:kızgın: ve beni cok zorluyor dedigimi yapamıyor sadece gıgır makara bu adamdan bişi olmıycakta zaten :mymeka: bende cıkardım boşuna para ödüyor bişi olucagıda yok üzülüyorum böyle olunca sadece sanatcı olmak ünlü olmak için tiyatro kapılarına dayanıyolar yazık:çok üzgünüm: :kızgın:

Evet istanbul ataköyde yunus emre tiyatrosu dogru bende orda oyunlar sergiledim dayının ismini söylersen tanırım bile belki :) ben haldun dormen ve müjdat gezen tiyatrosunda calıştım fransada lise ve üni. tiyatro bölmünü bitirdim şimdi egitim veriyorum hemde oyunlar yazıp sahnelendiriyorum ayrıyettende özel bir kanalda yapımcılık yapıyorum

demek doğru hatırlıyormuşum tiyatronun ismini.
ismi onur birinci dayımın tanıyormusun ??
merak ettim şimdi.
siz ne iş yapıyordunuz yunus emre tiyatrosunda ??

Ben oyuncuyum kendimi bildim bileli bu isin içindeyim konservatuar s1nav1na 1 kere ortam1 görmek için girmistim inan1lmaz eglenceli össden 160 taban puan1 ald1ktan sonra 2 ayr1 yetenek s1nav1na giriyorsun ikisinden de geçmen gerek tabi ama bunun için çok iyi bir egitimciden ders alman laz1m kusura bakmay1n ama bu isin içinde çok fazla torpil var tan1d1k birini bulursan daha iyi olur.Ben k1smet olursa bu sene ciddi anlamda yetenek s1navlar1na giricem.Çanakkale de bu isler biraz daha dürüst yap1l1yor yani torpil fazla yok hatta ordan bir hocan1n numaras1n1 da verebilirim ben de internetten buldum numaras1n1 izmirde oturuyorum ben sadece tek bir üni.konservatuar tiyatro bölümü var oda dedigim gibi tamamen duygusal:))okulun numaras1(0286)2180534 hocan1n ismi ülkü alt1noluk:KK43:0286)2470700 buda müjdat gezen sanat tiyatrosunun numaras1:KK43:0212)2458707 oary1 arad1m m.gezen okulunu 1 y1ll1g1 sadece 5 milyar küsarat1da var tabi ama akl1mda kalamd1 tam yani bana göre m.gezen gibi bir okulun bu fiyatta olams1 büyük avantaj ben ankara,çanakkale ve istanbulu denemeyi düsünüyorum çünkü benim hayat1m tamamen tiyatro ben as1g1m erkek arkadas1na söylemedigin iyi olmus yeni baslayan bir iliski içn dogru karar bunu farkl1 alg1lay1p ondan yararlanmak istedigini düsünebilir umar1m istedigini elde edersin basar1lar simdiden baska ögrenmek istedigin birsey varsa seve seve yard1mc1 olabilirim.
bence 5 milyar fazla yalnız 1 yıl için yani...
yok aslında öyle düşünmez ama soramadım henüz artık bursaya geldiğinde,ya da ben istanbula gittiğimde sorabilirim anca.
öğrenmek istediklerimi öğrendim hepiniz çok sağolun !!

adasu abla çok iyi yapmışsın valla öyle torpille gelmesinler,haketmiş o onu !!

Ben tiyatro oyucusu ve egitimcisiyim arkadaşlar bilmek ögrenmek istedikleriniz varsa ben yardımcı olabilirim

adasu merhaba ben bişey sormak istiyorum 10 yaşında bir kızım var.çok yetenekli tiyatro kursuna gitmek istiyor.Ben araştırdım 1 kaç tane buldum ama onlarda aylık 100 ytl civarı aslınada biliyorum bu çok bir rakam degil fakat kızımı başka kurs ve dersanelere gönderdigim için şu an bunu karşılamakta zorlanıyorum benim ögrenmek istedigim böyle yetenekli çocuklar için ücretsiz kurslar varmı
beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum şimdiden teşşekür ederim sevgiler...

helena devlet kursuları var illa özel kursa göndermek zorunda degilsin egitim kursları olur belediyelerin hem oraya yolla bak bakalım gelişme nasıl eger olumlu yönde ilerlerse daha ii bir kursa verirsin oturdugun yeri söylersen ben sana yardımcı olabilirim mesela basad var bakırköyde eski tiyatrocuların oldugu ve egitim verdigi aylıgı 120 ytl diye biliyorum cok degerli hocalar ama önce dedigim gibi belediyeleri araştır bi bak halk egitim kursları oluyo ya parasız yada aylık 10 ytl :)

bebexeda canım sadece onur yazmışsın tanıyamam öyle bir cok onur diye tanıdım var cünkü tiyatro oyunu sergiliyodum ben orda hemde oynuyordum arasıra da giderim hala

Bebexedacim 5 milyar normalde fazla elbette 1 yil için ama ben müjdat gezen gibi bir tiyatrodan bahsediyorum bence oraya göre uygun bu fiyat tabi bu kisiye göre degisir dedigim gibi normalde bana da fazla ama onun ismi bile yeter.Aadsucum zaten torpil de izmirde var ben onun için bu sene izmiri denemeyi düsünmüyorum Allah izin verirse Çanakkale ve sizin tiyatro bide Ankara var tabi.Yanlis anlasilmasin ukalalik degil ama ben kendime çok güveniyorum onun için bir korkum yok sadece torpilli yerler tehlikeli biraz o kadar:))

helena devlet kursuları var illa özel kursa göndermek zorunda degilsin egitim kursları olur belediyelerin hem oraya yolla bak bakalım gelişme nasıl eger olumlu yönde ilerlerse daha ii bir kursa verirsin oturdugun yeri söylersen ben sana yardımcı olabilirim mesela basad var bakırköyde eski tiyatrocuların oldugu ve egitim verdigi aylıgı 120 ytl diye biliyorum cok degerli hocalar ama önce dedigim gibi belediyeleri araştır bi bak halk egitim kursları oluyo ya parasız yada aylık 10 ytl :)

Adasuyu cnm sagol verdigin bilgiler için ben inciri/bakırköyde oturuyorum belediyeleri araştırıcam çok sağol teşşekür ederim...